Otel Banyolarından Harika Banyo Tadilat Fikirleri


Yakın zamanda lüks bir süiti veya 5 yıldızlı bir oteli ziyaret ettiniz ve banyo nefesinizi mi kesti?

Lüks otellerin otel banyoları odalara zarafet ve güzellik katmaktadır. İş, yerin stratejisini oluşturmak ve planlamak için çok düşünen büyük mimarlar tarafından yapılır.

En iyi hizmeti sağlamak için mükemmel bir alan yaratılmalı ve içeride çok fazla çalışma yapılmalıdır. Bu banyolar, tıpkı o konuk evleri veya süitler gibi evlerimizi yeniden şekillendirmek için bizi gerçekten motive ediyor!

image - Otel Banyolarından Harika Banyo Tadilat Fikirleri
Otel Banyolarından Harika Banyo Tadilat Fikirleri

Tabii ki, bu pahalı mimarların onlar için çalışmasını karşılayamayan pek çok insan var ama biraz hile ve motivasyon çok fazla zarar vermeyecek.

Hayallerinizdeki banyoların zihin haritasını çıkarmaya başlamadan önce aklınızda tutmanız gereken birçok şey var. Screens ‘n’ More duş perdeleri şirketinde bu tür bir yeniden modellemeyi destekliyoruz.


Ayrıca Oku:


Yaratıcı düşünce

Duvar bölmeleriyle alanı ayırdığınızdan emin olun (mümkünse cam kapıları saklayın). Günümüzde birçok modern banyo, banyolarına ıslak odalar yerleştiriyor. İnsanların ıslandığı alan burası.

Duvar bölmelerinden bahsederken insanlar genellikle cam kapılar bulundururlar, ancak başka bir şey isterseniz taş duvarları da tutabilirsiniz. Bu, duş alanını, küveti, tuvalet alanını veya banyo lavabosu için farklı bir yeri bölmek için kullanılabilir.

Islak oda, tüm yeri ıslatmak istemiyor ve kuru alanları da beğenmek istemiyorsa tasarlandı. Bu ayrıca alanı kuru tutmaya ve fayansların kaymasını önlemeye yardımcı olur. Aynı zamanda zarafet ve estetik katar. Ve oldukça işlevsel de olabilir.

Banyolarınızın temizliğini ve hijyenini sağladığınızdan emin olun. Yüzeyleri temiz ve kuru tutmak için cam ve mermer gibi malzemeler kullanın. Tüm bunlar, banyonuza sofistike bir görünüm kazandırmanıza ve duşunuzda güzel bir deneyim yaşamanıza yardımcı olur.

Misafirler evinizi ziyaret ettiklerinde bile, orayı içeride sevecekler ve o banyo şarkıcıları bile rock yıldızları gibi hissedebilirler! Duvarları temiz tuttuğunuzdan ve banyo astarlarını ve yüksek kaliteli akrilik malzemeden yapılmış diğer malzemeleri tuttuğunuzdan emin olun. Bu malzemeler çok maliyetli değildir ve birçok güzel tasarım, desen, renk ve grafikle gelir.

Hatırlanması Gereken Birkaç Şey

Odanızın rengini seçme konusunda kafanız karıştıysa, duvarları ve zemini döşemek için favori renginizi seçebilirsiniz. Son zamanlarda, günümüz dünyasında yeşil duvarlar kullanmak bir moda. Yeşil renk göze yatıştırıcıdır ve çevre dostu doğayı yeşil bir çevre için destekler.

Tüm LED Aydınlatma ve birinci sınıf bir yaşam tarzı ile evinizin kalitesini artırabilir ve olumlu hisler de yayabilirsiniz.

Bütçe umrumda değil. Biraz araştırma yaparsanız, evinizi yenilemek ve yeniden biçimlendirmek çok fazla zaman almaz. Banyonuzun modellenmesini karşılayabileceksiniz çünkü birçok akrilik malzeme artık çok maliyetli değil.

Tüm birikimlerinizi tüm banyolara harcamayacaksınız. Cebinizde delik açmadan banyonuzu pahalı gösterebilirsiniz. Her küçük köşe için göz alıcı özelliklere sahip olduğunuzdan emin olun, böylece maliyet çok fazla olmasa da yine de klas bir yaşam tarzını taklit eder.

Ancak banyo ürünleriniz için uzun bir ömre ihtiyacınız varsa, biraz harcama şansı olabilir. Sizinle birlikte strateji üzerinde çalışırken size harika paketler sunan birçok bayi, şirket ve fabrika var.

İstedikleri rengi, istedikleri tarzı, etrafındaki duvar ve fayans tasarımlarını ve banyoda kurulacak tüm mobilyalar ve diğer sistemleri akılda tutması gerekiyor.

Pek çok şeyin akılda tutulması gerekir, bu nedenle planlayıcınıza tüm ihtiyaçlarınızı ve hangi köşe veya yönde anlattığınızdan emin olun. Banyonuz, güne başlarken ve hatta günün bitiminde ziyaret edeceğiniz mükemmel mekânınızdır. Kendinizi tazelediğiniz ve huysuz olmayan bir yer olmalı.