11 İlham Verici Asya Salonları

Asya iç tasarımının ana unsuru mekanın açıklığı ile özgürlük. İster Çin, ister Japon, Tayland, ister Hint bir görünüm olsun, ana özellikler doğal unsurları içeren açık alanla ilgili olmalıdır. Bu yazıda sadece sizin için olağanüstü ve ilham verici Asya oturma odaları topladık. Böylece bu eşsiz stilin güzelliğini görebilirsiniz.

İlk şeyler ilk bitkiler ve su, Asyalıların en sevdiği dekorasyon öğeleridir. Masaya bir dizi saksı ve küçük bir çeşme ekleyebilirsiniz. Sakin ve huzur unsurunu çok iyi getirir.

Bütün görünüm iç barış ve maneviyata yöneliktir. Bu, alanın düzenli olması gerektiği anlamına gelir. Vurgu, miktar kadar fazla değildir. Asya görünümünü tamamlamak için Asya tasarımlarının bazı geleneksel tasarım öğelerini ekleyebilirsiniz. Örneğin, Japon tasarımından bir Shoji ekranı. Asya dekoru bir odaya sadelik ile birlikte zarafet katar.

Asya oturma odalarının fotoğraf galerisi

Doğal, sakin, yatıştırıcı, sakin ve Zen genellikle Asya’dan ilham alan tasarımı ve yarattığı ortamı tanımlamak için kullanılır. Birçok Asya iç mekanı, büyük ölçüde doğal malzemelerin ve doğanın renklerinin kullanılmasıyla dış mekanı içeriye getirmenin sonucudur. Ek olarak, minimalist bir yaklaşım Asya tasarımının büyük bir parçasıdır.

Bir cevap yazın