12 Klasik Oturma Odaları

Geleneksel oturma odalarında, klasik tasarımlı mobilyalar ve sıcak renkler bir araya gelerek eğlenmek için davetkar bir alan yaratır. Resmi klasik oturma odaları  için  ilham verici fikirlerle sınıflayın ! İşte bunlardan bazıları, mekana dramatik bir stil kazandırdığı için. Ekstra dikkatle seçilen bu geleneksel oturma odası fikirleri ölmek için bir şey!

  • oturma odasi dizayni,
  • oturma odası ikea,
  • misafir odası tasarımları,
  • tadilat dekorasyon firmaları,
  • villa içi dekorasyon,
  • villa iç dekorasyon,

Geleneksel salonların fotoğrafları

Aşağıda tasarımcı tarafından tasarlanan lüks bir oturma odası görebilirsiniz. Bu resmi geleneksel  oturma odası  , eski dünya cazibesini ve zarafetini taşır.Bu oturma odasında görkemli geri kazanılmış ahşap kirişler, süper uzun boylu beyaz ahşap panelli ve tahta kaplı şömine bulunmaktadır. 2.5 katlı pencerelerin yanı sıra, büyüleyici bir rustik alan yaratırlar.

Klasik oturma odaları

Peki, soru şu ki, klasik oturma odaları hakkında özel olan nedir? Cevap basit. Bu tarz, zarafeti, vintage ve Ortaçağ trendlerini sevenler içindir. Kuşağımızın modern dokunuşlarıyla birlikte, bu mükemmel bir sonuç yaratır. Yukarıdaki resimlerde de görebileceğiniz gibi, iki dönem oturma odanızda uyum ve sıcaklık için bir araya geliyor.

Kristal avizeler, klasik kanepeler ve koltuklar bu tarzın bazı özellikleri. Dahası, büyük fransız kapılar veya pencereler bu oturma odası dekorunun bir başka özelliğidir. Ancak bu, büyük alanlarınız yoksa klasik oturma odaları yaratamayacağınız anlamına gelmez. Bu durumda mobilyalar oldukça önemli bir rol oynayabilir. En iyi klasik oturma odası süslerini edinin ve gerisi kolay! Bazı özel perdeler ve bom ile donatın! Klasik oturma odanız hazır!

Geleneksel oturma odası fikirleri için ekstra ipuçları

Kare Kat Planı

Mobilyaların hepsi dik açılardan dikkat çekiyor gibi görünüyor. Ayrıca, geniş aralık, odayı olduğundan daha büyük hissettirir. Halı oturma alanını tanımlar. Ancak telaşsız bir malzeme (jüt) olduğu için hoş bir sinyal gönderir .

Mobilyalar ve Sanatta Katlar

Odanın bir yapı ve organizasyon duygusu vardır. Bu sandalye, masa ve lamba setleri sayesinde! Buna ek olarak, keskin bir ızgarada asılı temalı sanat, yeri ekstra bakımlı hale getirir. Elbette hemen hemen her detayın bir ortağı var.

Sofistike Palet ve Dokular

Bir pastel (lavanta) kullanılan nötr tonlar az miktarda rafine hissedilir. Deri örtülerdeki ipek perdeler, püsküllü kadife, taraklı kenarlar geleneksel bir stil yaratır. Ancak aynalı yüzeyler yemyeşilliğe katkıda bulunur.

Bir cevap yazın