15 kiremitli mutfak tezgahı


Son zamanlarda, duvarları, zemini ve tezgahı kaplamak için çok yönlülüğünü asla unutmamalıyız, ancak son zamanlarda mermerin, fayans gibi diğer daha geleneksel malzemeleri pratik olarak örten modern mutfaklarda nasıl tanıtıldığını gördük.

Ve bu, seramiğe aşık olan ve isteyen herkes için tezgahı fayanslarla döşemekHazırladım Çok ilham verici 15 fotoğraf, nerede, seramik karolar mutfak tezgahını sırala.

Çok sert ve yangına dayanıklı bir malzeme olduğu kadar temizlemesi de kolaydır.

¿Mutfak tezgahını döşemek istiyorsun? İlham almak için bu fikirlere dikkat edin.

Güncellenmiş makale 15.07.2019

Fayanslı çinili tezgah

Fotografía Kolej Ev Karısı Instagram Kolej Ev Hanımı

Bu mutfakta mutfak tezgahı, eşikle aynı küçük kare kiremit ile döşenerek bir süreklilik duygusu yaratılmıştır. Hepsi boş. Fayanslarla döşenmiş başka bir mutfak tezgahı modelini görelim.

Mutfak tezgahı için Dtile fayans

DTile fayans

Gri seramik ile döşenmiş mutfak tezgahı. Diğer bir fikir, tasarım ve döşemeyi mutfağın önünden tezgaha kadar aynı kiremitle genişletmektir.

Kesiksiz döşeme yapmak için, DTile ile bu çizgilerin üzerinde gördüğümüz mutfak kenarı gibi karoyu kesmemek için binlerce şekilde mevcut olan ve eğimli olan DTile karolardan faydalanabiliriz.

Dtile fayanslı çinili tezgah

DTile fayans

Bu büyük mutfakta gördüğümüz bu tezgah tamamen geleneksel beyaz çini ile değil, aynı zamanda DTile firmasına ait. Kesintisiz ve kesilmemiş yüzeyleri seviyorsanız bu karo ilginizi çekebilir.

Çinili tezgahlı bir mutfak

Cocina de Falegnameria Conca

Gri fayans ve toprak tonları ile çinili mutfak tezgahı. Mutfak tezgahını döşemenin bir başka güzel yolu da yukarıdaki resimde gördüğümüz gibidir: Fayansları duvara doğru uzatmak ve seramik bir bordür eklemek.

Çinili Mutfak Tezgahı

Elite Tile Co’dan fayans ve mutfak

Rustik tarzı seversek Akdeniz tipi karoları tercih edebiliriz. Geleneksel ve otantik.

Tabii ki, rustik bir mutfağın tezgahını kaplayacak birçok karo var.

Fayans ve mobilya arasındaki renklerin zıtlığı bu country tarzının karakteristik bir noktasıdır.

Daha rustik mutfaklarla devam edelim.

Çinili mutfak tezgahı

Pinterest’te görüldü

Burada, tezgahı kaplayan güzel bir çok tonlu fayans mozaiğine sahip başka bir güzel rustik mutfak görüyoruz.

Çinili Mutfak Tezgahı

Pinterest’te görüldü

Rustik tarzın çok karakteristik bir diğer karosu, bu çizgilerin üzerindeki resimde gördüğümüz, diğer tezgahın döşendiği bu karo.

Çinili Mutfak Tezgahı

Pinterest’te görüldü

Geleneksel tarzda, klasik vurgulara sahip ve mobilyaların ahşabıyla birleştiğinde çok güzel olan koyu yeşilimsi tonda kiremitli bir mutfak.

Rustik karo ile döşenmiş bir mutfak tezgahı

Pinterest’te görüldü

Rustik kesim tezgahlarla devam edelim. Bu mavi çiniler, yukarıda bu satırlarda gördüğümüz gibi tezgahı beyaz mobilyalarda, duvarda uzanan bir bordürle aynı karo ile kaplamak için bir başka iyi seçenektir.

Çinili mutfak tezgahı

Pinterest’te görüldü

Tezgahı ve bu diğer kiremitli tezgahın pervazını kaplayan çeşitli tonlarda fayans kombinasyonu.

Çinili mutfak tezgahı ve eşiği

Fotoğrafçılık Jenny Steffens

Mutfağımız daha çağdaş bir tarza sahip olsa da sorun değil. Tezgahı da fayanslarla kaplayabiliriz. Hemen yukarıda, modern tasarımlı bir mutfağın hem duvarını hem de tezgahını kaplayan kare, basit, geleneksel fayanslar görüyoruz.

Fayans kaplı mutfak tezgahı

Tasarım ve fotoğrafçılık Vintage Home Love Instagram Vintage Home Love

Modern kesilmiş kiremitli tezgahı olan güzel bir mutfağa bir başka örnek, çünkü pürüzsüz ve parlak karolar, mozaik olanlardan daha büyük bir formatta bu görünümü yaratıyor.

Fayans kaplı bir mutfak tezgahı: Kiremitli

Sadece geleneksel fayanslar değil, aynı zamanda ünlü kiremitlere başvurmak. Başlangıçta tek tek yapıştırılan ve şimdi bir ağ sayesinde küçük kiremit parçaları, neredeyse daha büyük bir karo gibi birbirine yapıştırınyerleştirilmesini çok daha kolay hale getirir.

Çinili Mutfak Tezgahı

Simply Vintageus Fotoğrafçılık

Veya daha modern bir tezgah için veya makale boyunca gördüğümüz gibi daha modern ve o kadar rustik olmayan bir dokunuşla klasik karoları daha geniş formatta, pürüzsüz ve parlak bir şekilde kullanın.

Fayanslı çinili tezgah

DTile fayans

Bar, ada, yarımada veya mutfak ofisi, çok çekici bir sonuçla döşenebilecek başka bir yüzeydir.

Ayrıca, derzleri renklendirmek ve ilginç bir desen oluşturmak için harçla renkli harç eklersek karo ile daha fazla dekorasyon ekleyebiliriz.

Çinili tezgah hakkında ne düşünüyorsunuz? Sahip oldukları tek “ama”, karoya bağlı olarak, üzerine belirli bir ağırlıkta bir bardak veya başka bir eşya düşürürseniz, kiremit parçalanabilir. Buna rağmen, karo tarafından sunulan çok çeşitli yüzeyler, renkler ve dokular, çok az malzemeye sahiptir.

Ve şimdi orada durmayın ve hıçkırıklarınızı ortadan kaldıran 50 beyaz mutfak içeren bu makaleye göz atın ya da siyahtan hoşlanıyorsanız, 25 modern siyah mutfağa sahip bir stil dolu bir göz atın.