16 kazanana sahip bu Songmics çekilişiyle 16 modern rustik endüstriyel mobilyadan birini kazanın


Modaya uygun ve uygun fiyatlı tasarım mobilyalarında uzmanlaşmış firma Songmics, 16 güzel modern rustik endüstriyel tasarım mobilyasını hediye ettikleri bir çekiliş başlattı, böylece bu yeni yılda evinizin dekorasyonunu yeni bir evle yenileyebilirsiniz.

Nasıl katılacağınızı ve daha fazla detayı buraya tıklayarak görebilir veya sizi anlatmak için beni takip edebilirsiniz. Bu çok kolay.

Songmics, VASAGLE adlı son modern rustik endüstriyel mobilya koleksiyonunu sunmak için, yalnızca çekilişe girmek için bir form doldurarak katılabileceğimiz bir yarışma yarattı.

Elbette ödüller, modern rustik endüstriyel tasarıma sahip yeni VASAGLE koleksiyonundan 16 parça mobilya.

Evet, şu anda her yerde gördüğünüz, tasarımının ahşapla birleştirilmiş sağlam siyah metal gövdeden oluştuğu ve her yerde çok güzel görünen mobilyaları biliyorsunuz. Bunun gibi, bu satırların altında görüyoruz.

Siyah metal ve ahşaptan modern rustik endüstriyel mobilyalar

Dediğim gibi, katılmak için çekilişin resmi sayfasında bulabileceğimiz formu doldurmamız gerekiyor ve hepsi bu.

Kaydolmak ve katılabilmek için kayıt 14 Ocak 2020’de başladı ve bu yıl 2020’nin 16 Şubatına kadar devam edecek.

Kaydolduktan sonra, 17 Şubat’ta kazandıkları bildirilecek olan 16 kazananın rastgele seçilmesini beklemek dışında başka bir şey yapmamıza gerek yok.

Ve çekiliş nedir?

Yeni VASAGLE by Songmics koleksiyonundan bu dört modern rustik endüstriyel mobilyadan birini kazanabiliriz:

Kahve masası

Endüstriyel yuvarlak sehpa ahşap ve siyah metal

Oturma odası için siyah ve rustik ancak modern endüstriyel kesim ahşaptan çok modern bir tasarıma sahip güzel bir sehpa. Ya da istediğiniz yere.

Bir kunduracı

Siyah ve ahşap endüstriyel ayakkabı rafı

Yine endüstriyel tasarıma sahip, pratik ve dekoratif bir ayakkabı rafı, görebileceğiniz gibi, herhangi bir mevcut alana mükemmel bir şekilde entegre olur. Ayakkabılık olmasına rağmen salon veya yatak odası için salon, konsol veya yardımcı mobilya olarak mükemmel bir şekilde kullanılabilir.

Mutfak rafı

Endüstriyel tarzda siyah ve ahşap mutfak rafı

Pratik ve kullanışlı bir mutfak rafı. Zemin, bu boşluktan yararlanmak ve depolama alanı kazanmak ve modern bir dekoratif dokunuş enjekte etmenin yanı sıra mutfağımızı daha çok yönlü ve daha iyi kullanılır hale getirmek için.

Bir yan sehpa

Siyah ve ahşap endüstriyel yan sehpa

Oturma odasının dekorasyonunu bitirmek için güzel bir yan sehpa. Yuvarlak, metal ve ahşap kaplamalı. Örneğin cilveli bir masa lambası koymak ve oturma odasında en uygun köşeyi yaratmak.

Daha önce de söylediğim gibi, sadece katılmak için forma kaydolarak kazanabileceğimiz dört güncel parça. Bir mobilya satın almanıza veya başka bir şey yapmanıza gerek yok.

Bu mobilyaları beğendiyseniz ve evet, onları sevdiğinizi biliyorum, evinize bir parça daha eklemek isterseniz, kazanabileceğinize ek olarak, sizi VASAGLE koleksiyonunda bulabileceklerimizden biraz daha tanıştırayım. az önce gördüğümüz eşantiyon.

Yeni koleksiyonda sehpa, yardımcı masa, mutfak rafı ve ayakkabı rafının yanı sıra aşağıdaki satırlarda gördüğümüz bu model gibi endüstriyel tv mobilyası gibi parçalar da bulabiliriz:

Siyah metal ve ahşap endüstriyel TV dolabı

Oturma odasına kişilik katmak için siyah ve ahşap kaplamalı, metal ızgara, iki raf ve çok modern bir stille endüstriyel bir TV dolabı. Koleksiyondaki tek tv dolabı değil ama en çok sevdiğim odur. Buraya tıklayarak daha fazla ayrıntı görebilir veya beğendiyseniz satın alabilirsiniz.

Bir rafa ihtiyacınız var mı? Bunun hakkında ne düşündüğünü söyle bana:

Siyah metal ve ahşaptan endüstriyel raflar

Ahşap yüzeyli raflara sahip sağlam mat siyah metal gövde. Ofise, masanın yanına veya oturma odasına koymak için. İkisi, TV dolabının her iki yanında. Fikir hakkında ne düşünüyorsunuz? VASAGLE koleksiyonunda sahip oldukları tek raf değil, TV dolabı gibi en çok sevdiğim raf da o.

Siz de beğendiyseniz, daha fazla ayrıntı görebilir veya buradan satın alabilirsiniz.

Yuvarlak yerine dikdörtgen bir sehpaya mı ihtiyacınız var? Şu modele bakın:

Siyah metal ve ahşap endüstriyel sehpa

Son zamanlarda yaptığım dekorasyon projelerinden birinde bu tarz ve tasarımın bir masasını modern ve zarif bir odaya koyduk ve harikaydı. Bununla demek istediğim, oturma odanızın bu tasarımın bir parçasını koymak için endüstriyel veya rustik olmasına ihtiyacınız olmamasıdır. Sadece bu çizgilerin üzerindeki odaya ne kadar iyi göründüğüne bakmanız gerekiyor.

Daha fazla ayrıntı görebilir veya bu sehpayı buradan satın alabilirsiniz.

Girişi unutmayalım:

Siyah metal ve ahşap endüstriyel tarz salon mobilyası konsolu

Herhangi bir evin en önemli parçalarından biri: Salon. Evimizin arama kartı. Sadece güzel bir mobilya parçasıyla neler başarabileceğimizi görün, bu durumda endüstriyel tarz. Biraz süslemeler, güzel bir tablo veya ayna ekleyin ve bir dergi rafınız var.

Buraya tıklayarak daha fazla ayrıntı görebilir veya bu alıcı konsolunu satın alabilirsiniz.

Ve salona devam etmek istiyorsanız, şu portmantoya bakın:

Siyah metal ve ahşap salon için endüstriyel tarzda portmanto

Bu tür mobilyaları her zaman son derece çok yönlü parçalar olarak düşünmüşümdür, çünkü bize bir ayakkabılık, bir portmanto, bir bank sağlar ve koridorları harika bir tarzda giydirirler. Bu endüstriyel portmanto modelini burada görebilir veya satın alabiliriz.

Bu koleksiyona ait daha birçok mobilya var. Burada dekoratif, pratik ve işlevsel güçleriyle dikkatimi en çok çekenlerden bazılarını vurgulamak istedim, ancak ihtiyacınız olanla eşleşen herhangi bir şey eklemediysem, tüm VASAGLE by Songmics koleksiyonunu buraya tıklayarak görebilirsiniz.

Çekilişe katılmak için 16 Şubat’a kadar vaktiniz olduğunu da unutmayın.

Zaten katıldın mı? Varsa bana bir yorum bırak. Ve sen de kazandıysan!