17 lavanta yatak odası, dinlendirici ve çok modern


Söylentiye göre duyuluyor ve hissediliyor lavanta rengi 2017’yi süpüren ünlü bin yıllık pembenin yerini alacak.

Ve pembenin bize gösterdiği gibi, lavanta aynı zamanda çok yönlü bir gölgedirklişelerden ve klişelerden ortaya çıkan her türden ve türden yatak odalarını dekore edin: erkeksi, minimalist, nordic, vintage, çocuk, feminen, klasik ve zarif yatak odaları, yakında her yerde göreceğimiz bu ferah ve rahatlatıcı rengi destekliyor.

Ve biz bugün bunlarla başlıyoruz Lavanta renginde boyanmış ve dekore edilmiş 17 yatak odası, böylece kendinizinkini dekore etmek ve boyamak için not alabilir ve ilham alabilirsiniz.

Lavanta boyalı yatak odası

Mia Felce tarafından Fotoğraflar Mia Felce

Duvarların ortasına kadar bu yatak odası riskli bir tonda lavanta rengine boyanmış, ancak görebileceğiniz gibi hala rahatlatıcı bir alan ve renk.

Bir yatak odasını nötr renklerle boyamak için fotoğraflara ve fikirlere bakın

Lavanta renginde dekore edilmiş ve boyanmış yatak odası

Fotoğraf Balli Tasarım

Daha az klasik ama aynı derecede güncel bir stile sahip olan bu diğer yatak odasında, lavanta rengi diğer birçok tonla birleşir uygun, modern ve dinlendirici bir atmosfer elde etmek.

Lavanta boyalı yatak odası

Bir daha erkeksi tarz ve ayık lavanta da uygun bir renktirNötr tonların ve siyahın lavanta duvarlarla mükemmel bir şekilde çalıştığı bu çizgilerin üzerindeki yatak odasında gördüğümüz gibi, bir genç için bir gençlik odası olsa bile, açıkça.

Lavanta boyalı yatak odası

Fotografía Şehir Çiftlik Evi Instagram Şehir Çiftlik Evi

Çok yumuşak bir lavanta ile dekore edilmiş bu diğer güzel gençlik yatak odası, duvarların beyaz ahşabı ve aynı renkteki diğer vurgularla mükemmel bir şekilde birleşerek aydınlık ve rahat bir yatak odası yaratırken çok rahatlatıcı.

Daha dingin bir ortam arıyorsanız, grimsi bir lavantaya, sahip olduğu gri kısmı sayesinde bu rengin çok iyi bildiği ağırbaşlılık ve zarafetin katkıda bulunmasını sağlayan bu tona başvurabiliriz.

Gri ve leylak rengi bir yatak odası

Fotografía DesignThusiasm Instagram @designthusiasm

Lavantayı aksesuar ve aksesuarlarda da kullanabiliriz, duvarlara hakim olmak için başka bir renk bırakabiliriz.

Bu durumda, o rengin gri olması daha iyidir, çünkü nötr bir tondur ve üzerinde lavantanın parlayacağı mükemmel bir tuval yaratacaktır.

Yine de gördüğünüz gibi yatak odası çok rahatlatıcı bir atmosfer soluyor.

Lavanta rengi harika çalışıyor bu ortamlarda, özellikle mat veya lake beyaz ile kombine edilirse.

Lavanta renginde dekore edilmiş ve boyanmış yatak odası

Fotoğraf The Couture Rooms

Dikkate alınarak lavanta, renk çarkının soğuk kısmında bulunan bir renktir, belki de onun lehine yanaşmayan insanlar vardır, çünkü aradıkları şey bir sıcak rahat yatak odası.

Ancak lavanta olmadan yapmak gerekli değildir, sadece onu sıcak renklerle birleştirin Bu paragrafın yukarısındaki rahat ve aydınlık yatak odasında gördüğümüz gibi toprak ve bej gibi, grimsi bir lavanta tonunun sarı ile birleştirildiği.

Lavanta, siyah beyaz bir yatak odası

Fotoğraf Artemis Interior

Her ne kadar bu çizgilerin üzerindeki lavanta yatak odasında gördüğümüz gibi daha yetişkin ve sofistike bir palet oluşturmak için siyah ve beyazla da kombine edilebilir.

Lavanta renginde dekore edilmiş ve boyanmış yatak odası

Fotoğraf 5 Doğu İç Mekanları

İçin rustik yatak odaları lavanta rengi de harika çalışıyorgrimsi lavanta tonunda boyanmış duvarlara sahip bu rustik odada gördüğümüz gibi.

Lavanta renginde dekore edilmiş ve boyanmış yatak odası

Fotoğrafçılık Sherwin Williams

Lavantanın büyük duvarları çok şık bir şekilde giydirdiği, sıcak ve beyaz tonlarla kombine ettiği klasik havalara sahip çok zarif bir yatak odası.

Lavanta renginde dekore edilmiş ve boyanmış yatak odası

Fotoğraf Tanıtımı Inred

İskandinavlar rengi pek sevmese de bu çizgilerin üzerinde lavantanın daha yüksek ton değeriyle mükemmel bir uyum sağladığını görüyoruz.

Çok sayıda fikir çalmak için 50 özel yatak odası görün

Lavanta ipuçlarıyla gri bir yatak odası

Fotoğraf Tasarımı

İstemezsek duvarları boyamaya gerek yoktur, yatak başlığında gördüğümüz aksesuar, aksesuar ve mobilyalarda olduğu gibi hem yatak takımına hem de yatak odasında gördüğümüz minderler ve diğer tekstillere lavanta nüansları ve vurgular ekleyebiliriz buradan.

Lavanta renginde dekore edilmiş ve boyanmış yatak odası

Bizim aradığımız şey varsa yatak odası çağdaş, serin ve rahatlatıcı bir tarzdır lavanta mükemmel bir renktir bunu başarmak için, özellikle beyaz ile birlikte.

29 oda rengini görün

Lavanta duvar kağıdı ile bir yatak odası

Bu duvar kağıdını satın alın

Tabi yatak odasına duvar kağıdı formatında da lavanta ekleyebiliriz. Zevkinize göre az çok süslü desenlerle.

Lavanta renginde bir yatak odası

Renkli ve Şık Fotoğrafçılık

Beyazlar ve nötr tonlarla birleştirilirse, aşırıya kaçma riski hemen hemen yoktur, ancak hadi hepsini boyayalım lavanta yatak odası duvarları. Bunları çok iyi destekleyen bir renk olduğu için altın ve metalik detaylar da ekleyebiliriz.

Lavanta renginde dekore edilmiş ve boyanmış yatak odası

Adairs Fotoğrafçılık

Tabii ki çocuk ve genç yatak odaları, lavanta kazanan bir renktirhem rahatlatıcı hem de modern nüansları için uygun bir atmosfer yaratıyor.

Lavanta renginde bir çocuk odası

Fotoğrafçılık Anita Yokota

Lavantanın çok şık boho tarzı bir çocuk yatak odasında çalışırken dingin ve sakinleştirici bir atmosfer yarattığını gördüğümüz bir başka örnek. Diğer tonlarla ne kadar iyi kombine edilebileceğini de görebiliriz.

Bir buket lavanta

Küçük bir bonus: Buna katılmaya başlamak istiyorsanız yatak odanızı lavanta renginde trend edin ve dekore edinama kararlı değilsin dene biraz lavanta buketi ekle, bu rengin nasıl çalıştığını görmek ve mekanı ince bir aroma ile sarhoş etmek için.

Gördüğümüz gibi lavanta her tarz, ortam ve tarzda kabul gören, en şık modern yatak odalarına uyum sağlayan bir renktir. Ve size, bu trend rengi hakkında ne düşünüyorsunuz? Seni yorumlarda okudum.

En Rahatlatıcı 22 Yatak Odası Rengini Görün