22 adet şık duvar ve zemin kapalı raf

Hem pratik hem de dekoratif rafları ve çok yönlülüğünü seviyorum. Ama çok şişman bir “ama” var. Genellikle kapalı rafların olmadığı.

Böyle bir şey istiyorsak, sonunda bir vitrin satın almalıyız ve bu aynı değil. Bir raf istiyorum ve kapalı.

Bu yüzden bir şeyler aldım ve ne bulduğumu görmek için tüm mağazalara bakmaya başladım ve hiç de kötü değil. Bazı çok ilginç kapalı raflar buldum ve bunlar şu anda size sunacağım 22 tane.

Bazıları tamamen kapalı, diğerleri yarı kapalı, diğerleri zemin ve diğerleri duvardır. Onları görelim.

Kapalı duran raf

Beyaz renkte ahşap kenarlı bu güzel kapalı raf aslında bir gardırop modülüdür. Ancak mükemmel bir şekilde raf olarak kullanılabilir. İçeride kitaptan, bardağa, bardağa, kutuya ya da ne istersek istersek her türlü objeyle birlikte kullanılmak üzere 6 adet pratik raf bizi bekliyor. La Redoute’dan ve buradan satın alabilirsiniz.

Kapalı duran raf

Ayrıca La Redoute’dan, bu diğer güzel modern rafı kapalı ve ayakta buldum. Büyük, beyaz ve ahşaptan küplerle monte edilmiş bir totem şeklindedir. Daha fazla ayrıntı görebilir veya buradan satın alabilirsiniz.

Kapalı endüstriyel klasik metal kitaplık

Daha alçak ama daha geniş, çok fazla depolama kapasitesi ve ayrıca endüstriyel, klasik, İskandinav ve hatta rustik tarzı sevenler için kıymetli olan bu diğer kapalı raf La Redoute’dan ve buradan satın alabilirsiniz.

Kapalı bir duvar rafı

Bu satırların üzerinde gördüğümüz diğer kapalı raf duvara monte edilir. (Herkese uyacak şekilde) duvara belli bir yükseklikte tutturulmuştur. Doğal ahşap taban ve cam kapılar ile mat beyaz lake ahşaptan yapılmıştır. La Redoute’dan geliyor ve daha fazla ayrıntı görebilir veya buradan satın alabilirsiniz.

Açık raflı kapalı bir kitaplık

Bu diğer parça, alt kısımda 6 güzel çekmece her şeyi düzene sokmak için bize geniş bir depolama kapasitesi sunarken, rafların üstte serbest ve açık olduğu bir tür yarı kapalı raf kitaplıktır.

Ayrıca bulunduğu her odayı veya mekanı güzelleştirebilecek güzel bir tasarıma sahiptir. Banak’tan geliyor ve daha fazla ayrıntı görebilir veya buradan satın alabilirsiniz.

Merdiven şeklinde yarı kapalı raf

Bir klasik, benim adıma merdiven rafı. Gördüğünüz gibi yarı kapalı bir raf veya bazı deliklerinde kapaklı bir raf.

Bu tür zemin raflarının sevdiğim yanı, odaları ayırmak için kullanılabilmeleri ve bunu çok iyi yapmalarıdır. Daha fazla ayrıntı görebilir veya buradan satın alabilirsiniz. Artı, harika bir fiyata geliyor.

Siyah ve ahşaptan yarı kapalı bir kitaplık

Metal ayaklı, meşe ve siyah ahşaptan yarı açık ve değerli. Herhangi bir alanı sınıfla dekore etmek ve iyi bir depolama alanının tadını çıkarmak için harika bir parça. Kave Home’dan ve daha fazla ayrıntı görebilir veya buradan satın alabilirsiniz.

Tekerlekli kapalı bir raf

Daha çapkın ama aynı zamanda çok kullanışlı. Bu diğer kapalı rafın tekerlekleri eşittir. Ikea’dan klasik Raskog gibi bir araba gibi, ancak kapalı ve endüstriyel kesim olduğunu söyleyebilirsiniz. Estetiğinden tahmin edebileceğiniz gibi Maisons du Monde’dan geliyor ve daha fazla detayı görebilir veya buradan satın alabilirsiniz.

Metal ve ahşaptan kapalı bir raf

Bu diğer kapalı duvar rafını da bulduğum Maisons’da metal ve ahşap, endüstriyel tarzda, vintage, rustik, cam kapılı olarak devam ediyoruz. Daha fazla ayrıntı görebilir veya buradan satın alabilirsiniz.

Kapalı bir metal raf

Bu satırların üzerinde gördüğümüz bu diğer kapalı raf, metalden imal edilmiş ve bitirilmiştir ve sadece ofisler veya çalışma alanları için hizmet veriyor gibi görünse de bir evin içine, bir oturma odasına yerleştirilmesi çok ilginç olabilir diye düşünüyorum. veya yatak odası, örneğin. Oldukça iyi görünür, daha fazla ayrıntı görebilir veya buradan satın alabilirsiniz.

Beyaz yarı kapalı raf

Tamamen beyaz renkte, büyük depolama kapasitesine sahip, alanları ayırmak için mükemmel olan ve ayrıca yarı kapalı bir başka fantastik zemin rafı. Daha fazla ayrıntı görebilir veya buradan satın alabilirsiniz.

Beyaz ve ahşaptan yarı kapalı bir İskandinav rafı

İskandinav tarzı, klasik açık ahşap ayaklı, bu tarzdaki birçok mobilya gibi ve yarı kapalı. Hepsi beyaz ahşap kapılarla. Daha fazla ayrıntı görebilir veya buradan satın alabilirsiniz.

Ahşap ve metalden yarı kapalı raf

Güzel, zarif ve çok şık. Bu diğer yarı kapalı rafın çok fazla potansiyeli var. Hem banyo dolabı hem de oturma odası veya yatak odası için yardımcı mobilya olarak hizmet edebilir. Ayrıca çok ince, çok dar olduğundan her deliğe yerleştirilebilir.

Altında kapısı, üstünde üç rafı vardır. Siyah ahşap ve metalden yapılmıştır. Beliani’den geliyor ve daha fazla ayrıntı görebilir veya buradan satın alabilirsiniz.

Beyaz Brimnes kitaplık

Beyaz, siyah ve ahşap renklerde bir klasik, Ikea’dan Brimnes kitaplık. Geniş depolama kapasitesi, kapalı alanları ve uygun fiyatı vardır. Daha fazla ayrıntı görebilir veya buradan satın alabilirsiniz.

Grafit siyahı ve ahşaptan yarı kapalı raf

Yine, başka bir yarı kapalı raf, ayakta veya yerde ve ahşap ve grafit siyahı, şu anda çok şey alan bir kombinasyon. Kave Home’dan ve daha fazla ayrıntı görebilir veya buradan satın alabilirsiniz.

Beyaz ve ahşaptan yarı kapalı raf

Bir öncekinin tarzını beğendiyseniz, ancak burada beyaz renkteyse, ona sahipsiniz. Yarı kapalı, taban ve çok modern bir tasarıma sahip. Bu Kave Home’dan ve daha fazla ayrıntı görebilir veya buradan satın alabilirsiniz.

Ikea'dan Billy kitaplık kitaplık

Bir başka klasik, Ikea Billy / Oxberg kitaplık, vitrin, kitaplık, cam kapılı. Daha fazla ayrıntı görebilir veya buradan satın alabilirsiniz.

Kapalı merdiven rafı

Henüz görmediğimiz ve kapattığımız merdiven tipi. Ya da yarı kapalı, çünkü kapalı çekmecelerin üstü de raflı ve açık. La Redoute’dan geliyor ve daha fazla ayrıntı görebilir veya buradan satın alabilirsiniz.

Beyaz ve ahşaptan kapalı bir kitaplık

Ayakkabıcıya benziyor ama değil. Kapalı bir raftır. Aslında bir çocuk mobilyasıdır, ancak mükemmel ölçülerde kapalı İskandinav tarzı raf olarak kullanılmak üzere, ahşap ayaklı ve ahşap gövdeli ancak mat beyaz lake. Miliboo’dan geliyor ve daha fazla ayrıntı görebilir veya buradan satın alabilirsiniz.

Beyaz ve ahşaptan kapalı bir kitaplık

Alçak, kapalı, büyük depolama kapasitesi ve ayrıca birkaç açık raf ile. Modern bir tasarıma, her alana sığacak boyuta sahiptir ve beyaz ve ahşapla kaplanmıştır. Amazon’dan geliyor ve daha fazla ayrıntı görebilir veya buradan satın alabilirsiniz.

Metal ve ahşaptan vintage yarı kapalı raf

En az kapalı olmasına rağmen favorilerimden biri. Bu tür raflar, iç mekanlarda klasiktir. Çok yönlülüğü nedeniyle iç mekanlarda en çok kullanılan duvar raflarından biri. La Redoute’dan geliyor ve daha fazla ayrıntı görebilir veya buradan satın alabilirsiniz.

Beyaz ve ahşaptan yarı kapalı İskandinav tarzı kitaplık

Ve bu diğer ayaklı rafı, ahşap ayaklı ve mat beyaz lake kapılı gövdeli, yarı kapalı ve ihtiyaç duyan herhangi bir köşeyi dekore etmek veya döşemek için mükemmel. De La Redoute ve buradan satın alabilirsiniz.

Gördüğünüz gibi çok fazla değil ve hepsi kapalı değil, ama bence iyi bir koleksiyon. Söylesene, hiç ilgin oldu mu? Yorumlarda seni okudum.

Açık bir kitaplığınız varsa ve onu nasıl dekore edeceğinizi ve güzel görünmesi için üzerine bir şeyler nasıl koyacağınızı öğrenmek istiyorsanız, açık rafları nasıl dekore edeceğinizi anlattığım bu makaleyi kaçırmayın. Ve burada, modern ve ucuz raflardan oluşan bir koleksiyon seçtiğim başka bir makale görebilirsiniz.

Veya kendiniz bir tane yapmak istiyorsanız, ellerinizle, burada bir raf yapmak için 15 fikir görebilirsiniz.