25+ Kolay Masa Düzenleme Fikirleri

 • Artan üretkenlik, işte düzenli kalmanın birçok nedeninden sadece biridir. Masa organizasyonu size zamandan tasarruf etmenize, yaratıcılığınızı geliştirmenize yardımcı olur ve hatta iş arkadaşlarınız veya patronunuz geçtiğinde profesyonellik ve kontrol hissi yaratabilir.
  Basit çalışma Masası yapımı, Çalışma masası aksesuarları Yapımı, Çalışma masası düzenleme Kendin Yap, Çalışma Masası DÜZENLEYİCİ Yapımı, Çalışma Masası organizasyonu, Ders çalışma masasında olması Gerekenler malzemeler, Kendin Yap çalışma masası

  Sonuçta, organize bir masa, organize bir zihnin işaretidir. Ofis aksesuarları, yapılacaklar listenizi takip etmenizi basit ve kolay hale getirir. Masanız için 27 Kendin Yap organizasyon fikri ile iş potansiyelinize tam olarak ulaşın.

  1. Klipsli Düzenleyiciler

  Hızlı masa feng shui için hiçbir şey masa düzenleyicilerindeki klipsin yerini tutamaz. Masanızı genişletmek için kolayca ayarlanabilirler ve görmek istediğiniz, ancak yolunuza çıkmasını istemediğiniz bitkileri veya önemli olmayanları asmak için mükemmeldir. Bunlar özellikle küçük masalar için kullanışlıdır. Bütçe dahilinde? Toplu olarak satın alın ve bağlayıcı klipsler kullanın!

  2. Tel Duvar

  Tel duvarlı masa dekoru.
  Basit çalışma Masası yapımı, Çalışma masası aksesuarları Yapımı, Çalışma masası düzenleme Kendin Yap, Çalışma Masası DÜZENLEYİCİ Yapımı, Çalışma Masası organizasyonu, Ders çalışma masasında olması Gerekenler malzemeler, Kendin Yap çalışma masası

  Ofisinizdeki her öğenin bir amacı vardır. Yeterli rafınız olmadığından mı endişeleniyorsunuz? Izgara yapıları, hayatınızı bölümlere ayırmanıza ve elinizdeki görevleri basitleştirmenize yardımcı olur. Notları, kağıtları ve önemli yapılacakları asmak için tavuk teli kullanarak bir tel duvar yapın.

  3. Kişisel Planlayıcı

  Masa başında aylık planlayıcılar.

  Her masanın aylık kişisel planlayıcı için bir yeri olmalıdır. Her gün neden bu kadar sıkı çalıştığınızı hatırlatmak için öne eklemek için motive edici bir söz seçin. En sevdiğiniz resmi yükleyerek özelleştirin veya kendi ritminizi geliştirmek için stoktaki birçok resimden birini kullanın.

  4. Kordonlarınızı Gizleyin

  Bir şey donduğunda, evrensel çözüm onu ​​fişten çekip tekrar takmaktır. Neyse ki, göze hoş görünmeyen kabloları etiketlemek (sonra gizlemek) için ofis masası organizasyon fikirleri konusunda hiçbir eksiklik yoktur. Kabloları ortadan kaldırmak için bir kablo kapatıcı seçin, ancak yine de bulabilecekleri kadar erişilebilir durumda bırakın.

  5. Kapı Arkası Çözümü

  Dağınıklığı gidermek istiyorsanız, ekstra depolama için kapınızın arkasını kullanmayı düşünün. Kapılar şaşırtıcı miktarda ağırlık taşıyabilir ve kullanılmayan bir alandır, bu nedenle ofis planlaması sırasında bundan yararlanın. Birden çok bölmeli bir ayakkabı düzenleyici veya asılı bir dosya tutucusu gibi basit bir DIY düzeltmesini düşünün.

  6. Kişisel Notlar

  Çiçek yığını o notlar.

  Özel Post-it® Notları kullanarak, yalnızca düzenli kalmanıza yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda hızlı ve kolay hatırlatıcılar için bunları dizüstü bilgisayarınıza veya duvarınıza yapıştırabilirsiniz. Notlarınızı soyadınız, evcil hayvanınızın adı veya en sevdiğiniz kalıpla kişiselleştirin.

  7. Kullanışlı Masa Caddy

  Masa vagonları.

  Masa kutuları, çok fazla yer kaplamadan masaüstü öğelerini saklamak için birçok seçenek sunar. Masa dekor fikirleri sıkıntısı olmadığından ihtiyaçlarınıza uygun bir araba seçin. Telefonunuzu, kalemlerinizi veya ofis malzemelerinizi tüylü arkadaşınızın bir fotoğrafıyla birlikte özel bir kutuda saklayın.

  8. Bir Posta İstasyonu Yapın

  Bir ev ofisini basitleştirmek istiyorsanız, bir posta istasyonu, mektupları ve faturaları sıralamak için asılı bir düzenleyici olarak çalışır. İhtiyaçlarınıza ve tarzınıza uygun olanı seçin. Ev ofis bütçeniz sıkı mı? Bir ev mağazasından eski bir panjur alın ve bunu mektupları saklamak için kullanın.

  9. Seviye Atlama

  Açık bir ofiste bir ayakta masa başında çalışan adam.

  Ortak ofisler hızla kalabalıklaşabilir. Bir masa kullanımını en üst düzeye çıkarmayı planlıyorsanız, bir masa yükseltici veya ayakta duran bir masa ile “seviye atlamayı” unutmayın. Masa yükselticileri, masa alanınızı en üst düzeye çıkarırken bilgisayarınızı veya monitörünüzü göz hizasında tutmanıza yardımcı olur.

  10. Duvar Alanınızı Kullanın

  Duvar sanatı ile ahşap raflar.

  Masa organizasyonunuzu planlarken odanızı düzenlemeyi unutmayın. Duvarlar, masa ve ofis planlamasının önemli bir parçasıdır ancak genellikle yeterince kullanılmamaktadır. Günlük notları tutmak ve hatırlatıcıları not almak için büyük bir ilan tahtası asmayı düşünün. Burası aynı zamanda ilham verici sanat veya çalışma odası ipuçları eklemek için harika bir yerdir.

  11. Yuvarlanan Düzenleyici

  Asla yeterli depolama alanına sahip olamazsınız. Bir bölmeyi paylaşıyorsanız ve raflar bir seçenek değilse, dosyaları, kitapları veya kağıtları depolamak için küçük bir döner düzenleyici eklemeyi düşünün. Bir ev ofisi için başka bir seçenek, depolama için eski bir sandık kullanmaktır.

  12. Telefon Vale

  Telefonunuz için yalnızca şarj cihazı görevi görmeyen, aynı zamanda telefonunuzu dik tutan, dökülmelere ve kağıt yığınları arasında kaybolmasını önleyen özel bir yer ekleyin. Bazı yerleştirme istasyonları, en sevdiğiniz sulu kaktüsü veya kaktüsü tutmak için bir saksı görevi görür.

  13. Manyetiklere Geçin

  Ailenin resmi olan manyetik tahta.

  Çerçeveli bir manyetik panonun herhangi bir ofis tasarım dekoruna dahil edilmesi kolaydır. Küçük manyetik sırtlı kaplar, küçük ofis malzemelerini (ataç gibi) depolamanın ideal yoludur. Fotoğraf mıknatısları, önemli notları asmanın eğlenceli ve hayal ürünü bir yoludur.

  14. Beyaz Tahta

  Dizüstü bilgisayar ve beyaz tahta ile masa kurulumu.

  Yazı tahtalarının masanızın üzerine asılması kolaydır. Bonus olarak manyetiktirler, bu da cesaret verici sözler eklemeyi kolaylaştırır. Onlarla biraz eğlenin – yazı tahtaları saatleri takip etmekten daha fazlasıdır! Renkli kalemlerle yazarınızın bloğunu silin ve kanıtı kuru bir silme ile gizleyin.

  15. Bir Fotoğraf Kutusu Kullanın

  Basit bir fotoğraf saklama kutusuyla kart koleksiyonunuzu veya notlarınızı düzenli tutun. Gönderilecek ayrı konulara, hatırlatıcılara veya tarihlere bölücüler ekleyin. Bu, masanızdaki çekmece alanından vazgeçmeden depolama alanını boşaltmanın basit bir yoludur.

  16. Tembel Susan

  Bunları mutfakta kullanıyoruz, peki neden ofiste olmasın? Bu dairesel düzenleyiciler, küçük ofisler veya ortak masalar için idealdir. Önemli ofis malzemelerinizi tek bir alanda saklayın ve deneyin.

  17. Piramit Tasarımı

  Bilgisayar ve üçgen duvar sanatı ile masa kurulumu.

  Üçgenler, ofis malzemelerini saklamak için mükemmel bir şekil oluşturur. Sarf malzemelerinizi piramit şeklindeki özel bir düzenleyicide istifleyin. Veya benzersiz bir organize etme yöntemi için üçgen duvar dekoru asın.

  18. DIY Masa Dekoru

  Çiçekler ve sanat eserleri ile parlak masa dekoru.

  Aydınlık ve olumlu bir çalışma ortamı, güne devam etmeniz için size ilham verecektir. Sizi motive etmek için beyaz bir masa, beyaz duvarlar ve ilham verici alıntı çerçeveli sanat ekleyin. Taze çiçekler ve iyi aydınlatma, elinizdeki göreve konsantre olmanıza yardımcı olacaktır.

  19. Slot Düzenleyici

  Bir slot düzenleyiciyle tüm öğelerinizi tek bir yerde saklayın. Bu kullanışlı düzenleyiciler, masaüstünde yer kaplamamak için masanızdaki dikey alanı kullanır.

  20. Çekmece Düzenleyicileri

  Masa çekmecelerinizin organizasyonunu planlamayı unutmayın. Çekmece düzenleyicileri ucuzdur ve ofis malzemelerinizin yerinde kalmasına yardımcı olur. Kaleminizi bir daha asla kaybetmeyeceksiniz!

  21. Masa Takvimi

  Mutlu aile fotoğrafları ile renkli masa takvimi.

  5 × 11 masa takvimi, ofisinizde çok fazla yer kaplamadan haftayı takip etmenin mükemmel bir yoludur. Bunu ailenizin ve arkadaşlarınızın fotoğraflarıyla kişiselleştirin ve ihtiyacınız olduğunda hızlı bir not alın. Hepsinden iyisi, dayanıklı yerleşik şövale, ayın izini asla kaybetmeyeceğiniz anlamına gelir.

  22. Masaüstü Bölmeleri

  Bilgisayar ve duvar sanatı ile masa dekoru.

  Çalışma masası organizasyon fikirleri, masanızı seçemediğinizde daha zor hale gelir. Saklama veya çekmece alanınız yoksa, temel malzemeleri saklamak için masanızın üstünde şeffaf plastik kutular kullanın.

  23. Masa İsim Plakası

  Anne patron masası isim plakası.
  Basit çalışma Masası yapımı, Çalışma masası aksesuarları Yapımı, Çalışma masası düzenleme Kendin Yap, Çalışma Masası DÜZENLEYİCİ Yapımı, Çalışma Masası organizasyonu, Ders çalışma masasında olması Gerekenler malzemeler, Kendin Yap çalışma masası

  Kişiselleştirilmiş bir masa isim plakası ile kimin patron olduğunu herkese gösterin. Yalnızca adınızı ve soyadınızı etiketleyerek klasik rotaya gidin veya komik bir mesaj ekleyerek biraz eğlenin.

  24. Yeşile Git

  Masa üzerinde bitkiler ile ofis bilgisayarı.

  Bazı rahatlatıcı özelliklerle ofis alanınızı feng shui yapmayı unutmayın. Bu ister bir iç mekan arıtma tesisi, ister masaüstü bir akvaryum veya bir mini zen şelalesi olsun, su ve yeşillik, yapılacaklar listenizi kaldırırken rahatlamanıza yardımcı olabilir.

  25. Evcil Hayvan Odası

  Kedi aşığıysanız, klavyenizde veya masaüstünüzde uzanmayı sevdiklerini bilirsiniz. Masaüstünüze bir yükseltici ekleyerek onlara yardımcı olun. Bir yükseltici, kediniz yukarıda huzur içinde uyurken klavyenizi koruyacak ve sizi derin düşüncelere daldıracak şekilde mırıldanacaktır. Planlanacak kedi yok mu? En sevdiğiniz latte kupanız için yükseltici alanı kullanın.

  26. Çıkış Kutuları

  Dosyaların düşmanınız olmasına izin vermeyin. Dosyalama düzenleyicileri, dışarıda bir kutu olmak için mükemmeldir. Yalnızca belgeleri yolunuzun dışında tutmakla kalmaz, aynı zamanda gün boyunca başardığınız her şeyi görmenize de yardımcı olur. Boş bir kutudan daha tatmin edici bir şey yoktur.

  27. Kartvizit Sahipleri

  Dekoratif kartvizitlik.

  Müşteriye dönük bir sektörde çalışıyorsanız, her masada bir kartvizitlik bulunmalıdır. Bunlar, kartvizit yığınınızın gün boyu düzenli ve erişilebilir olmasını sağlar.

  İşyerinde üretkenliği artırmayı umuyorsanız, organize bir masa başarıya giden ilk adımdır. İhtiyaçlarınıza ve tasarım tarzınıza uygun masa organizasyon çözümlerini seçin. Ev ofis bütçeniz sıkı mı? Kendin yap organizasyonu ve masa dekoru el ele gider ve eğlenceli bir Pazar günü projesi olarak kolayca halledilir.

 • Basit çalışma Masası yapımı, Çalışma masası aksesuarları Yapımı, Çalışma masası düzenleme Kendin Yap, Çalışma Masası DÜZENLEYİCİ Yapımı, Çalışma Masası organizasyonu, Ders çalışma masasında olması Gerekenler malzemeler, Kendin Yap çalışma masası

Bir cevap yazın