25 Küçük alanlar için çok dar konsollar

Sık sık kendimi müşterilerimden birine, örneğin dar bir koridor veya dar bir koridor için dar bir konsol bulma görevinde buluyorum ve gerçekten çok fazla dar konsol ve koridor olmadığını fark ettim.

Bu yüzden, iyi bir dar konsol koleksiyonu almak için düzinelerce çevrimiçi mağaza ve üreticiden geçtim. Ama gerçekten dar. En fazla 25 cm derinliğinde olan ve birçoğu 15 cm derinliğinde olmayan konsollar.

Yani gerçekten dar bir konsola ihtiyacınız varsa, işte seçim yapabileceğiniz 25 model. Her birinin özellikleri ve ölçüleri hakkında yorum yapacağım. Onları görelim:

Dar konsollar, ancak gerçekten dar:

Metal ve mermerden dar konsol

Bu ilk konsolun derinliği sadece 22 cm. Her bir parça farklı olduğu için siyah kaplamalı ve benzersiz damarlı mermer üst veya üste sahip metalden yapılmıştır. Dar bir koridor veya salona koymak ve yeri yememek için mükemmel ölçülere sahip gerçekten zarif bir model. Redoute’den ve buradan satın alabilirsiniz.

Aşağıdaki dar modele bakalım.

Çam ağacından dar ve zarif konsol

Çam ağacından yapılmış bu diğer değerli konsol tamamlanmamış, çünkü son kaplama özel olarak sipariş edilebiliyor. Veya olduğu gibi isterseniz, bu şekilde de sipariş edebilirsiniz. Ve sadece 19 cm derinliğe sahiptir. Etsy’den ve buradan satın alabilirsiniz.

Minimalist tasarıma sahip dar konsol

Tamamı siyah renkte ve yalnızca 20 cm derinlikte minimalist kesim. Koymak istediğiniz her dar köşe için mükemmeldir. Siyah olması, zarafet ve zamansızlık katar ve her dekoratif stile uyum sağlar. Redoute’den ve buradan satın alabilirsiniz.

HIBA modeli olan bu konsol, aynı derinlikte yani sadece 20 cm ama farklı boyutlarda da mevcut.

Altın ve siyah mermerden dar konsol

Bir sonraki konsol veya dar salon modeli modern ve zariftir. Resimde gördüğümüz gibi antika pirinç efektli ve siyah / kahverengi mermer üst veya üstte metalden yapılmıştır. Sadece 22 cm derinliğindedir. Ayrıca La Redoute’dan ve buradan satın alabilirsiniz.

Siyah metal ve ahşaptan dar endüstriyel tarzda konsol

Büyük ama dar bir konsol veya salon arıyorsanız bu model mükemmel. Ayrıca, siyah metal ve ahşap tavanlı endüstriyel tarzı her stile mükemmel uyum sağlar. 120 cm genişliğinde, ancak yalnızca 20 cm derinliğinde cömertçe boyutlandırılmıştır. Buradan Amazon’dan satın alabilirsiniz.

Siyah metal ve ahşapta endüstriyel tarzda 15 cm dar konsol

Sadece 15 cm derinliğinde başka bir konsol veya endüstriyel salon modeli. Siyah boyalı metalden yapılmıştır ve üst kısmı ahşaptır. Etsy’den ve buradan satın alabilirsiniz.

Rustik Provence tarzında dar konsol

Provencal veya rustik tarzda, süper güzel ve ahşap ve doğal zihinle tamamlandı. Güzel estetiğine ve iki çekmecesine rağmen sadece 23 cm derinliğindedir. Kulunka Deco’dan ve buradan satın alabilirsiniz.

Siyah metal ve ahşaptan dar endüstriyel tarzda konsol

Siyah metal ve mango ağacından yapılmış modern endüstriyel tarzda dar bir konsolun başka bir modeli. İki raflı bu güzel konsol sadece 21 cm derinliğinde. Maisons du Monde’dan ve buradan satın alabilirsiniz.

Masif ahşaptan kolonyal tarzda dar konsol

Bu diğer konsol, zarif ve çağdaş bir kolonyal tasarıma sahiptir ve mindi ağacından yapılmıştır. Derinliği 27 cm’dir. Bir öncekinden biraz daha derin, ancak yine de dar. Demarques’tan ve buradan satın alabilirsiniz.

Ahşap çekmeceli dar konsol

Bu diğer dar konsolu sevdim. Sadece 20 cm derinliğinde ve karaağaç ağacından yapılmıştır ve gördüğünüz gibi iki pratik çekmecesi ve iki rafı vardır. Ayrıca daha büyük olması gerekmesi durumunda iki farklı ebatta üretilmektedir. El Globo Muebles’tan ve buradan satın alabilirsiniz.

Siyah oryantal tarzda çekmeceli dar konsol

Bu çizgilerin üzerinde gördüğümüz diğer model, sanırım favorim. Siyah renkte, pratik çekmeceli ve süper güzel oryantal tarzda bir konsol. Ancak 26 cm derinliğe sahip olduğu için en dar olanı değildir. Yine de dar bir konsol olarak kabul edilebilir. Lola Home’dan ve buradan satın alabilirsiniz.

Çekmeceli ve raflı, siyah metal ve ahşaptan dar endüstriyel tarzda konsol

Ayrıca, 26 cm derinliğinde, çok kalın olmayan bu diğer endüstriyel tarzdaki konsol, birkaç çekmeceye ve bir rafa sahiptir ve metal ve ahşap kaplamalardan yapılmıştır. Lola Home’dan ve buradan satın alabilirsiniz.

Eskitilmiş beyaz ve altın rengi metal çekmeceli klasik modern tarzda dar konsol

Mobilya üreticisi Peña Vargas, bu diğer güzel dar konsolu çağdaş bir klasik stile sahip, çok zarif, eskitilmiş beyaz yüzeyler ve altın çekmece kulpları ile kredilendiriyor. Derinliği sadece 20 cm’dir. Peña Vargas’tan ve buradan satın alabilirsiniz.

Dar beyaz ve ahşap İskandinav tarzı konsol

Modern tasarımı ve minimalist İskandinav tarzıyla, beyaz boyalı metal yapısı ve ahşap tavanı ile bu diğer güzel konsol veya dar salon 25 cm derinliğe sahiptir. Kenay Home’dan ve buradan satın alabilirsiniz.

Altın metal ve temperli cam ile zarif tasarımlı dar konsol

Başka bir Kenay Home konsolu, ancak altın kaplama metal ve temperli camdan yapılmış daha zarif bir stille, aynı zamanda sadece 25 cm derinliğinde. Kenay Home’dan ve buradan satın alabilirsiniz.

Beyaz ve ahşapta sadece 17 cm derinliğinde dar koridor ayakkabı rafı

Gördüğünüz gibi bu bir konsol değil, bir ayakkabılık. Ancak, yalnızca 17 cm derinliği ölçtüğü için dar bir salon veya konsol gerektiren bir salon veya koridorda kullanım için mükemmel şekilde uygundur. Amazon’dan geliyor ve buradan satın alabilirsiniz.

Dar ahşap konsol

Zarif, ceviz rengi meşe kaplama, bu diğer dar konsol, belirli bir klasik kesime sahip koridorlar veya koridorlar için mükemmeldir. Ve sadece 16 cm derinliğindedir. Muebles Web’den ve buradan satın alabilirsiniz. Eğer ilgileniyorsanız ancak çok küçük görünüyorsa, daha cömert boyutlarda da sipariş edilebilir.

Beyaz çekmeceli dar salon konsol rafı

Doğru, bu uygun bir konsol değil, ancak bu askıya alınmış raf bana mükemmel göründü çünkü sadece 15 cm derinliğinde, üç çekmeceli geliyor ve yerleştirmemiz gereken her koridor, salon veya dar alana sığabiliyor. SoBuy’dan ve buradan satın alabilirsiniz.

Siyah metal ve ahşaptan dar endüstriyel tarzda konsol

Karakteristik ayakları ve ahşap tavanıyla endüstriyel bir tasarıma sahip bu diğer küçük konsol veya dar salon yalnızca 21 santimetre derinliğindedir. Etsy’den ve buradan satın alabilirsiniz.

Yalnızca 13 cm derinliğinde dar konsol

Dar bir konsol arıyorsanız ama gerçekten dar bir konsol arıyorsanız bulduğum en dar model bu. Derinliği 15 cm’den az, tam olarak 13. Çok dar bir konsol veya salon olarak kullanılmak üzere hatta kanepe ile duvar arasında kanepenin arkasına yerleştirilmek için mükemmel bir yüksekliktir. Ve farklı ahşap ve yüzeylerde sipariş edilebilir. Etsy’den ve buradan satın alabilirsiniz.

Çam ağacından yapılmış konsol dolabı veya dar salon

Sadece 19 cm derinliğinde ve çam ağacından yapılmış bir başka güzel dar salon konsolu. Finişi kişiselleştirilmiş veya resimde gördüğünüz gibi sipariş edebilirsiniz. Etsy’den ve buradan satın alabilirsiniz.

Çam ağacından yapılmış konsol dolabı veya dar salon

Bir öncekine benzer ve aynı üreticiden aynı özelliklere sahip, ayrıca 19 cm derinliğindedir. Etsy’den ve buradan satın alabilirsiniz.

Çam ağacı ve altın metalden yapılmış konsol dolabı veya dar salon

Bu diğer zarif konsol, altın kaplama metal bir çerçeve ve doğal ahşap bir üst kısım ile yapılmıştır. Çeşitli ebatlarda mevcuttur ve sadece 15 cm derinlikten diğer geniş ebatlara kadar sipariş verebiliyoruz. Etsy’den ve buradan satın alabilirsiniz.

Sadece 13 cm derinliğinde ve çam ağacından yapılmış konsol veya dar salon

Gördüğümüz konsollar sizin için yeterince dar değilse, bu model karşılaştığım en dar model. Sadece 13 cm derinliğindedir. Ayrıca gördüğünüz gibi oldukça şık bir tasarıma sahip ve bitiş özel sipariş verilebiliyor. Etsy’den ve buradan satın alabilirsiniz.

Beyaz ve ahşap çekmeceli modern klasik tarzda dar konsol

Klasik kesim ve çok sevimli ve çekmeceli bu diğer dar konsol sadece 20 cm derinliğinde. İngiliz Mahkemesinden, buradan satın alabilirsiniz.

Umarım artık koridorunuz, salonunuz veya ihtiyacınız olan diğer alanlar için o dar ve mükemmel konsolu bulmuşsunuzdur. Seçilmiş olan nedir? Yorumlarda seni okudum. Ve bu makalenin bir arkadaşınızın veya aile üyenizin ilgisini çekebileceğini düşünüyorsanız, paylaşın. Teşekkür ederim.

Bu dar konsollara ilgi duyduysanız, dar bir koridoru veya küçük bir salonu dekore etmek için bu fikirlerle ilgilenebilirsiniz.