26 Bohem Oturma Odası Fikirleri


Kardeşinizin, arkadaşınızın veya dergilerinizin evinde gördüğünüz Bohem dekoruyla ilgileniyor musunuz? Oturma odanızda bu kadar zarif ve eşsiz bir tarza sahip olmak ister misiniz? Bohem tarzı fikri, sizi sadece akıcı bir ev olarak değil, bireysel olarak tanımlayan bir oturma odası bulmaktır. Bohem oturma odası, fikirlerin ve olanakların olduğu sonsuz bir fırsat ve olasılıklarla başka bir dünyada olduğunuz izlenimini verir. yaratıcılık sınırlı değildir. Aşağıda, bir Bohem Dekoruna ulaşmanıza ve oturma odanıza sofistike bir dokunuş katmanıza yardımcı olacak 5 ipucu bulunmaktadır.

  • oturma odasi dizayni,,
  • Bohem Koltuk Modelleri,
  • Bohem Yatak Odası,
  • Bohem Ne Demek,
  • Retro tarzı ev dekorasyonu,
  • Bohem tarz,
  • Bohem Tasarım,
  • Retro Oturma ODASI,

1. Renklerle oynayın
Seçtiğiniz renkler oturma odanızın ruh halini belirler. Çoğu insan renkleri eşleştirmeyi sever, örneğin bazı insanlar pembe bir kanepeyi pembe bir hasırla eşleştirmeye karar verebilir. Ancak, Bohem stilini elde etmek için renkleri eşleştirmek yerine karıştırmanız gerekecektir. Farklı renkteki aksesuarları arayın ve oturma odanıza derinlik ve zamansız güzellik katmak için bunları karıştırın.

2. İlginç aydınlatma
Odanızı rahat ettirmek için aydınlatmanızın sıcak ve eklektik olmasını sağlamalısınız. Odanıza vintage bir görünüm vermek için antika abajurlar ve avizeler kullanabilirsiniz. Kullandığınız abajurlarda kırmızı, yeşil, mavi, turuncu veya tercih edebileceğiniz başka bir renk sağlamak için farklı renklerde malzemeler olabilir.

3. Eşsiz mobilyalar
Seçtiğiniz mobilyalar, normal mobilyanın farklı şekilleri ile ilginç olmalı, fakat aynı zamanda rahat olmalıdır. Mobilyalarınızın ziyaretçilerinizin hayal gücünü yakalamasına izin verin, böylece oturma odanızı çarpıcı kılan şeyleri merak ederler.

4. Resim ve aksesuarları kullanın
Hayal gücünüzün vahşi çalışmasına ve odanızda sanat eseri sergilemesine izin verin. Eşsiz ve güzel el yapımı aksesuarlar arayın ve şömine gibi herkesin görebileceği ve tadını çıkarabileceği bir yere koyun. Dahası, eski resmi duvarınızda görüntüleyebilirsiniz. Eski bir resim kötü bir fikir gibi görünse de, büyük bir açıklama yapacak ve sizi hayal kırıklığına uğratmayacak. Bir dahaki sefere bir yolculuğa çıktığınızda ve arkaik bir sanat eseri gördüğünüzde, satın almaktan çekinmeyin. Oturma odanızın güzel görünmesini sağlayan enstrümantal bir parça olabilir.

5. Bir araya getirmek
Odanızı nasıl bağladığınız da önemlidir. Seçtiğiniz her aksesuar, oturma odanızdaki diğer şeylerle iyi uyum sağlamalıdır. Ancak günün sonunda, oda kim olduğunuzu temsil etmeli ve kişisel zevkinize uygun olmalıdır.