26 Büyük Salon Tasarım Fikirleri

Her biri yetenek ve panache ile tasarlanmış , size en üst düzeyde verve ve çok yönlülük sunacak ve oturma odanızı hem eğlenceli hem de zahmetsiz hale getirecek zengin baskı, örgü ve duvar kaplamalarını keşfedin . Size ilham vermek için bu 26 oturma odası tasarım fikri koleksiyonuna göz atın .

Rahat ama sofistike bir baskı, örgü ve nakış koleksiyonu olan Amilie’nin ilham kaynağı, İngiliz kır bahçesinin ve klasik Fransız tarzının uyumlu bir karışımından geliyor. Amilie’nin keyifli tasarımları, bu zamansız temaları mükemmelliğe çekiyor.
Zarif kumaş motifleri, görkemli çiçek buketleri, keyifli güller, cömert laleler, büyüleyici düğünçiçeği, manolya ve Dört görkemli kabartmalı kadife tasarımdan oluşan koleksiyonu, lüks ve zahmetsiz zarafeti özetler. Tasarımların kıvrımlı eğrileri ve stilize açısallığı, 30’ların ruhunu kapsarken, 21. yüzyılın iç mekanına uyacak şekilde akıllıca uyarlandı.Doğal dünyanın organik dokularından ve fiziksel unsurlarından ilham alan Bakari, sakin ve çağdaş bir dokunuşla nazik, rahat bir koleksiyon. Bakari Fabrics, evin tüm alanlarında eşit derecede iyi çalışacak şekilde tasarlanmış sakin ve rahat bir dokuma ve baskılı kumaş serisidir.

Bir cevap yazın