26 Rahatlatıcı Yeşil Salon Fikirleri

Yeşil, herhangi bir alana yatıştırıcı bir unsur getirir. Örneğin, kireç yeşili bir oturma odası böyle bir durumdur. Oturma odasında bir dizi ton kullanarak çatışmaları önler ve gölgeler arasında uyum sağlar. Resmi bir çıkıntıya yerleştirmek, ekranın hiçbir şeyi yeniden asmak zorunda kalmadan kolayca değişebileceği anlamına gelir. Yeşil oturma odası fikirlerine güvenin ve ev dekorasyonu gibi benzersiz ve farklı bir şey için tasarım yapın.

Yeşil bir oturma odası nasıl yapılır
yeşil oturma odası

Yeşil, herhangi bir alana yatıştırıcı bir unsur getirir. Sıcak ahşap zeminler ve mobilyalarla tamamlanan yosunlu, kireç ve elma tonlarının bir karışımı. Yoğun bir aile evinde harika oturma odası fikirleri için ideal bir dekor .

yeşil salon 3

Karmaşık mobilyalar için cesur, zingili bir renge ayarlayarak daha fazla yumruk verin. Beyaz mobilyalara ve döşemelere yapışma efekti artıracaktır.

yeşil salon 4

Canlı yeşil ile panelleri tanımlayarak, ardından beyaz bir boyayla yeşilin üzerine bir çiçek tasarımını şablonlayarak duvarlarınıza bir şablon stili verin. Dokulu ve desenli minderlerle sade beyaz döşemeleri tonlandırın.

YEŞİL YAŞAM ODASI 16

Nane yeşili ipucu ile kireçte bir ifade kanepe, mix-and-match parlak yastıklar, baskılı güneşlikler, lambalar, kilim ve daha fazlası ile birlikte. Yeni, bahar bir görünüm yaratmak için tamamlayıcı renklerde bir küvet sandalyesi seçin.

Bu oturma odası, koyu yeşil ile dünyevi kahverengiler ve sarılar oluşturur. Sıcak ve canlı hisseden basit bir şema.

Vadinin bir zambakında tam boy perdelerle giyinmiş Fransız pencereleri, bu oturma odasına canlı bir desen getiriyor. Cesur ülke görünümü, elma yeşili mobilyalarla tamamlandı.

iving odası, ile, yeşil, bildiri, duvar, tasari

İfade duvar tasarımı ile bir oturma odasını canlandırın. Baca göğsü genişliği paneli, dekoratif sıva pervazlarına ilgi uyandıran lezzetli bir kireç rengine boyanmıştır. Alışılmadık bir geometrik sehpa ilginç ruh halini devam ettirir ve renkli çizgili halı ile mükemmel bir şekilde gider.

Yeşilin nasıl kullanılabileceğine dair örnekler
Aşağıda uygulayabileceğiniz bazı yeşil oturma odası fikirlerini görebilirsiniz. Gölgeler farklı, bazıları parlak, diğerleri karanlık vb.

Zümrüt oturma odası.

yeşil ve mor oturma odası boya fikir

Yeşilin modern ve coşkulu kullanımı için, menekşe sıçramasıyla kireç yeşili kullanın.

yeşil limon ve sarı salon 18

Kireç ve sarıdan oluşan zarif tonlar birlikte parlak bir şekilde çalışır ve bir şemaya modern, sinirli bir görünüm verir. Çarpıcı etki için neon tonlarında çağdaş ve geleneksel şekillerin bir karışımını seçin.

Oturma odaları dinlenebileceğiniz yerlerdir ve mobilyalar bunu yansıtmalıdır. Yeşil, kadife için iyi bir uyum sağlar, kanepe veya minder zengin, lüks bir görünüm verir.

Geleneksel özellikler en iyi yosun, adaçayı ve zeytin miras tarzı tonlarıyla dekore edilmiştir. Orijinal özelliklerle çakışabileceğinden daha parlak tonlardan kaçının.

Modern yeşil ve sarı salon 21

En sıcak modern evler, pared-down bir fonla kontrast oluşturmak için renk sıçramaları kullanmakla ilgilidir. Bu eğlenceli bir görünüm – bu yüzden esprili aksesuarları arayın.

zeytin yeşili duvar altın tasarım

Altın renkli büyük, açık bir etiket tasarımı (bu serçe, bu oturma odasının yumuşak zeytin duvarına ışıltı ve zarafet verir.

yeşil duvar

Mavi ve yeşil, eski deyiş gibi asla görülmemelidir. Ancak iki güçlü renk ton uyumunda yaşayabilir; hile, oda boyunca her iki rengin farklı tonlarını birleştirmektir. Vazo, halı ve duvardaki sanat gibi aksesuarların her ikisi de her iki gölgenin unsurlarını çeker.

Kolay Yaşam Yoluyla

beyaz masa ve gri kanepeler

bej halı ve koyu gri kanepe

Kireç yeşili bir oturma odasının yarattığı güzel uyumu görün. Sonuç, özellikle çikolata kahverengisi gibi renklerle birleştirildiğinde mükemmel bir sonuç getirir. Aksi takdirde, sarı, beyaz ve diğer tonlarla birleştirebilirsiniz.

Bir cevap yazın