32 Yemek Odası Dolap Fikirleri

Yemek odası alanınızın başıboş nesnelerin merkezi haline geldiğini ve artık dağınıklık veya depolama alanı eksikliğinden dolayı amaçlandığı için uygun olmadığını bulursanız, yalnız değilsiniz. Ancak, çözümler var. Burada hiç düşünemeyeceğiniz bazı yemek odası depolama fikirleri bulacaksınız! Amaç, yemek odası masanızı çoğu zaman makul bir şekilde temiz tutmaktır. Belki dekoratif bir merkez parçası hariç.

Ayrıca, yemek odanız evin her yerinden bir sürü höyük için bir çöplükse, evdeki bu kadar önemli bir odanın işlevini tam olarak yerine getirmesi zordur. İlk olarak, bulduğunuz önemli ve çok kullanılan nesneler için evler bulun. Böylece bir ay sonra yemek masanıza geri dönmezler. Artık hoşlanmadığınız veya kullanmadığınız yontulmuş, kırık, lekeli parçalardan kurtulun. Artık yemek odası depolama çözümleri ile sakladığınız şeyler için bir ev yapmaya hazırsınız.

Yemek odanız için organizasyon fikirleri

Genellikle, yemek odaları dolap gibi her türlü depolama biriminden geçersizdir. Bunun yerine, çekici ve pratik olabilecek büfe ve büfeler kullanılır. Tercihen, bu mobilya parçaları raflar ve çekmeceler sağlayacak ve bu da yeterli miktarda depolama alanı sunarken ince çini göstermenizi kolaylaştıracaktır. Aslında, yaratıcı olabilir ve öğelerinizi tutmak için bir yatak odası şifoniyer veya armoire kullanabilirsiniz. Dresser çekmeceleri genellikle derindir ve aynı zamanda cazibe eklerken bol miktarda depolama alanı sunar.

– Köşe Dolapları

Bu mobilya parçaları güzel ve işlevseldir. Hem depolama hem de görüntüleme için kullanılabilirler. Büfe ve büfelerden daha uzun olduklarından, sergileme alanları için daha fazla alan var.

Duvardaki Nesneleri Kaydetme, Görüntüleme

Yemek odanız oldukça küçükse ve alan darsa, depolama eklemenin yaratıcı bir yolu duvarları kullanmaktır. Yemeklerinizi, bardaklarınızı ve diğer ıvır zıvırlarınızı sergilemek için cam kapılarla tasarlanmış duvarınıza sabitlenebilen güzel dolaplar bulabilirsiniz.

– Çarşaflar

Çoğu insan tatiller veya doğum günleri gibi özel günler için eğlenirken güzel nevresimler kullanır. Özel masa örtüleri, peçeteler, çatal-bıçaklar, bardaklar, çin, yer altı ve daha fazlası özel etkinlikler için saklanır. Bu öğeler bir çekmece, Çin dolabı, büfe veya büfe içine yerleştirilebilir. Yer yoksa, duvar alanınızı kullanmayı unutmayın.

İPUCU: Yukarıda belirtilen parçalardan herhangi biri bütçeniz dahilinde değilse, “kutunun dışında” düşünün. Örneğin, dekorunuza uyan bir yatak odası komodini veya müstakil dolap kullanın.

Dolaplarınızı nasıl organize edersiniz

Bir cevap yazın