40 Gri ​​banyo fikri


Soğuk, şık gri için sade eski beyazı değiştirin!

Hepimiz bol miktarda beyaz banyo gördük, peki ya konfor bölgenizin biraz dışına çıkıp alanınıza biraz gri katmaya ne dersiniz? Nötr ve tek renkli bir renk olarak gri, zamansız, sakinleştirici ve şıktır. Ayrıca, banyolar genellikle rahatlama ve gençleşme yeridir, bu nedenle çevrenizde hissetmek istediğiniz sakinliği yansıttığında gerçekten yardımcı olur. Sadece gri şık olmakla kalmaz, aynı zamanda güne hazırlanmak veya uzun bir günün ardından gevşemek için rahatlatıcı bir alan sağlamaya da yardımcı olabilir (banyo yapmaktan hoşlanan, kimse?).

Gri banyo dekorasyonları
,
Küçük banyo dekorasyonu
,
Gri banyoya ne renk paspas
,
Gri beyaz banyo modelleri
,
Modern banyo modelleri
,
Gri banyo fayans Modelleri
,
Banyo Dekorasyon,

Gri ile ilgili en iyi şey, çok yönlü olmasıdır. Banyonuzun pek çok farklı alanında kullanabilirsiniz – aşağıdakileri düşünün …

Gri banyo fayansı

Banyonuzu büyük ölçüde değiştirmek istiyorsanız, zeminlere veya duvarlara gri fayanslar yerleştirmek banyonuza farklı bir görünüm kazandıracak ve yepyeni bir his uyandıracaktır.

Gri banyo dolabı

Dolaplarınız eskiyse ve sahip olduklarınızı değiştirmek için pazardaysanız, kesinlikle değiştirin. Ancak sadece tazelenmek istiyorsanız, taze bir gri boya katmanı kesinlikle işe yarayacaktır!

Banyo dekoru

Sadece alanınıza küçük dekor öğeleri ekleyerek kontrastı artırabilir ve banyonuza derinlik kazandırabilirsiniz – bu, griyi kırmak için gerçekten önemlidir.

1. Ayna kaplaması

Ayna yüzeyleri eklemek, bazı grileri alanınıza dahil etmenin çok akıllıca bir yoludur. Sadece bu klasik banyodan ilham alın. Ayrıca, zeminlerde ve duvarların yarısında balıksırtı gri mermer döşeme, gri boya ve gümüş metalik yüzeyler gibi güzel tasarım öğeleri de içerir. Bu banyo, yüksek tavanları ve uzun perdeleri ile her türden şıktır, büyük ayaklı küvet ise çok davetkar ve dinlendirici görünüyor.

2. Modern nötrler

Bu banyo, modern yüzeyleri ve nötr renk paleti ile davetkar ve sade. Duvarlar ve zemin, beyaz banyonun keskinliğini tamamlayan dokulu bir taş grisi, pencere ve kaygan beyaz dolaplarla döşenmiştir. Ve nötrleri dengelemek için, bu banyonun köşede pembe çiçekler ve yeşilliklerle nasıl şekillendirildiğini ve tazelendiğini seviyorum – ne kadar taze!

3. Denizkızı hisleri

Balık pulu karolarını kesinlikle sevdiğim bir sır değil. Bana en güzel deniz kızı kuyruğunu hatırlatıyorlar. Ve bir deniz kızı gibi hissetmek için kendi banyonuzdan daha iyi bir yer var mı ?! Döşemelerin mermer kaplaması, döşeme deseninin zaten büyüleyici olan doğasına doku ve ilgi katar.

Ayrıca, özellikle geceleri görme kolaylığı için içinde bir ışıkla akıllıca tasarlanmış yerleşik rafların yanı sıra altın kaplamaların eklenmesini de seviyorum.

Açıkçası, bu karolar en iyisidir ve deniz kızı karolarıyla yapabileceğiniz pek çok farklı renk şeması vardır. Neden bahsettiğimi görmek için işte görmeniz gereken çarpıcı banyo fayansı fikirleri .

4. Çağdaş gösteriş

Bu gri banyo, beyazları, siyahları ve grileri sofistike ve çağdaş bir görünümde güzelce bir araya getiriyor. Siyah dolap, beyaz tezgah ve lavabo ile mükemmel bir şekilde yerleştirilmiştir. Ve tüm banyonun en sevdiğim yönlerinden biri, ana duvarda ve yan duvarlarda farklı desenli gri karoların akıllıca kullanılması. Ne kadar yaratıcı!

Bu, kavisli aynalar ve duvar aplikleriyle küçük bir  getirmek isteyen modern bir evde mükemmeldir .

5. Hamptons zenginliği

Dünyada ziyaret etmeyi hayal ettiğim bir yer varsa, o da Hamptons. Ve bu güzel Hampton’ın banyosu bana gerçekten büyük bir yolculuk tutkusu yaşatıyor! Bu simetrik banyonun beyaz dolaplar, gri duvarlar ve banyonun ana odağını koyu gri ayaklı küvete taşıyan mermer zeminlerle ne kadar gösterişli ve gösterişli olduğunu seviyorum.

Burası bir iki öğleden sonrayı güzel bir kitap ve bir mum yakarak rahatlayarak geçireceğim bir yer.

Bu görünüm zamansızdır ve dünyanın hemen hemen her yerinde işe yarar çünkü son derece çok yönlüdür. Ultra glam Hamptons’a gidebilir veya sadece geri eşleştirebilirsiniz. Evinize doğru uyumu bulmak için banyo tasarımının tüm farklı çeşitlerini görün .

6. Parlak fayanslar

Parlak fayanslar genellikle havuzlarda kullanıldığını gördüğümüz bir şeydir, bu yüzden onları banyoda kullanmak gerçekten ıslak bir görünüm ve su altında olma hissi verir. Parlak gri fayanslar bu banyoda bir özellik olarak kullanıldı ve bu sadece ilahi! Yüzen beyaz makyaj masasını ve bu banyoyu kusursuz hale getiren küçük beyaz abajurları seviyorum.

7. Harika duvar kağıdı

Bir banyoya biraz gri getirmenin bir başka harika yolu da desenli bir duvar kağıdı seçmek ve ardından diğer yüzeylerinizi duvar kağıdınızla eşleştirmek. Bu gri ve beyaz duvar kağıdının klasik deseni gri dolap, beyaz tezgah ve gümüş metalik kaplamalarla harika görünüyor. Sabah dişlerinizi fırçalamak ve hazırlanmak için ne kadar güzel bir yer.

Banyo duvar kağıdında sınır yoktur , tek bir duvar yapın veya etrafını sarın. Çarpıcı bir misafir tuvaleti yapmak veya ana banyo süitinize biraz ekstra bir şey eklemek için kullanın . Ancak hangi uygulama ile giderseniz gidin, asıl kurulumu kendiniz yapmamalısınız çünkü yapıştırıcı var ve tasarımları sıraya dizmeye çalışıyor. Bunun yerine, zorlu işleri profesyonel bir duvar kağıdı yükleyicisine bırakın .

8. Büyük gri küvet

Gözlerim hemen bu modern banyonun özelliği olan büyük gri küvete çekiliyor. Bu devasa küvetin genişliği ve derinliği, çocukları ve köpeği içine koyabileceğiniz, uzun bir günün ardından uzanıp rahatlayabileceğiniz bir küvet. Duvarların ve zeminin sadeliği, çıtalı ahşap banyo ızgarası ile birlikte küvetin ihtişamıyla güzel bir şekilde çalışıyor.

9. Halka ışıklı ayna

Bir halka ışık takmak makyaj alanınıza biraz doğal ışık getirmenin harika bir yoludur, böylece makyajınızı kolayca yapabilirsiniz! Bu şehir içi apartman dairesinde, gri ve kasvetli bir günde ışık enjekte ettiği için halka ışık o kadar iyi çalışıyor. Aynanızı yerleştirme aşamasındayken tüm güvenlik unsurlarını doğru şekilde aldığınızdan emin olmak için bir elektrikçi ile konuşun .

10. Gri taş karolar

Bu gri taş döşeli kaplama, kentsel, modern ve minimalisttir. Musluklar, kulplar, lavabo, dolap ve dekor öğeleri gibi siyah detaylar, genel çağdaş hissi artıran karanlık ve karamsar bir his veriyor. Karanlıktaki banyoya bol miktarda doğal ışık getiren ışıklık unsurunu seviyorum.

11. Rahat bir alan

Bu mekanın tasarımcısı, temeldeki küçük alan uyumunu kullanabildi. Küvet ve tuvalet, iki alanı ayıran gri planklı yarım duvarla çerçevelenmiştir. Ve ahşap, beyazları ve grileri kırmak için kullanıldı, bu da özellikle küvetin karşısındaki ahşap levha ve muhafaza dekoru ve bir bitki olan yüzer raf ile gerçekten iyi çalışıyor.

12. Fas çinileri

Fas çinileri gerçekten kalbimi şarkı söyleten bir şey. Bu desen, kadınsı bir dokunuş getiren çiçek yapraklarını andırıyor, ancak yine de baştan sona gri tonlarıyla erkeksi bir ipucu var. Gümüş el duş hortumu, armatürün lüks vintage stili ile çarpıcı olduğu kadar pratiktir. Sanırım bu gruptaki en sevdiğim şey olabilir.

Profesyonel bir banyo döşemecisiyle ve buna ihtiyacınız olursa yeniden derzden sonra bakabilecek biriyle konuşmak .

13. Basit griler

Bu banyo oldukça basit, ancak gri kullanımı ona şık bir görünüm kazandırdı. Aynı gri tonu duvarlar, zeminler ve dolaplar için kullanılırken, ayna odanın etrafındaki bu muhteşem grileri daha çok yansıtıyor. Beyaz tuvalet ve lavabo alanı aydınlattı ve sahte bitkiden gelen yeşillik, genel banyo atmosferine biraz hayat getiriyor.

14. Gri özellikli duvar

Bu gri renkli duvarın döşemeye kadar devam etme şekli gerçekten iyi çalışıyor. Küçük bir bitki için mükemmel bir yuva olan duvardaki kesik rafı seviyorum. Duştayken bitkinizi sulayarak aynı anda iki iş yapın! Geniş tabandan tavana pencere, bu duş alanını aydınlık, aydınlık ve havadar kılan alana bol miktarda doğal ışık getirir.

15. Çiftlik konforu

Bu çiftlik evi banyosu , sıcak gri tonları ve aile dostu pratikliği ile misafirperver ve sakinleştiricidir. İki alanı görsel olarak ayıran duş odasında ‘ıslak görünümlü’ parlak karoların kullanılma şeklini seviyorum. Ancak ana banyo alanından iki alanı bir araya getiren görünüşte duş girintisine kadar aynı döşeme devam etti.

16. Temiz ve parlak

Bu minimalist alandaki tasarım, dar banyo alanını maksimize etti . Kaygan gri duvarlar ve grenli gri tezgah, mükemmel bir uyum içinde çalışır. Ve cam duş perdesi, özellikle duşun üzerindeki tavan penceresinden gelen parlak ışıkla bu banyoyu daha büyük ve daha açık gösteriyor.

17. Gri dolap

Bu sade alan, griyi daha koyu gri dolaplar, daha açık gri duvarlar ve banyoya sıcaklık ve rahatlık getiren bulanık gri banyo paspasları aracılığıyla başarıyla kullanıyor.

Banyoda bir saat bulundurmak da harika bir fikirdir, çünkü güne veya özel bir akşam yemeği randevusuna hazırlanırken zamana dikkat edebilirsiniz.

18. Apartman yaşamı

Genellikle, bir apartman dairesinde çalışmak için sınırlı alanınız vardır ve bu banyo kesinlikle dar alandan en iyi şekilde yararlanmıştır. Duş ve küvetinizi birleştirerek, bu size herhangi bir yer bırakmadan her iki seçeneği de sunar. Bu banyoda herhangi bir depolama alanı görünmese de yüzen lavabo alanı şık ve şıktır. Ayrıca, köşeye keman yaprağı incirinin eklenmesi nötrlerin bolluğunu aydınlatır ve tazeler.

19. Beton orman

Alicia Keys’in sözleriyle bu banyo, “hayallerin yapıldığı beton bir orman”. Banyoda beton kullanmak kulağa biraz tuhaf gelebilir, ancak bu banyo resmine baktığınızda her şey mantıklı geliyor. Duvarlar ve zeminler betonla kaplanmış olsa da, bu beton banyoda , büyük duş başlığına sahip tropikal bir açık hava duşu gibi hissettiren bir huzur var .

20. İnci gri kireçtaşı

Bu banyoda kullanılan gri kireç taşı, taşın doğal özelliklerinden gelen en güzel sedefli detaylara sahiptir. Işık parlak yüzeylerden yansırken, bu özellikle siyah dolapların ve diğer karanlık detayların sözleşmesiyle odayı güzel bir şekilde aydınlatır. Bu banyoda tüm ihtiyaçlarınızın saklanabileceği birçok akıllı bölme vardır ve bu da onu çok pratik bir alan haline getirir.

21. Çirkin usta

Bu çarpıcı ana banyonun her şeyi serin, sakin ve derli toplu. Açık gri dolabın ne kadar ince olduğunu ve beyaz mermer karodaki gri damarla mükemmel bir şekilde eşleşmesini seviyorum. Ana banyonun geri kalanı, sakin ve sade bir atmosfer ve zamansız ve zamanın testine dayanacak genel bir renk paleti yaratan ağırlıklı olarak beyazdır.

22. Balıksırtı detayları

Vay canına, bu duvarın banyo alanına biraz daha fazla şey katan gri balıksırtı detaylarına bayılıyorum. Kullanılan karoların hafif bir dokusu vardır ve bu da ilgi yaratır. Gri bir havluyla birlikte gümüş metalik yüzeyler kullanmak gri niyetinizi birbirine bağlarken, ahşap ve yeşillik dokunuşları gibi dekor öğeleri kullanmak doğal bir unsur getirecektir.

23. Mermer koordinasyonu

Grinin tonlarını mermer kaplamalarla banyonuzun diğer özellikleriyle koordine etmek, her şeyi birbirine bağlamanıza yardımcı olur. Aynı mermer tonları dolapta, gümüş kaplamalarda ve çizgili duş perdesinde temsil edilmiştir. Ve çiçek aranjmanındaki sarı patlaması, gri tonlamalı renk paletine gerçekten mutlu bir his veriyor.

24. Desenli duş

Bu duşun içinde kullanılan karolar yoğun desenlidir ancak diğer yüzeylerin çoğu blok renkler olduğu için mekanla da uyumludur. Mavi havlu, yeşillik ve kahverengi tabure gibi rastgele ve neredeyse ‘yersiz’ unsurlar, bu banyoya daha çok aile dostu bir his veriyor. Hepimizin bildiği gibi, gerçek bir aile banyosunda eşyalar çok uzun süre aynı ve tek tip kalmaz.

25. Kadınsı dokunuş

Bu zarif alan, gri ve beyaz büyük boy çiçekli duvar kağıdının kullanımıyla kadınsı bir dokunuş içeriyor. Bu kadınlık dokunuşunu getirmeden, gri dolaplardaki cesur seçimler ve büyük mermer döşeme ile alan oldukça erkeksi görünebilirdi.

26. Kömür grisi

Kömür grisi, bu banyonun bileşiminde büyük rol oynar. Bu alandaki tasarım seçimleri bana bir soyunma odasını, spor salonunu hatta minimalist ve pratik yaklaşımla bir spa banyosunu hatırlatıyor. Özellikle toplanmış ve hoş bir lüks otel havası veren siyah havlu seçimini seviyorum.

27. Gri sıcaklık

Bu banyoda gri kullanımı, sıcak renkli LED ışıklar ve ahşap kaplamalarla ısıtıldı. Yerleşik raflar son derece kullanışlıdır, çünkü ailenizdeki herkesin birer rafı olabilir veya raflarınızı birine yüz ürünlerini, diğerine saç ürünlerini koyarak kategorize edebilirsiniz.

28. Küçük alan

Bu küçük alan, banyoyu açan büyük bir aynanın eklenmesiyle daha büyük görünmesi için yapılmıştır. Ahşap raf armatürleri, bunları depolamak veya en sevdiğiniz dekor parçalarını sergilemek için kullanabileceğiniz için harika bir fikirdir. Açık dikdörtgen makyaj masası, havluları barındırdığı için raflara da denk geliyor.

29. Açık gri ve havadar

Bu banyodaki açık gri yüzeyler havadar ve açık bir alan hissi verir. Bu banyonun hemen hemen her öğesi, iyi uygulanmış bir gri tonudur. Her zaman olduğu gibi, mekanın ferahlığına katkıda bulunan ve odaya bir renk patlaması getiren yeşilliklerin eklenmesini seviyorum.

30. Sakin griler

Bu banyonun tasarımı, duvarlarda ve zeminde çeşitli griler kullanılarak çok sakin ve ilahi. Ayrıca, koyu gri ile küvetin ve tuvaletin yer aldığı ahşap kaplamanın karşıtlığını seviyorum. Ahşap kaplama bana bir saunayı hatırlatıyor, bu yüzden bu banyo gerçekten sıcak ve rahatlatıcı bir alan yaratıyor!

31. Pencerenin yanında bir yer

Pencerelerden gelen inanılmaz doğal ışıkla ne harika havadar bir banyo. Örgü desenli gri renkli duş camı, duşa mahremiyet sağlar. Ve elmas zemin döşeme özelliği, duş perdesi deseniyle iyi çalışır. Ayrıca, pencerenin her iki yanındaki duvar kağıdı bahçeyi içeri getiriyor.

32. Basitlikte rahatlama

Temiz, cesur çizgiler bu işlevsel banyoya düzenli ve saçma bir görünüm kazandırmaz. Duvardaki girinti, banyo ürünlerini rafa koymak için mükemmel bir yer sağlar. Daha büyük duvar karolarının temiz tutulması kolaydır. Ve daha koyu gri ton, karoların yıllarca yeni kadar iyi görüneceği anlamına gelir.

33. Gri zeminler ve duvarlar

Gözlerimi hemen modern bir ampul ışığıyla vurgulanan yüzen ahşap ve beyaz makyaj masasına çekiyor. Kabinin altındaki akıllı aydınlatma, zeminden duvara karışan koyu gri karoları aydınlatır ve berrak duş perdesi, duş alanının banyonun geri kalanına kusursuz bir şekilde uyum sağlamasını sağlar.

34. Yeşillikli gri

Hardy sulu meyveler ve asılı asmalar banyoyu gerçekten canlandırır. Nemi ve buharı seviyorlar ve banyo bitkileri bu ortamda gelişiyor gibi görünüyor. Duvar rafları, bu küçük temel banyoya bitki ve diğer dekor parçalarını eklemek için ekstra alan sağlar.

35. Trend ayrıntıları hakkında

Bu Bali esintili banyo, gri karoları ahşap ve bastonla süsledi. Merdivenli havlu askısı duvarda delme işleminden tasarruf sağlar ve havluları güneşte kurutmak için dışarıya hareket ettirilebilir. Ayna harika bir eklentidir ve bir sanat eseri ve işlevsel bir ayna olarak ikiye katlanır.

Duvardaki ve banyonun yan tarafındaki büyük gri fayansların temiz tutulması, daha fazla derz dolgu gerektiren daha küçük fayanslara göre çok daha kolaydır.

36. Kentsel griler

Bu şık banyoda çok sayıda temiz, güçlü çizgiler ve neredeyse beyaz görünen yumuşak griler bulunur. Duş perdesi arka planda kaybolur ve banyonun önünde akıllı bir pozisyondadır. Aynalı dolap kapılarının iki amacı vardır. Tek dezavantajı, parmak izlerinin zamanla can sıkıcı olabilmesidir – bu yüzden pırıl pırıl temiz tutun!

37. Gri tonlar

Bu mermer tezgahtaki gri tonlar ve fayans aynalı duvar, arkasındaki banyo alanı için mükemmel bir mahremiyet bölmesi sağlar. Bu makyaj, iki leğeni küçük bir alana sığdırabileceğinizi gösterir. Artı, pirinç muslukların kontrastını seviyorum.

38. Gümüş renkler

Gümüş ve gri, bu çok şık ve işlevsel banyoyu oluşturmak için mükemmel bir şekilde bir araya geliyor. Minimal süsleri sergilemek için rafların kullanılması bu banyoya kişisel bir dokunuş getiriyor. Gümüş çerçeveli aynaların üzerindeki ışıklar, kendinize bakmanız için net bir görüş sağlar.

39. Hafif gri

Gri çok ince olduğu için, bu banyo neredeyse beyaz görünüyor … Ama aldanmayın – gri zemin ve pencere çerçeveleri tasarıma hoş bir tanım katıyor. Oda dar olsa da tasarım, gerçekte olduğundan daha büyük görünmesini sağlamak için akıllı ve şık aksesuarlar kullanır. Artı, bağımsız lavabo ilginç ve sevimli!

40. Benekli duvarlar

Güzel yuvarlak aynanın arkasındaki benekli duvar, tezgahın sert siyahına ve lavabonun beyazına karşı hafif bir yumuşaklık verir. Beyaz vazo, çiçekler ve beyaz kabarık havlu, güzel ve sade bir dokunuş katıyor. Ayrıca tezgah üstü kare lavabo, yuvarlak aynanın altında gerçekten öne çıkıyor.

Banyonuza biraz sakinlik getirmek, alanınızı geliştirmek veya tam bir banyo yenilemesi yapmak istiyorsanız, kullanılacak renk gri! Benim favorilerim balık pulu, balıksırtı ve Fas stilleri gibi farklı döşeme seçenekleri. Griyi birleştirmenin en sevdiğiniz yolları nelerdir? Aşağıda bana bildirin!

Ve ev tasarımında biraz gri bir hayranıysanız, bu gri oturma odası fikirlerine ve gri mutfak fikirlerine bir göz atın .