40 Harika beyaz banyo fikri

Her zaman şık olacak, parlak, karakterlerle dolu bir alan tasarlayın.

Döşenmiş banyo modelleri
,
Modern banyo modelleri
,
Fayanssız banyo modelleri
,
Şık banyo modelleri
,
Ünlülerin banyo dekorasyonu
,
Küçük banyo modelleri 2020
,
Küçük banyo dekorasyonu
,
Hamam tarzı banyo dekorasyonları,

Beyaz evlerin mekanınıza çok fazla huzur ve sakinlik getirdiğini inkar etmek mümkün değil. Banyolarınızda beyazı birleştirmenin anında gerçekte olduğundan daha büyük görünmesini sağladığı ve satış için listelemeden önce harika bir banyo yenileme hilesi yaptığı çok iyi bilinmektedir . Artı, her zaman moda olacak klasik bir seçim. Tamamen beyaz bir banyodan hoşlanmayanlarınız için, mekanınıza karakter ve renk katmak için her zaman başka dokular ve detaylar ekleyebilirsiniz.

İnternette fikir aramaktan kurtulmak için araştırmayı sizin için yaptık… Peki ne bekliyorsunuz? Biraz ilham almak için bu 40 beyaz banyoya göz atın!

1. Modern boho beyaz banyo

Ne kadar güzel, havadar bir banyo. Rattan sandalyede ve yolluk halısında görülebilen dokuma detaylara bayılıyorum. Beyaz fayans, duvarlar ve tavan, köşedeki bir platformla yükseltilen beyaz küvetle çok güzel bir uyum sergiliyor. Sadece banyoda mahremiyet sağlamakla kalmayıp, rüzgar estiğinde hareket ve ilgi yaratan uzun beyaz perdeyi de seviyorum.

2. Modern kıyı beyazı banyo

Bu banyonun deniz kıyısındaki bir kulübede güzelce oturduğunu hayal edebiliyorum. Duvarlardaki parlak beyaz fayanslar, sıçrayan bir kaplama için mükemmel bir seçenektir ve temizlenmesi gerçekten çok kolaydır. Ayrıca açık gri banyo, banyonun beyaz özelliklerinin yanı sıra havlu ve gümüş armatürlerdeki gri detaylarla mükemmel uyum sağlar!

3. Bohem, vintage ile buluşuyor

Bu tatlı banyo, bohemlerin vintage ile buluşmasının özüdür. Karanlık pencere kapakları, ahşap tabure ve tuğla görünümlü fayanslar gibi bohem dokunuşlar, küvetin pençe ayaklarının yanı sıra duş başlıkları ve bataryalarının pirinç detaylarıyla memnuniyetle karşılanan bir kombinasyon. Ve kim bol miktarda doğal ışığın girdiği büyük ve güzel bir pencereyi sevmez ki? Bunun gibi fayanslar ister misiniz? Bir banyo kiremitçisinin sizin için neler yapabileceğini görün!

4. Oturmalı duş odası

Tamamen beyaz olan bu duş odası ne kadar lüks? Duvarlar düz beyaz bir kaplama ile döşenirken, duş alanının zeminleri bölgeye biraz ilgi katmak için beyaz ve siyah lekeli fayanslarla döşenmiştir. Ayrıca duştan çıkar çıkmaz nemli ayakları kurutmak için banyo paspası görevi gören yumuşak Fas tarzı halıyı da seviyorum.

5. Sıcak ilaveler

Tamamen beyaz bir banyo gerçekten size göre değilse, ahşap gibi başka yüzeyler eklemek mekanınıza sıcaklık ve renk katacaktır. Yuvarlak aynalı ahşap çerçeve, altın armatürler ve eski halı ile mükemmel bir şekilde eşleştirilmiş bu ahşap kaplama kabini seviyorum. Duvarlarda ve zeminlerde farklı şekilli karolar kullanılarak beyaz yüzeyler de biraz daha ilgi çekici hale getirildi.

Alanınızda benzersiz bir makyaj mı istiyorsunuz? Seçeneklerinizi öğrenmek için bir dolap üreticisi ile iletişime geçin .

6. Kendisi ve onunki

Bu banyo bir çift için mükemmel bir seçim olacaktır. Yakınınızda olabilir ama çok yakın değil… kişisel alanınız iyidir, değil mi? Kendi depolama alanınızın olması da kullanışlı olacaktır! Yine de ürünlerimden bazılarının * yanlışlıkla * diğer dolabı da dolduracağını düşünmeme rağmen …

7. Gevrek, temiz pudra odası

Ahır kapısı, bu canlı, temiz toz odasına çok hoş bir dokunuş. Yuvarlak ayna çerçevesinin oldukça arkasına giden duvarlarda duvar kağıdında kullanılan ilginç deseni çok seviyorum. Dolap üzerindeki dolap kapakları, iki öğeyi birbirine güzel bir şekilde bağlayan ahır kapıları ile de mükemmel bir uyum sağlar.

Ahır kapıları bana bu güzel çiftlik evi banyo fikirlerini hatırlatıyor .

8. Zarif çekicilik

Oh, bu zarif banyo ne kadar lüks? Avize, altın detaylar ve minderli sandalye gibi diğer düşünceli dokunuşların yanı sıra beyaz ve krem ​​rengi yüzeyler ile çok çekiciliğe sahiptir. Bu güzel banyoda kırların inişli çıkışlı tepelerine bakarken banyo yaptığımı hayal edebiliyorum. Ne kadar muhteşem!

9. Güzel sadelik

Bu banyo sade ve minimal olmasına rağmen çarpıcı derecede güzel. Büyük beyaz küvet, saf beyaz perdelerin arasına yerleştirilmiş çok davetkar görünüyor. Çok zarif görünen ve yan sehpa ve siyah mermer vazo ile uyumlu olan siyah bağımsız musluğu seviyorum. Ayrıca, tek renkli armatürlerin eklenmesi bu çağdaş banyoya ilgi katıyor !

10. Arkadan aydınlatmalı kuvars

Bir pencereye doğrudan erişim olmadan, bir alan biraz donuk görünebilir ve hissedebilir, ancak bu arkadan aydınlatmalı kuvars alanı gerçekten aydınlatır ve bölgeye çok ihtiyaç duyulan ışığı getirir. Bunun gibi bir armatür, farklı dimmer seçeneklerine sahip olsaydı, makyajınızı daha parlak bir ortamda yapabileceğiniz ve daha rahatlatıcı bir atmosfer için akşamları karartabileceğiniz için gerçekten işe yarardı.

11. Islanacak bir yer

Bu güzel büyük beyaz küvet, bu saf beyaz banyosunun merkezinde gerçekten öne çıkıyor . Fransız tarzı pencereler ve panjurlar, muhteşem okyanus görüntüsünün tam veya kısmi görünümü için birçok seçenek sunar. Tamamen beyaz zemin ve duvarlarla, koyu renkli ahşap havlu askısı merdiveni ve ahşap ağaç gövdesi taburesinin kontrastı bu banyoya gerçek bir asansör sağlıyor.

12. Küçük beyaz banyo

Bir banyo için küçük bir alanla çalışırken, çoğunlukla beyaz kullanmak her zaman daha büyük görünmesini sağlayacaktır. Beyaz makyaj masası, geniş çekmeceler ile saklama alanını maksimize etmiştir. Kare ayna, dikkati tuvalete çekmeden banyonun geri kalanını yansıtır.

13. Kesintisiz beyaz

Beyaz üzerine beyaz üzerine beyaz, banyonun zemin döşemesindeki hafif gri bir çizgiyle akıllıca parçalanır. Muhteşem beyaz küvet, siyah musluk armatürleri ve sevimli ahşap tabure ile güzel bir tezat oluşturduğu için bu banyodaki ana özellik olarak beni etkiliyor.

14. Vintage halı koşucusu

Muhteşem bir yer halısı, bu muhteşem beyaz banyoya renk ve sade bir his katar. Halı rengi, Türk havlu ve havlu askısında, göz alıcı hafif avizede, sevimli ahşap tabure ve çekmecelerdeki ve musluk armatürlerindeki altın aksesuarlarda toplanıyor. Küveti barındıran muhteşem cumba, muhteşem Fransız pencerelerinden güzel bir bahçeye bakmaktadır.

15. Altın detaylar

Tamamen beyaz bir banyoya altın sıçraması, ona çok lüks ve şık bir görünüm kazandırır. Duş alanındaki altın fayansları ve lavabo alanındaki asılı sarkıt lambalarını seviyorum. Duşa ahşap bir tabure eklenmesi, bacaklarınızı tıraş etmek veya çocuklarınızı havluyla kurutmak için mükemmel bir yer sağlar. Bu banyo altın rengi ve beyazı ile gerçek bir ifadedir.

16. Monokromatik ruh hali

Bu beyaz banyo oldukça dar bir alanda ancak iyi planlanmış ve işlevsel. Isıtmalı havlu askısı bol miktarda havlu ve giysi asma alanı sağlarken, ekstra dokunuşlardaki monokrom ruh hali bu beyaz banyoyu başka bir seviyeye taşır. Ama biraz daha karanlık isterseniz, işte başka güzel siyah beyaz banyolar .

17. Parlak ve basit

Küçük bir alanda beyaz temel bir tema, banyonun genel görünümünde tüm farkı yaratabilir. Yerdeki daha küçük ve duş alanındaki duvarlardaki daha büyük fayanslar birbirleriyle gerçekten iyi bir tezat oluşturuyor. Bej duş perdesi, altın duş hortumu ve musluğu ile iyi bir şekilde bağlanırken, yucca bitkisi iç mekana biraz doğa getiriyor.

Alanınız için biraz yeşillik arıyorsanız, bazı banyo bitkileri ekleyin .

18. Zeminden tavana pencere

Yemyeşil bir bahçeye boydan boya bir pencereden bakan oval beyaz bir küvet ferah, hafif ve çekici. Taburenin ahşabı, bahçedeki ağaç gövdeleri ile harmanlanarak dışarıyı bu muhteşem ferah ve havadar banyoya getiriyor. Bağımsız yuvarlak yan sehpa köşede mükemmeldir ve geniş pencereden net görüntüyü bozmaz. Makyaj, eşyaları uzaklaştırmak ve alanı düzenli tutmak için bolca alana sahip çekmecelerde cömerttir.

19. Modern çiftlik evi dokunuşları

Bu banyodaki beyaz küvette ne muhteşem süslü ayaklar! Fayans döşemeye iyi uyum sağlarlar ve aynanın etrafındaki çerçeveye bağlanırlar. Küvetin üzerindeki avize sade ve şıktır. Beyaz vazodaki pembe çiçekler banyoya bir renk patlaması getirirken, duvarların beyazı, makyaj masası ve pencere çerçeveleri bu banyoyu hafifletiyor.

20. Mimari detay

Bu banyonun şık ve şık görünümü, sakin ve bozulmamış bir temizlik hissi verir. Döner şekilli tabure, muhteşem bağımsız küvet ve elde tutulan duş başlığının yanında göze çarpan bir özelliktir. Odadaki bir yeşillik dokunuşu, bir dizi doğa ve dış mekan tazeliği ortaya çıkarır.

21. Duş odası geri çekilme

Banyodaki bu muhteşem duş odası, banyo alanını odanın kuru alanından ayırmak için cam berraklığında kapılara sahiptir. Kiremitli alandaki hamam, kendine ait küçük koyda gömülüdür. Ve kuru makyaj alanı gibi görünen şey, hem yağmur duşu başlığı hem de el duşu olan büyük bir duş odasına dönüşüyor. Bu yüzden yıkanma seçimi size aittir ve aynı zamanda çocukları ve köpeği de oraya almak için bolca yer sağlar!

22. Fütüristik beyazlar

Bu son derece fütüristik banyodaki kıvrımlar, şık dikdörtgen bir bankta birbirleriyle iyi uyum sağlar. Oval tezgah üstü lavabo, makyaj tezgahı üzerinde yüzer ve mükemmel yuvarlak aynayı tamamlar. Berrak klozet ve cam kaplar, bu yeni beyaz banyo makyajında ​​tezgah üzerinde harika görünüyor.

23. Parlak, beyaz ve temiz

Bu duş girintisini sabit duş başlığı veya el tipi duş seçeneği ile seviyorum. Duştaki tezgah oturağı, bu banyoyu sınırlı bir alanda gerçekten iyi bir şekilde karşılamasını sağlarken, temiz duş perdesi odaya genel akış ve ferahlık verir. Benekli kiremitli duş zemini ile tamamen beyaz, bu banyoyu kesinlikle parlak, beyaz ve temiz gösterir.

24. Otel hisleri

Beş yıldızlı bir otelde kalmak ve banyonuzu her gün tertemiz yapmaktan daha iyi bir şey olamaz. Her gün yeni yıkanmış beyaz havlu kullanmak tamamen lüks ve evde nadiren olan bir şey. Çift lavabo, bir banyoyu paylaşmayı her zaman çok daha kolay ve pratik hale getirir. Yeşil bir şeyin vazosu her zaman ekstra özel bir dokunuş katar. Alanınızı güzelleştirmek mi istiyorsunuz? Bu banyo dekor fikirlerine göz atın .

25. Açılı çatı

Tavan arasına fazladan bir banyo sıkıştırmak, aksi takdirde boşa harcanabilecek bir alanda mantıklıdır. Tamamen beyaz tutmak, içeriye bol miktarda doğal ışık veren ışıklık penceresi gibi onu hafif ve havadar tutar. Muhteşem yuvarlak küvet göze çarpan özelliktir ve karo zeminlerdeki buzlu mavi bu odaya başka bir boyut kazandırır.

26. Çini varyasyonları

Farklı alanlar arasında bölme oluşturmak için farklı karolar kullanmaktan korkmayın. Duş girintisindeki fayanslar beyaz tuğla benzeri bir oluşum iken, yer karoları gri tonlu küçük karelerdir. Bakır duş başlığı, duştaki ve ayaklı dikdörtgen küvetin üzerindeki musluklar bile odanın geri kalanıyla bir tezat oluşturuyor. Buradaki kurallar biraz bükülmüş, ancak etkisi hala göze hoş geliyor!

27. Siyah ve beyaz

Siyah ve beyaz klasiktir ve asla modası geçmez. Bu beyaz banyodaki siyah süslemeler, özellikleri gerçekten öne çıkarıyor. Döşeme, daha gri ve beyaz olmasına rağmen, odaya ilginç bir desen verir. Akıllı dolap, ikili lavaboyu ayırır ve tüm ihtiyaçlarınız için bol miktarda dolap alanı sağlar.

Mevcut dolaplarınızı süslemek mi istiyorsunuz? Bir marangozla konuşun .

28. Balıksırtı özelliği

Balıksırtı özellikli duvar, oval beyaz küvete hoş bir zemin sağlar. Musluklar işlevsel, basittir ve bu banyoya daha fazla ilgi ve karakter veren muhteşem aydınlatma armatüründen uzaklaşmaz.

29. Mermer duvarlar ve zeminler

Beyaz ağırlıklı bu banyoda zemin ve duvarların uyumlu mermerleri aynalardaki yansımayla devam ediyor. Yüzen lavabo muhteşem küvetin minyatürü gibi görünürken, gümüş pirinç eşyalar hem lavaboyu hem de küveti gerçekten etkiliyor. Pencere çerçevesinin etrafına turuncu renk sıçraması oldukça beklenmedik, şaşırtıcı ve ilginç bir dokunuş katıyor.

30. Islak alan

Küvet için yükseltilmiş kiremitli alan, elinizde ferahlatıcı bir bardak köpük ile davetkar bir köpük banyosunda otururken dışarıdaki muhteşem bahçenin tadını çıkarmak ve kaçmak için sakin bir alandır. Güzel cilalı ahşap döşeme tahtaları, banyonun geri kalanının keskin beyazlığıyla çarpıcı bir tezat oluşturuyor. Ve makyaj masası düzgün ve çok işlevseldir ve yuvarlak ayna çarpıcı bir banyoya yaratıcı bir dokunuş katar.

31. Şık monokrom

Bu tek renkli banyo, daha küçük bir alan için şık bir çözümdür. Tuğla görünümlü kiremitli duvar, ona fantastik tek renkli bir görünüm veren siyah harçla tamamlandı. Siyah detayların, aynanın ve sanat eserlerinin etrafındaki siyah çerçeve, banyo masasındaki detaylar ve beyaz banyodaki pençe ayakları gibi mekandaki diğer detaylara taşınmasını seviyorum.

32. Pençe ayaklı küvet

İşte gösterişli pençe ayaklı bir başka harika banyo. Bu banyonun altın ayaklı musluk armatürü ve banyo tuzlarını dekor olarak tutan şeker benzeri kavanozların bulunduğu altın çerçeveli yan sehpa gibi küveti tamamlayan vintage detaylarını seviyorum. Ayrıca mekana biraz desen eklemek için kullanılan zarif eski halıyı da seviyorum.

33. Pampas mükemmelliği

Pampas şu anda oldukça trend, bu yüzden onu dekorunuza eklemek her alanı hemen düzden şıklığa yükseltecektir! Pampalarda kahverengi tonlar, mermer döşeme ve altın armatürlerdeki sıcak tonlarla uyumludur. Ayrıca, bu alanın olduğundan daha büyük hissetmesine yardımcı olan duvarın çoğunu aşan büyük bir aynanın nasıl kullanıldığını da seviyorum.

34. Beyaz mobilya

Beyaz dolaplar her zaman iyi bir fikirdir – özellikle beyaz duvarlarınız ve bunlara iltifat edecek diğer dekor öğeleriniz varsa. Bu dolabın dolapları ve çekmeceleri beyaz, masa üstü ise ahşap kaplamadır. Bu, beyaz bir masaya sahip olmanın hızlı bir şekilde kirli görünebileceği gibi iyi çalışır ve ahşap görünümü aynı zamanda boşluğa tüm beyaz unsurlar arasında bölünen bir doku verir.

35. Tüm temel bilgiler

Bu banyo, yedekte tüm gerekli özelliklere sahip tamamen beyazdır. Bu, ihtiyacınız olan her şeye sahip olduğu için çoğu eve uyan banyo türü olacaktır. Bataryalarda ve havlu askılarında görüldüğü gibi siyah armatürler bembeyaz banyoya derinlik ve netlik getiriyor. Ayrıca, içinde gri ve beyaz lekeler bulunan duş ve banyo alanındaki altıgen döşemeyi çok seviyorum.

36. Manzaralı banyo

Bu küvet o geniş aynanın yanında otururken çok dingin görünüyor. Uzun bir günün ardından, arka plandaki ladin ağaçlarının ve gölün o muhteşem manzarasına bakarken bu küvette dinlenmeyi hayal edebiliyorum. Kesinlikle normal bir küvet gibi görünmediği için ilginç bir görünüm veren bu küvetin köşeli şeklini seviyorum.

37. Düşünceli dokunuşlar

Bu kadar çok düşünceli dokunuşa sahip bu küçük beyaz banyo köşesi ne kadar sevimli? Çok sayıda dikdörtgen ve kare ayna görüyoruz, bu nedenle banyonuza yuvarlak bir ayna eklemek otomatik olarak ona ferahlık verecektir. Özellikle bu mekana neşe ve renk katan küçük lale vazosunu çok seviyorum.

38. Kemerli ayna

İşte çok sık görmediğimiz bir başka ayna; kemerli bir ayna! Kemerler şu anda çok moda ve ne zaman bir tane görsem onlara çok çekiliyorum. Bu alanın üst yarısında beyaz ahşap görünümlü bir karo ile eşleşen beyaz bir kiremitin nasıl kullanıldığını seviyorum. Bu özellikler beyaz dolap ve lavabo alanı ile uyumludur. Böyle dar bir alana sığacak özel bir kabine ihtiyacınız varsa bir dolap üreticisi ile konuşun !

39. Her şey beyaz ve harika

Bu klasik banyo ne kadar lüks bir şekilde çarpıcı? Pençeli ayak banyosu, banyonun ortasında ikili dolaplar arasında otururken çok zengin ve davetkar. Ayrıca, altın aydınlatma kolye, banyonun genel havasına uyan zarif bir dokunuş.

40. Açık kirişler

Bu beyaz banyoları bitirmenin bundan daha iyi yolu! Bu parlak alanın hoş karşılanan bir özelliği olan açıkta kalan kirişlere bayılıyorum. Beyaz küvet, şeffaf beyaz perdelere yer açmak için pencere arasında doğru miktarda boşluk bırakılırken, ahşap tabure kirişlerle mükemmel şekilde eşleşmiştir. Bu küvette bir veya üç öğleden sonra geçirmekten çok mutlu olurum!

İşte karşınızda – inanılmaz derecede temiz ve berrak 40 beyaz banyo fikri ! Özellikle içeri bol ışık alan geniş pencereli banyoları çok seviyorum… ve o muhteşem pençe ayaklı küvetleri unutamıyorum! En sevdiğin banyo hangisiydi? Aşağıya yorum yapın ve alanınıza hangi stilleri dahil edeceğinizi söyleyin!

Bir cevap yazın