5 Masa hazırlama örnekleri

Bir bahar doğum günü, kutlama yemeği için bir masa manzarası için bir dizi ilginç seçenek sunar. Bir bahar doğum günü yemeği için beş en iyi fikir var.

Çiçekler

Bahar çiçekleri ile masa örtüsü açık gibi görünse de, tıpkı sizin gibi insanların bir doğum günü kutlama akşam yemeğinin bir parçası olarak taze çiçeklerle tamamen göz ardı etmeleri şaşırtıcı. Görev oldukça basit olabilir. Bahçenize çıkın ve bazı laleler, nergis veya diğer canlı bahar çiçeklerini seçin.

restaurant set

Tüm masa scape teması boyunca taze çiçek ilavesini taşıyabilirsiniz. Bir örnek için laleler kullanalım.

Masa manzarasına taze laleler eklemenin yanı sıra, bu tür bir çiçeğe sahip olan scape’in içine diğer masa ihtiyaçlarını da yerleştirin. Bu, peçeteleri, bardakları veya bardakları ve diğer yemek öğelerini içerebilir.

Bu tür öğeleri hem “yeniden kullanılabilir” hem de “tek kullanımlık” formlarda bulabilirsiniz. Yakınınızda bir parti veya zanaat mağazası varsa, oranlar istediğiniz şekilde tek kullanımlık biçimde bulabileceksiniz. Ev dekor satış mağazaları, en azından belirli bir temalar tablo manzarası ile çalışacak en az bazı bahar sofra taşıyacaktır.

Son olarak, indirim veya “dolar mağaza” bakmayın. Bu bir onaylama olarak değil, sadece bilgi amaçlı bir gösterim olarak tasarlanmıştır. Birçok Dollar Tree lokasyonu, bir bahar doğum günü akşam yemeği için ideal olan eşlik eden bardak ve bardaklarla seramik plakalar ve bağırsaklar satmaktadır. Her parça bir dolara mal olur. Yemek şenlikli, çekici ve başına sadece bir dolar harcadığınız gibi görünmüyor.

Gümüş Ve Güneş Işığı

Bir masa üzerinde gümüş parçalar hakkında umutlu, hatta bahar gibi bir şey var. Gümüş, çoğu zaman altınla birleştiğinde, kış tatili mevsimi boyunca yaygın masa manzarası eklemeleridir. Büyük şemada, gümüş artık sadece Noel, Yılbaşı Gecesi ve diğer kış tatilleri için değil.

İlkbahar doğum günü şemasına sahip bir masa görüntüsüne gümüş eşyaların eklenmesi parlak ve aynı zamanda basit olabilir. Tabii ki, gümüş eşyalar ekleme işleminin başlangıcıdır. Ayrıca gümüş kadehler veya kupalar gibi öğeler de ekleyebilirsiniz.

Temel ayarlara ek olarak, her yer ayarını gümüş renkli bir şeyle vurgulayabilirsiniz. Örneğin, gümüşle kesilmiş yer bakımları eklemeyi düşünün. Her yer ayarına bir çeşit gümüş “doğum günü biblo” yerleştirilebilir, bu da her misafirin yemekten sonra yanına alabileceği duruma özgü bir şeydir.

Son olarak, taze bahar çiçekleri hakkında bir nota dönüyoruz. Bahar çiçekleri ve gümüşün kombinasyonu kıyaslanamaz. Bahar çiçeklerini uygun bir gümüş vazo veya kasede (tomurcukları yüzebileceğiniz) göstermeyi düşünün.

El Yapımı Anılar

Bir bahar doğum günü akşam yemeği için bir başka eğlenceli tablo manzarası fikri, en iyi “el yapımı anılar” olarak adlandırılabilir. Tablo, doğumu kutlanan kişinin hayatına saygı gösteren görüntüler, simgeler ve diğer tidbitlerle canlandırılabilir.

Bu tablo görüntüsüne ek bir bakış: Her konuğun doğum günü kutlamasının hayatını yansıtan masa üstü için uygun bir şey getirmesini düşünün. Bu strateji, nihai tablo görüntüsünü gerçekten ilginç bir olay haline getirebilir.

Ve – taze bahar çiçekleri unutma.

Plaja Götürün

Tablescape temaları harika seçeneklerdir. Yolda sıcak hava olduğunda, bir plaj teması doğum günü akşam yemeği için tamamen ideal olabilir.

Bir plaj temasıyla masa örtüsüne gelince, gökyüzü… iyi, plaj… sınırdır. Bir plaj teması elde etmek için bir tablo manzarasına ekleyebileceğiniz öğe türleri sonsuzdur. Bunlar, daha önemli deniz kabuklarından daha küçük plaj toplarına, şenlikli güneş gözlüklerine ve aralarında sayısız diğer şeylere kadar her şeyi içerir.

Martha Stewart: “Go Neon”

Bir bahar doğum günü akşam yemeği partisi için ne yapacağını düşünürken, Martha Stewart’tan bir bilgelik sözünü göz ardı etmemeliyiz. Martha’nın bir bahar masa manzarası için sahip olduğu bir öneri neon gitmek.

Bir bahar masa manzarası için son derece canlı neon renklerinin kullanılmasını teşvik eder. Bu, masa örtüsünden peçetelere ve diğer malzemelere kadar her şeyi içerir.

Martha çiçekleri unutmaz, elbette, Bu gün ve yaşta, bir çiçekçi dükkanına, hatta bakkal pazarına girebilir ve farklı şekillerde boyanmış çiçekleri bulabilirsiniz. Bu çarpıcı neon tezahürleri içerir.

Tabii ki, bazı insanlar beyaz çiçeklerin başka bir şeyle boyanması fikrine titredi. Öte yandan, Martha Stewart onaylı bir tablo uğruna, bir istisna yapabilirsiniz. Yaptığınız için memnun olacaksınız.

Bazı paslanmaz en iyi sofra takımı modellerinin neden diğerlerinden daha pahalı olduğunu ve gümüş kalitesi açısından farklılıkların ne anlama geldiğini öğrenin.

Bir cevap yazın