50+ Modern banyo fikirleri ve tasarımları

Evinizi ferah ve modern bir banyo ile güzelleştirin.

Konu banyo tadilatı olduğunda, modaya uygun, zamansız ve pratik ancak şık modern bir banyoya sahip olmak hedef olmalıdır. Modern tasarım, olmasını istediğiniz her şey olabilir. Ancak günümüzde en trend unsurlar arasında nötr renkler, geometrik şekiller, allık, altın ve pirinç dokunuşları ve çok fazla telaşsız biraz dekor var.

Döşenmiş banyo modelleri
,
Şık banyo modelleri
,
Küçük banyo dekorasyonu
,
Modern banyo modelleri
,
Fayanssız banyo modelleri
,
Küçük banyo modelleri 2020
,
Ünlülerin banyo dekorasyonu
,
Lüks banyo modelleri,

Ve yüzeyler söz konusu olduğunda, mermer, ahşap ve taş gibi doğal herhangi bir şeyi düşünmek – bunların tümü banyonuza zamansız ve modern bir yaklaşım getirecek. Ayrıca, yaratıcı döşemelere sahip desenler ve renkler ekleyerek daha fazla ilgi yaratabilirsiniz.

50 modern banyo fikri ve tasarımıyla bir sonraki banyo tadilatınız için ilham alın .

1. Temiz hatlar

Pek çok düz, temiz ve minimal çizgilerle banyonuzu ultra modern hale getirin. Beyaz, gri ve siyah her zaman birlikte güzel görünüyor ve bu üç tonun kontrast oluşturmasını seviyorum. Bu banyoda, siyah pencereli hatlara sahip berrak duş perdesi, ayna kenarı, batarya armatürleri ve havlu askısı ile güzel bir uyum sağlarken çarpıcı bir özellik katar.

2. Lüks Manhattan yaşamı

Manzara gibisi yok – özellikle New York silüetine bakmak anlamına geliyorsa. Bu muhteşem müstakil beyaz küvette köpük banyosunun tadını çıkarıyor olsaydım, kesinlikle elimde bir bardak çok pahalı Fransız şampanyası olurdu. Tasarım öğeleri söz konusu olduğunda, mermer yer karolarının ve duvarların ince tonları, bu ikonik görünüm için mükemmel bir ince zemin sağlar. Makyaj masası, banyo aksesuarlarını gözden uzak tutmak için gerekli olan cömert saklama alanı içerir.

3. Rahat köşe

Bağımsız beyaz bir küvet, bir banyoyu her zaman modern ve trend haline getirecektir. İç mekan bitkileri bu banyoya doğal bir hava katıyor. İç mekan bitkileri, sıcak banyo veya duştan gelen buharla banyoda gelişir. Duvar karolarındaki toprak tonları, sarkan lambaların ve taburenin ahşap görünümü ile sepete ve yer paspasına karşı muhteşem görünüyor.

4. Gri mermer

Bu çok modern banyodaki zemin ve duvarlar gri mermerle çarpıcı görünüyor. Duvardaki gömme raf, banyo ürünlerini barındırmak için kullanışlıdır. Ve basit siyah yağmur duşu başlığını ve duş girintisindeki siyah musluk bağlantılarını seviyorum. Bu tasarım, siyah havlu askısı ve berrak beyaz havlularla güzel bir şekilde bir araya getirilerek çok taze ve davetkar görünmesini sağlıyor.

Gri banyolarla ilgili en iyi şey , neredeyse tüm banyo dekorları ve havluları ile ona çok ihtiyaç duyulan bir tazeleme sağlamak için stil verebilmenizdir.

5. Modern eski dünyanın ihtişamı

Bu banyonun onu bu kadar şaşırtıcı kılan kısımlarını tam olarak belirlemek zor. Kabuk duvar aplik ışıklarından deniz mavisi boyalı banyo tavanına ve zıt kanarya sarısı osmanlıya kadar tüm bunlar, girişi oldukça çarpıcı bir oda haline getiriyor.

6. Düz çizgiler

Modern, bir odanın duvarlarına, mobilyalarına ve kenarlarına geldiği için düz çizgilerden daha fazlasını söyleyemez ve aşağıdaki banyo bunu mükemmel bir şekilde sergiliyor. Aynalı duvarlardan perspex mobilyalara – harika bir çağdaş banyo .

7. Pembe mükemmellik

Modern banyoların beyaz olması gerektiğini kim söylüyor? Bu arsız pembe yuvarlak lavabo, bu taş makyaj tezgahına karşı çok sevimli görünüyor. Pembe vazo, leğene mükemmel uyum sağlar ve kuru çiçekler gerçekten hoş bir dokunuş katar. Ayrıca pirinç musluk, yumuşak pembe boyalı duvarlara karşı mükemmel bir kaplamadır.

8. Kemerli ayna

Bu güzel kemerli ayna, bu bambu benzeri duvara karşı bir pencere gibi görünüyor. Mermer tepeli yüzer makyaj tezgahı temiz ve derli topludur. Ve bambu bitkisi ve benzersiz aydınlatma muhteşem birer ifade parçalarıdır.

9. Ayna tutulması

Bu güzel mermer kiremitli duvardaki çift aynanın bu akıllı ayna görüntüsü tutulması, bu muhteşem makyaj alanında çok güzel bir özellik yaratıyor. Sade ve şık makyaj, şık ve şıktır, pirinç musluklar bu görünümü gerçekten tamamlar. Tüm banyoya sıcak bir his verdiği için ahşap görünümlü zemini seviyorum.

10. Siyah üzerine siyah

Bu son derece modern ve erkeksi banyoda hiçbir şey siyah üstüne siyah kadar klas olamaz. Lavabolara, küçük masaya ve şu anda trend olan muhteşem beyaz orkideye beyaz ekleyerek siyah makyaj dolaplarının ağırlığını hafifletmek için akıllıca biraz beyaz gizler.

11. İki tonlu modern banyo

Bu koyu yeşil, beyazla birlikte kullanıldığında fütürist iki tonlu bir banyo oluşturan erkeksi ama modern bir gölgedir. Aynaların kullanımı odayı uzatır, aynı zamanda dikey kurulumda metro karoları ile iyi bir şekilde bağlanır.

12. Nötr modern

Bir makyaj masasının altında ahşap tip dolap ve çekmeceleri pek sık görmezsiniz, ancak bu nötr görünüm bu banyoya gerçek bir toprak hissi verir. Farklı yansımalara sahip soğuk yuvarlak yarım kesitli ayna ilgimi çekti. Akıllı duvar kaplaması, küçük bir alanı akıllıca maksimize ederek başka bir dolap önerisi verir.

13. Mağara benzeri vaha

Bu banyonun rahat ve samimi havasını seviyorum. Toprak renkleri ona mağaraya benzer bir saklanma havası verir. Lavabodaki pirinç musluklardan gelen krom ve pirinç özellikler, duş perdesi etrafındaki krom kenarlara katkıda bulunur. Aynayı tutan muhteşem deri kayış çok akıllıca bir fikir ve bu gerçekten modern tasarıma endüstriyel banyo tarzını aşılamaktadır .

14. deniz kızı lüks

Küçük bir kızken hep deniz kızı olmak istemişimdir. Peki yetişkin gerçekliği nedir? Kendi banyonuzun mahremiyetinde bir deniz kızı gibi davranın! Makyaj masasının altın balık kuyruğu pulları çarpıcı bir özelliktir ve gerçekten ikili beyaz havzaları harekete geçirir. Bu rüya gibi banyoda saatlerce yüzebilirsin.

15. Yaratıcı beton

Duş karolarının duvardan zemine ve ardından duş perdesinin altından beton zemine dökülmesi için ne kadar yaratıcı bir kullanım. Bu çok akıllı ve benzersiz bir tasarım ve bu modern banyoda kesinlikle bir vay faktörü. Beyaz lavaboya karşı ahşap panel şık, temiz ve moderndir.

16. Çepeçevre beton

Bu banyo, temiz ve cesur yüzeyler ve endüstriyel bir görünüme sahip nihai modern tasarımdır. Yer ve duvar karolarındaki beton hissi pratik ve uzun ömürlüdür. Beyaz küvet ve koyu musluk tertibatlı beyaz makyaj masası minimal ve şıktır. Saksı bitkisini ve banyo rafını eklemek, bu çarpıcı beton banyoya ev sıcaklığında bir his verir .

17. Ahşap dolap

Banyoya sıcak bir ahşap görünüm kazandırmak, ona sıcak ve sade bir hava verir. Dolap boyunca ahşap damarın doğal görünümünü seviyorum. Aynanın arkasındaki fayans duvar ilginç bir tasarım ve bu sevimli ahşap banyo alanına çok fazla tuhaflık veriyor .

18. Siyah, beyaz ve ahşap

Bu görünüm basit ama klasik. Beyaz şampuan şişelerinin üst kısımları, ten rengi yüz yıkayıcı ve sevimli saksı bitki sepeti gibi bazı çok basit dokunuşlarla renk uyumlu ahşap görünümlü makyaj üstünü seviyorum. Aynanın ve duşun etrafındaki siyah çizgiler temizdir ve bir banyo duvarında basit kare beyaz bir karo ile asla yanlış gidemezsiniz. Beyaz asılı ışık, başka bir harika özellik ekler.

19. İlginç döşeme

Banyonuzda mahremiyeti seviyorsanız, burası sizin için bir mesken değil. Akıllı döşeme, yemek odası ve yatak odasının sıcak ahşaplarından evin içinden beyaz banyo alanındaki beyaz karolara akar. Döşeme, evin geri kalanına kesintisiz bir akış sağlamak için beyaz fayansları rastgele ahşap fayanslarla kademeli olarak tanıttığı için o kadar akıllıdır. İşte size daha fazla ilham verecek bazı daha şaşırtıcı banyo karo fikirleri .

20. çift makyaj

İki kişi aynı banyoyu paylaşıyorsa, ikili tuvalet her zaman harika bir fikirdir. Asla leğeni beklemek zorunda değilsiniz ya da kapıdan acele etmeden önce dişlerinizi temizlemek için aceleniz varsa itip itmek zorunda değilsiniz. İkili yuvarlak aynalar neredeyse bir çift aynalı gözlüğe benziyor ve bu çubuk ışığı üzerlerinde asılı duruyor.

Çifte makyaj fikrinden hoşlanıyor ancak bunu çeşitli tarzlarda görmek mi istiyorsunuz? Bu banyo tasarımlarını hallettik .

21. Özellikli kapı

Pek çok modern banyo siyah ve beyazdır, ancak bu banyo, bitkilerdeki yeşillik gibi bir renk patlaması ekleyen tozlu pembe bir kapının cazibesine sahiptir. Küçük Bayan Pussycat görünüşü onaylıyor gibi görünüyor. Siyah ve beyaz yer karolarının ve çamaşır sepetinin yoğunluğuna karşı sakinlik ve yumuşaklık yaratır.

22. Metalik ve tek renkli

Bir damla suyu anımsatan bu metalik altın kolye ışıkları ne kadar havalı? Işık, aynanın etrafındaki altın musluklara ve metalik altın kenarlara mükemmel şekilde uyuyor. Ve koyu, parlak beyaz fayans duvarına karşı beyaz, soğuk bir monokrom vibe yaratır.

Daha çarpıcı ışıklar için bu banyo aydınlatma fikirlerine göz atın .

23. Zig zag eğlencesi

Siyah ve beyaz çizgili zig zagları ile bu zebra esintili duş girintisi duvarını seviyorum! Yer karoları da güçlü elmas-siyah-beyaz desenleriyle ilginç bir eklentidir. Duşun duvarındaki gömme raflar her zaman harika bir alan kullanımıdır ve duş ürünlerinizi saklamak için mükemmel bir yerdir.

24. Pencere özelliği

Menteşeli siyah çerçeveli endüstriyel pencere, muhteşem bir görünüm sağlarken aynı zamanda bol miktarda doğal ışık alır. Güzel küvet bu pencerenin altına iyi oturur ve bu küvette yüzerken gözlerinizi kapatırsanız, pencereden o muhteşem suda sallanacağınızı hayal edebilirsiniz. Ayrıca, beton karo zemin, bembeyaz duvarlarla güzel bir tezat oluşturuyor.

25. Modern blues

Bu tasarım, eski tarz bir banyoyu sadece yeni bir kat boya ve buna mavi boya ekleyerek çeki düzenleyebileceğinizin kanıtıdır! Beyaz ikiz lavabolu şık, temiz makyaj masasının eklenmesini de seviyorum. Ve ilginç yeşil asılı ışık tonları bu alana çok fazla kişilik katıyor. Ayrıca beyaz ve turkuaz havlular görünümü tamamlar.

26. Tabandan tavana görünümler

Bunu tarif edecek bir kelime var ve bu – MUHTEŞEM! Kendimi yağmur duşunun altındaki o sevimli taburede otururken ve o manzaranın içinde kaybolduğumu hayal edebiliyorum. Sanki bir sanatçı muhteşem bir suluboyayı yakalamış ve aynı renkleri yerdeki halıyı boyamak için kullanmış gibidir. Islak bir karmaşa yaratmadan istediğiniz kadar sıçrayabileceğiniz uzun çukur benzeri mermer havuzlara bayılıyorum.

27. Özel dolap

Bu muhteşem pencere girişi, bazı güzel ev dokunuşlarını korumak için bir pencere ve raflarla bir köşe oluşturan akıllı dolap stilidir. Örneğin, çerçeveli resimler veya fotoğraflar ve lambalar ve orada yanan bir mumla parlardı. Bu kadar şık, temiz banyo dolapları bol miktarda saklama alanı sağlar ve çok sayıda ayna, bu dar banyoda daha büyük bir oda yanılsaması verir.

28. Çini deseni

Neden bu küçük Meksika çılgınlığıyla çini deseninizle maceraperest olmayasınız? Oraya biraz pişmiş toprak ve büyük bir Türk halısı atın ve kendi banyonuzun rahatlığında başka bir diyara fırlatın. Kişiliğiniz burada gerçekten parlayabilir!

29. Güzel pembe

Makyajın arkasındaki pembe fayanslar, güzel beyaz çiçeklerden oluşan bir vazo gibi kesinlikle güzel bir alan yaratır. Bu gerçek bir kız gibi kız görünümü ve özellikle bu alana çok modern bir dokunuş veren eğimli beyaz tezgah havzasını seviyorum. Artı, altın aksesuarlar güzel pembe mükemmelliği dengelemek için iyi çalışıyor.

30. Uzun makyaj

Alanınız varsa, neden mümkün olan en büyük makyaj alanına sahip değilsiniz? Bu, banyoda eşinize yakın olmanıza izin verirken, kendi alanınızın yayılması ve keyfini çıkarmanız için bol miktarda alan sağlayacaktır. Yüksek tavan, bu yenilenmiş modern banyoya bol miktarda ambiyans katan çok şık sarkıt lambalara mükemmel bir şekilde uyum sağlar. Ve ışığın o muhteşem yuvarlak aynalardan yansımasını seviyorum.

31. Zen banyosu

Her yerde bambu ve ahşap ve sıcak aydınlatma. Bir yoga stüdyosunda veya saunada bir banyo ile karıştırılmaması için, bu son derece rahatlatıcı modern bir banyo.

32. Oval ayna

Bugünlerde modern banyolarda çok sayıda yuvarlak ayna görüyorsunuz, ancak oval bir ayna şıktır ve daha uzun bir gövde görünümü sağlar. Bu sevimli küçük makyaj alanı, harika bir alan kullanımıdır ve dolap, yerleşikler bir seçenek olmadığında kolay bir DIY eklentisidir.

33. Zeki küçük köşe

Yepyeni bir banyo tasarlıyorsam, bence bu küçük gömme köşe, modern bir banyoya en akıllı ve pratik eklenti. Sadece banyo ürünlerinizi saklamak için kullanışlı bir yer değil, aynı zamanda ilgi ve boyut katan bir duvarı da kırıyor.

34. Mermer dokunuşlar

Güzel mermer tezgah üstü duvarlara ve zemine doğru akar ve ikiz lavabolar bu temiz makyaj masasının içinde aynı hizada oturur. Cesur donanma kapısı burada cesur bir hareket, ancak dikdörtgen ikiz aynalardaki siyah kenar ve modern aydınlatma armatürü ile şaşırtıcı derecede iyi çalışıyor.

35. Ahır kapıları

Bu muhteşem uzun ahşap ahır kapıları, gözlerinizi bu muhteşem modern çiftlik evi banyosuna çekiyor . Hemen o muhteşem müstakil beyaz küvete bakarsınız, ama sonra gözleriniz arkasındaki ikiz lavabolar ile muhteşem makyajı görürsünüz. Gerçekten şaşırtıcı olan, odanın her iki yanındaki iki duş başlığını fark ettiğinizde. Bir banyoyu paylaşmanın ne akıllıca bir yolu ve çok davetkar.

36. Yaratıcı döşeme

Akıllı banyo döşemeleri ile gerçekten sanatsal bir özellik yaratabilirsiniz . Göz, duş girintisindeki döşemedeki desene çekilir. Daha koyu karolar, duvarların ve zeminlerin koyu tabanca metal grisi ile mükemmel uyum sağlar. Havalı namlu benzeri aynaya, makyaj masasına ve dolabın üzerine yerleştirilmiş hafif ahşap görünümü seviyorum. Temiz bir vazoda sade yeşil yapraklar tazelenmek için her zaman iyi bir fikirdir.

37. Modern desen

Cesur ve modern. Bu banyodaki muhteşem, ilginç, cesur siyah-beyaz döşeme çarpıcı ve göze çarpmaktadır. Siyah üst makyaj masası, beyaz gömme lavaboyu neredeyse yutarken, kamuflajlı kömür muslukları arka plana karışıyor. Makyaj dolabının hafif bir ahşap görünümü olması ilginç, ancak genel görünüm gerçekten bir bütün olarak çalışıyor.

38. Şekiller ve dokular

Bu banyoya çok şık ve modern bir görünüm kazandıran şekil ve dokuların akıllıca kullanımı var. Bir yanda karanlık, diğer yanda ışık, mükemmel yuvarlak bir aynanın yanı sıra, tezgahlara ve raflara değişen yükseklikler veren farklı renk ve dikdörtgen şekilleriyle bir araya getirildi. Bütün bunlar, bu çarpıcı banyonun her yerinde göze çarpıyor. Özellikle beyaz iç mekana sahip koyu renkli müstakil banyoyu çok seviyorum.

39. Siyah küvet

Küvetlerin beyaz olması gerektiğini kim söylüyor? Bu muhteşem siyah küvet, taştan yapılmış gibi görünüyor ve içinde yıkanmak, kristal berraklığında su ile güzel bir şekilde pürüzsüz bir kaya havuzunda oturuyormuş gibi hissetmenizi sağlar. Dikdörtgen aynanın etrafındaki koyu kenar, aksi halde hafif kiremitli ve duvarlı bir banyodaki küvete iyi uyum sağlar.

40. Açık tuğla

Bazen eski bir odayı yenilerken, bir özellik eklemek ve eski cazibenin bir kısmını korumak için eski bir duvar ekleyebilirsiniz. Açıkta bırakılan bu rustik tuğla duvara olan şey budur. Yuvarlak aynayı gerçekten iyi bir şekilde kapatır ve ahşap kaplama makyaj çekmeceleri ile iyi uyum sağlar. Bütün görünüme yazlık hissi veren modern bir dokunuş katıyor.

41. Sade dokunuşlar

Makyaj masası olarak antika görünümlü bir büfe dolabı kullanılmış ve büyük beyaz küvet ile yüzen beyaz lavabonun eklenmesi bu banyoya modern bir hava katmaktadır. Altıgen ayna, çoğu banyoda kullanılan yuvarlak veya dikdörtgen şeklindeki aynalardan oldukça farklı ve benzersiz bir şekildir.

42. Bej banyo

Bej ve beyaz, evdeki her oda için güvenli ve zamansız bir seçimdir. Her zaman şık ve zevkli görünür. İkiz makyaj aynası temiz ve işlevsel ve şu anda trend olan kuru aranjmanla birlikte sevimli vazonun eklenmesini seviyorum. Makyaj çekmeceleri cömert bir boyuttadır ve lavabo aynası, çok büyük bir havlu dolabının iyi bir yansımasını gösterir. Geceleri ortam aydınlatması eklemek için her banyoda bir mum olmalıdır.

43. Beyaz üzerine beyaz

Neredeyse tamamen beyaz bir banyo seçtiğinizde asla yanlış gidemezsiniz . Her zaman soğuk beyaza veya tamamen sıcak beyaza bağlı kaldığınız sürece, duvar rengi ile zemin rengi arasında her zaman beyaz farklılıklar olabilir. Bence havalı beyazlar banyolarda en iyi sonucu verir. Duş girintisinin zeminindeki gri balıksırtı karoları bu banyoya biraz ilgi ve kontrast katıyor.

44. Sıcaklık ve rahatlık

Bu banyodaki sıcaklığı benim gibi seviyorsanız, bunun ahşap tonları, pirinç musluk armatürleri ve güzel sarkıt lambalar kullanılarak elde edildiğine dikkat edin. Bir yedek kurutulmuş yaprakla doldurulmuş bir çömlek vazo, kalın bir havlu bornoz gibi sade bir rahatlık hissi katar.

45. Modern aydınlatma

Karanlık bir banyoyu aydınlatırken, burada köşeleri ve kenarları aydınlatmak için akıllı ışık şeridi armatürleri kullanılırken, merkezi tavan armatürü, çok modern yuvarlak lavaboya odaklanarak tüm ışığı bir araya toplar. Bu ultra modern, çok eşsiz bir erkeksi alan.

46. ​​Yuvarlak eklemeler

Yuvarlak ışıklar, yuvarlak ayna ve yuvarlak lavabolar (aman tanrım!). Yuvarlak bir şekil, sonsuzluk yanılsamasını verir ve asla bitmez ki bu her zaman göze hoş gelir. Muhteşem şeffaf ampul kolye ışıkları, büyük yuvarlak aynayı gerçekten harekete geçirdi ve bu görünüme başka bir boyut katan kurutulmuş yapraklı dalların vazosunu seviyorum.

47. Oturacak bir yer

Oturacak bir yer veya havlularınızı ve giysilerinizi atabileceğiniz bir yer. Bu harika bir özellik ve bir kişinin önümüzdeki güne yavaşça hazırlanırken veya gün bittikten sonra rahatlarken takılmak isteyebileceği bir banyoya hoş bir dokunuş. Bir sonraki banyo tadilatınız için harika banyo aydınlatma fikirlerine göz atın .

48. Desen üzerinde desen

Zeminin koyu desenli karosu kesinlikle biraz kiri gizler ve bu zeminin temiz görünmesini oldukça kolaylaştırır. Duvarlardaki balıksırtı beyaz çini ile oldukça tezat oluşturuyor ancak yer karolarıyla iyi çalışıyor. Yer karolarının duş girintisine nasıl devam ettiğini seviyorum ve duştaki küçük tezgah, tıraş olurken oturmak veya ayağınızı dinlendirmek için harika bir ek.

49. Mor lütfen

Bu fotoğrafın kendisi için konuştuğunu düşünüyorum, ancak maksimum etkinin peşindeyseniz, bu kesinlikle işi yapacak.

50. Sanatsal dokunuşlar

Bu küvette otururken bir sanat sergisindeymiş gibi hissederdim ve bir kadeh şampanyamı tutmak için banyonun karşısındaki bar rafına bayılırdım. Çarpıcı altın musluk armatürü, diamon şeklindeki aynalara sahip koyu renkli ahşap dolap kadar şık. İki makyaj havzası arasında şık, temiz yeşil vazo harika görünüyor. Bu banyo yaratıcılığa ve sınıfa ilham veriyor.

İşte elimizde – bir sonraki banyo tadilatınızı geliştirmek için 50 modern banyo fikri ve tasarımı . Benim kişisel favorilerim, 14 numaradaki denizkızı lüks makyaj masası, 19 numaradaki ilginç döşeme ve lüks bir iç mekan dış mekan hissine sahip Japon tarzı banyo. Favorileriniz nelerdi? Yorumlarda duymak isterim!

Bir cevap yazın