6 Basit Adımda Özel Duvar Takvimi Nasıl Yapılır


Bu yeni bir yıl! Anılarınızı paylaşmanın, ailenizin özel tarihlerini hatırlamanın benzersiz bir yolunu arıyorsanız veya karar listeniz daha düzenli olmayı içeriyorsa, özel bir duvar takviminden başkasına bakmayın. Sadece yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda dekoratiftirler. Yıl boyunca kullanabileceğiniz ve keyfini çıkarabileceğiniz bir fotoğraflı duvar takvimi oluşturarak yıla doğru başlayın.

Özel duvar takvimleri oluşturmaya gelince, anahtar kişiselleştirmedir; bu şekilde, oluşturduğunuz takvim, onu tasarlayan kişi kadar benzersizdir. Kendi eviniz veya ofisiniz için mükemmel ve aynı derecede yaratıcı fotoğraf hediyeleri kadar değer verilen fotoğraflı duvar takvimleri, en sevdiğiniz fotoğrafların canlı, zengin renkler ve pürüzsüz bir mat yüzeyle basılmasıyla yüksek kalitededir. Dahası, çevrimiçi araçlarımızı kullanarak tasarlamaları inanılmaz derecede kolaydır. Özel bir duvar takvimi oluşturmaya hazırsanız ancak nereden başlayacağınızdan emin değilseniz aşağıdaki altı kolay adımı uygulamanız yeterlidir.

Atlamak:

Online Takvim Nasıl Yapılır

Fotoğraf kitapları ve kanvas baskılar gibi, en sevdiğiniz fotoğrafları kişiselleştirilmiş bir takvime dönüştürmek daha kolay olamazdı. Dahası, kişiselleştirme için sonsuz seçenekler var.

Çocuklarını dekoratif raf ile asılı tutan kadın fotoğraf duvar takvimi

Kendi özel baskılı duvar takvimlerinizi oluşturmanın altı kolay adımı şunlardır:

1. Temanızı Seçin

Rengarenkten klasiğe, tuhaftan sulu boya ve bunların arasındaki her şeye kadar, fotoğraflı duvar takvimlerinizi oluştururken seçim yapabileceğiniz pek çok tasarım stili vardır. Rustik çiftlik evi tarzının hayranıysanız, eşleşecek bir takvim var. Tarzınız daha temiz ve klasikse endişelenmeyin, biz de seveceğiniz bir düzenimiz var.

Zarif senaryo düzenlerinden sadece dört ayaklı arkadaşlarınız için bazı tasarımlara kadar, bir hikaye anlatmanıza ve en iyi fotoğraflarınızı hayata geçirmenize yardımcı olacak düzinelerce önceden tasarlanmış düzen arasından seçim yapın. Her stille, temaya uygun benzersiz arka planlar, sayfa düzenleri, eklentiler ve süslemeler ekleyebilirsiniz.

2. Bedeninizi ve Ayınızı Seçin

Duvar takvimleri iki özel boyutta mevcuttur – 8,5 × 11 ve 12 × 12. Daha küçük bir şey arıyorsanız, bir masa takvimi veya şövale takvimi düşünebilirsiniz.

  Takvimler banner reklamı

Ardından, takviminizin başlamasını istediğiniz ayı seçin. Bu harika bir özellik! Takviminizi yılın başında oluşturmuyorsanız, artık ayları “boşa harcamak” zorunda değilsiniz. Artık 12 ayınıza seçtiğiniz herhangi bir ayda başlayabilirsiniz.

3. Fotoğraflarınızı Yükleyin

Fotoğraflarınız ister telefonunuzda, ister bilgisayarınızda veya sosyal medyada mevcut olsun, tüm fotoğraflarınızı sadece birkaç tıklamayla yüklemek kolaydır. Fotoğraflarınız yüklendikten sonra, onları doğrudan seçtiğiniz takvim şablonuna sürükleyip bırakabilirsiniz.

4. Arkaplanınızı Seçin

Takviminizin arka planından memnun değilseniz, basitçe değiştirin! Mükemmel olanı bulana kadar, tek bir tıklama ile istediğiniz sayıda arka plan tasarımı ve rengi arasından seçim yapabilirsiniz veya hiç arka plan yok.

Her temanın yerleşik birkaç arka planı vardır, ancak mükemmel görünümü oluşturmak için binlerce ek arka plana da kolayca erişebilirsiniz.

5. Süslemelerinizi Seçin

Her temanın kendine özgü süsleme seti vardır – temayla eşleşen resimli çıkartmalardan doğum günleri ve yıl dönümleri gibi önemli tarihler için çıkartmalara kadar. Kurdeleler, süslemeler ve dekoratif çerçevelerle fotoğraflarınıza görsel bir ilgi katabilirsiniz.

6. Ekstralar Ekleyin ve Özelleştirin

Takviminizi tam olarak istediğiniz gibi tasarladıktan sonra, sepetinize ekleyin ve ekstra ekleme seçeneğiniz olur. Takviminiz bir fotoğraf hediyesiyse, onu sunmak için şık bir hediye kılıfı eklemek isteyebilirsiniz. Veya doğum günleri, yıl dönümleri, seyahat tarihleri ​​ve daha fazlası gibi önemli tarihleri ​​takip etmeye yardımcı olması için 200’den fazla planlama çıkartmasından oluşan bir sayfa ekleyin.

Ofis dekorlu masa ve duvar takvimleri

Duvar Takvimi Ölçüleri

Fotoğraflı duvar takvimlerinizi oluştururken kullanabileceğiniz birkaç boyut vardır. Hangi takvim boyutunu seçeceğiniz büyük ölçüde bir tercih meselesidir, ancak işte dikkate almanız gereken birkaç nokta:

12 × 12

Büyük özel duvar takvimleri 12 × 12’dir, yani duvara asılırken etkileyici 24 inç boyundadırlar. Bu, fotoğraflarınız için göz alıcı bir görüntü oluşturur ve takvim kısmına notlar yazmanız için bolca yer sağlar. Asma seçeneklerinizi göz önünde bulundurun ve bu boyutta bir takvimi yerleştirmek için duvar boşluğunuz olduğundan emin olun.

8 × 11

Duvar alanında sınırlıysanız, 8,5 × 11 takvimler tam size göre. Yine de, kapatıldığında 17 inç yüksekliğinde duvar ekranı, fotoğraflarınızı güzel bir şekilde sergileyecek ve size tüm önemli tarihlerinizi hatırlatacaktır. Yatay tam sayfa fotoğraflardan oluşan bir takvim tasarlamayı planlıyorsanız, alanı yukarıdan aşağıya güzel bir şekilde dolduracağı için bu sizin için bir seçenektir.

Takviminizi Nasıl Kişiselleştirebilirsiniz

Takviminiz ister ev dekorunuzun bir parçası olsun, ister fotoğraf hediyesi olarak vermek için bir takvim oluşturuyor olun, kişiselleştirmeniz her zaman daha anlamlı olacaktır. 50’den fazla profesyonelce tasarlanmış tema ve bunları özelleştirmek için sonsuz seçenekle, sizin kadar kişisel bir takvim oluşturabilirsiniz.

Tatil ev dekorasyonu ile genç kızın fotoğrafları ile duvar takvimi

Takviminizi özelleştirmek için özel günler veya anlamlı temalar kullanmayı düşünün. Başlamak için aşağıdaki kişiselleştirilmiş takvim yazdırma fikirlerimizden bazılarına göz atın.

Seyahat

Seyahat etmeyi seven biriyseniz, en sevdiğiniz tatil fotoğraflarıyla dolu bir takvimle tüm yıl boyunca bu maceraları yeniden yaşamaktan keyif alacaksınız. Ya da uzak yerlere seyahat etmeyi hayal ediyorsanız, neden bir gün kendinizi görmek istediğiniz yerlerin fotoğraflarını içeren bir takvim oluşturmuyorsunuz? Ailenizin tatil fotoğraflarıyla dolu takvimler, yolculuğa çıkan herkes için düşünceli özel hediyeler oluşturur.

Yeni bebek

Evdeki ilk günden o ilk sallantılı adımlara kadar ve arada her gün bebekler bize fotoğraflarını çekmemiz için nedenler veriyorlar. Neden bu değerli anları tüm yıl boyunca tadını çıkarabileceğiniz özel bir duvar takvimine koyarak anmayasınız? Daha fazla ilham almak için aile takvimi fikirlerine göz atın.

Düğün

Yıldönümünüz gibi özel tarihleri ​​işaretlemek için büyük günden en sevdiğiniz fotoğrafların bulunduğu bir duvar takviminden daha iyi ne olabilir? Düğün hikayenizi anlatmanın eğlenceli bir yolu olarak fotoğraflarınızı hazırlanmadan koridorda yürümeye, öpücüğe, resepsiyona kadar kronolojik sıraya yerleştirerek tasarlayın.

Evcil Hayvanlar

En kürklü arkadaşınızın bir fotoğrafından daha iyi ne olabilir? En tüylü arkadaşının bir yıllık fotoğrafı, işte bu! Köpeklerinizin veya kedilerinizin takvimleri, yapabileceğiniz en popüler takvimlerden bazılarıdır. Listenizdeki evcil hayvan takıntılı arkadaş için harika hediyeler yaparlar.

Aşk hikayesi

Anlatacak harika bir aşk hikayen var mı? Hayatınızın aşkına ve birlikte yarattığınız tüm harika anılara adanmış bir takvim oluşturun. İkinizin en sevdiğiniz fotoğrafının bir tuval baskısıyla eşleştirin. Yeni Yıl, Sevgililer Günü veya yıldönümünüz için unutulmaz bir hediyeniz olacak.

Tarifler

Her zaman belirli durumlar için yaptığınız bir aile yadigarı tarifiniz var mı? Amcanızın acı biber tarifinden kışın ilk işaretinden, Büyükannenizin doğum günü pastası tarifine, Annenizin ünlü Noel kurabiyelerine kadar hepsini her ay için farklı bir tarifle birlikte bir takvim yemek kitabında derleyin. Ailen de bunları hediye olarak almayı çok sevecek!

İnceleme Yılı

Bir yılda çok şey değişebilir! Geriye dönüp neyin yeni olduğunu görmek eğlencelidir ve bunu yapmanın bir yolu da önceki yılı anlatan bir takvim kullanmaktır. Anlamlı tarihlerden, önemli olaylardan ve unutulmaz anlardan fotoğraflar ekleyin. Yenileriyle dolu bir yıl yaratırken o anılara tekrar bakmayı seveceksiniz.

İş

İşiniz söz konusu olduğunda, sizi rekabetten ayıran şey kişisel bir dokunuştur. Tatil hediyeleri, ofis dekoru, personeliniz için hediyeler veya sadece kartvizitten daha fazlasını arıyorsanız, neden şirketinizin temasını oluşturan bir takvimle 12 aylık bir pazarlama süreci oluşturmuyorsunuz?

Son düşünceler

Takviminizi tasarlarken, kişiselleştirdiğinizde her zaman daha anlamlı olacağını unutmayın. Özel bir fotoğraf albümü hazırlıyor olsaydınız aynı şekilde düşünün.

Hikayenizi anlatan, özel tarihler içeren ve bir temaya bağlı kalan fotoğrafları seçin. Bu, masa takvimleri ve şövale için de geçerlidir. Artık ne kadar kolay olduğunu gördüğünüze göre, alanınızı güzelleştirmek ve hediye listenizdeki herkesin kalbini ısıtmak için kendi özel duvar takviminizi oluşturmaya başlayın.Source link

Bir cevap yazın