6 Geleneksel Olmayan Noel Ağacı Fikirleri

Geleneksel Noel ağacı cicili bicili, süsleri ve ışıklı tüm süslemelere sahiptir. Bununla birlikte, giderek daha fazla, farklı dekore edilmiş ağaç türlerini görüyoruz.

Öyleyse bu yıl (ve bir sonraki) renkli ağaçlar, duvardan ilham alan ağaçlar ve çok daha fazlasıyla kutunun dışında düşünelim.

Renkli Ağaç

sprey boya-yılbaşı ağacı
Kaynak: Pinterest

Noel ağacı süslemenizle geleneksel kırmızı-yeşilden uzak durmayın – renginizle yaratıcı olun.

Ucuz, plastik bir Noel ağacı, yerel nalburdan aldığınız birkaç kutu plastik dostu sprey boya kullanılarak kolayca püskürtülerek boyanabilir. Krem veya beyaz, neredeyse her eve uygun, güvenli bir seçenektir. Ancak daha maceracı Noel ağacı için, parlaklara gidin – pembeler, turkuaz mavisi, hatta metalik.

Apartman Dostu Ağaç

Gittikçe daha fazla insan apartman dairelerinde yaşadığından ya da orada bulunmadığından, geleneksel bir Noel ağacına bile sığamayacağınız anlamına gelebilir.

Yine de Noel ruhunu devam ettirebilirsiniz; tek ihtiyacınız olan ücretsiz bir duvar.

O zaman her şeyi kullanabilirsin; Duvarda bir Noel ağacı yapmak için kağıt, bant, ince dallar vb. hediyelerinizi yere veya aşağıdaki masaya koyun. İşte biraz ilham kaynağı.

dal-yılbaşı ağacı


Kaynak: FreePeople

Noel ağacı-wallart-kırsal


Kaynak: Countryside Style

kara tahta-yılbaşı ağacı


Kaynak: Ağaç

biberiye-yılbaşı ağacı


Kaynak: OhParty

Kolay Ağaç

Çiçekçiler ve hırdavatçılarda her boyutta ağaç vardır, küçük saksı bitkileri bile harika çünkü onları balkonunuzda bir yer tutabilir veya Noel’den sonra yeşillikler için kullanabilirsiniz.

Hatta ince dallar alıp bir vazoya koyabilirsiniz. Sadece biraz peri ışıkları ve bir veya iki önemsiz şey ekleyin.

Tığ işi mantar-minimalist-dekorasyon


Kaynak: Decoist https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/3a/e3/2e/3ae32ec270ac28bb82a1cdff9df0c710.jpg

Noel ruhuna bir taviz olarak bir masanın ortasına yerleştirin. Soran olursa, rustik ve minimalist olduğunu söyleyin.

Yaratıcı Ağaç

Bir poster kullanarak, çocukları duvara yapıştırabileceğiniz orijinal bir Noel ağacı yaratmaya neden dahil etmiyorsunuz?

poster-noel ağacı


Kaynak: Homelife

Kitap Ağacı

Geniş bir kütüphaneniz varsa, kitapların toz toplamasına izin vermek yerine, onları kendi Noel ağacınızı oluşturmak için kullanabilirsiniz.

Kitap-Ağaç


Kaynak: Popsugar

Merdiven Ağacı

Çoğu evde tüm bu garip işler için bir merdiven vardır, öyleyse neden onu bir Noel ağacı yapmak için geri dönüştürmeyesiniz? Hediyeleri ortasına koyabilir ve şenlik tarzını başka türlü sıkıcı bir merdivene getirmek için ışıkları kullanabilirsiniz.

merdiven ağacı


Kaynak: Buzzfeed

Bir cevap yazın