Açık bir sürgülü kapı takmak için 17 fikir


sürgülü kapılar görüldü Bize evimizde pratik ve kullanışlı sayaçlar sunuyorlar, gömme kapılara göre daha ucuz ve montajı daha kolay, iş gerektirmediğinden sadece rayların montajı ve göreceğimiz gibi dekoratif bir avantaj haline gelebiliyorlar. sonra bunlarla Açıkta sürgülü kapı takmak için 17 fikir.

Ek olarak, görünür sürgülü kapılar, kapı çerçevesine sığmaya gerek kalmadan, seçilecek kanat türü, girintili bir sürgülü kapının izin vermediği malzeme ve tasarımları seçebilmemiz açısından bize daha fazla esneklik sağlar.

Görünür bir sürgülü kapı mı koyacaksınız? Elinizdeki tüm seçenekleri öğrenmek için bu modellere bir göz atın.

Kırsal

Rustik tarzda sürgülü kapı

Ahşap Çivi Kapı

Rustik ve kır tarzı sevenler için, bu tür kapılar bu stili güçlendirir ve geliştirir.

Buna ek olarak, kapı soğuk ve pürüzsüz malzemelerle modern tarzda bir odayı çevreliyorsa, kontrast sahneyi sanat kategorisine yükseltir.

Ayna

Aynalı sürgülü kapı

Etsy sürgülü kapı

Ayna sacı ile görülen bu tip sürgülü kapılar, yatak odalarında ve koridorlarda çok iyi çalışarak odayı daha aydınlık ve görsel olarak daha büyük hale getirerek bize kendimizi gözlemleyebileceğimiz bir yüzey sağlar.

Metal ve cam

Açık bir sürgülü kapı kurma fikirleri

Tasarım ve fotoğrafçılık Vive Estudio

Şüphesiz bu, anın birleşimidir. Cam panelli metal kapılar en iyisidir. Bu özelliklere sahip bir kayar kapı, kendi estetiği ve kapının genel tarzına uygun metalden yapılmış rayların katma değeri açısından çok iyi çalışır.

Sanayi

Endüstriyel tarzda bir sürgülü kapı

Puerta de Modern Endüstriyel Mobilya

Elimizdeki bir başka görünür kayar kapı tipi endüstriyel olanıdır. Bastas, metal veya ahşaptan veya güçlü bir estetik için her iki malzemeyi birleştiren.

Lake cam

Açık bir sürgülü kapı kurma fikirleri

Fotoğraf habitissimum

Camın fiziksel ve görsel hafiflik sağladığı, modern bir estetiği yakaladığı ve gerekli mahremiyeti sağladığı dar alanlar için mükemmeldir.

Kurtarıldı

Geri kazanılmış kapı kanatlarına sahip sürgülü kapı

Son zamanlarda çok moda olan bir şey ise başlık olarak, dekoratif unsur olarak ve tabii ki kapı kanadı olarak kullanılmak üzere bulunan eski kapılardır. Görülen raylara dayalı yeni bir sistemle ilgili olsa bile. Sokakta veya bir şantiyede aşık olduğunuz bir kapı buldunuz mu?

Çift

Siyah boyalı çift görüşlü sürgülü kapı

Tasarım ve Fotoğraf Öğrenci Gözlemcisi

Doğal olarak, kapıdaki boşluk bize izin veriyorsa, daha pratik veya daha iyi olmayan bir ikili sistem oluşturmak için iki yaprakla oynayabiliriz, ancak çoğu kişi için klasik bir geleneksel cazibeye sahiptir.

Ayrıca kapıların çift olması, dekorasyonda daha büyük bir duruş ve öneme sahiptir.

Çiftlik veya ahır

Sürgülü bir ahır veya çiftlik kapısı

SupernovaWoodWorkLLC Kapı

Çok sayıda rustik tarzda ama bir çiftlik evi dokunuşuyla. Bu kapılar, özünü kaybetmeden resim yapabilme özelliğiyle farklı renklerde çok iyi çalışır.

Doğal ahşabı seviyorsanız, onlar da uygundur.

Raf sistemi ile

Raflı sürgülü kapı

Kapıdan en iyi şekilde yararlanmak için kıvrımı kıvırarak, bu satırların yukarısında gördüğümüz gibi levhaları tekli veya çiftli olarak da yerleştirebiliriz.

Bir marangoz eline ihtiyaç duyacak çok daha özenli bir kapıdır, ancak boşlukları ayırmanın yanı sıra bize depolama alanı da sağlayacaktır.

Akıllı bir çözüm.

Bir ayna ile

Aynalı sürgülü ahşap kapı

Jeanna tarafından Tasarımlar tarafından Fotoğraflar | Instagram (@designsbyjeanna)

Yaprağın ayna kaplı bir yüzü olması değil, yukarıdaki paragrafta da gördüğümüz gibi, ahşap veya kapı malzemesini bir ayna ile birleştirmek, kafes işi, pervazlar veya diğer dekoratif detaylar eklemekle ilgilidir.

Görünmez

Görünmez sistem kayar kapı

Argent Kapısı

Bu kapı sistemi biraz daha karmaşıktır, çünkü kapının tavandan zemine tamamen duvara tam olarak oturması, duvara karışarak kapıyı görünmez hale getirmesi için küçük bir çalışma gereklidir.

Ahşap ve cam

Açık bir sürgülü kapı kurma fikirleri

Fotoğraf My House Magazine

Çok iyi çalışan bir başka klasik: cam panelli ahşap. İhtiyaç duyan odalar için ışığı içeri alan bir kapı.

Bu tip kapılar daha klasik ve zariftir ve pratik olarak tüm alanlarda iyi bir şekilde birleşir.

Metal

Metal bir sürgülü kapı

Model Çizgi Tasarım kapı

Bizimki endüstriyel tarzsa veya bir kontrast unsuru eklemek istiyorsak, görünür kaynak noktaları olan büyük bir ham metal kapı bu etkiyi sağlayacaktır.

Kayrak

tebeşirle boyanmış sürgülü kapı

Fotoğraf 4 Erkek 1 Bayan

Açıkça arduvaz değil, siyah arduvaz boyayla boyanmış metal. Sürgülü bir kapı takmak için dikkate alınması gereken çok ilginç bir seçenek.

Dekoratif cam

Açık bir sürgülü kapı kurma fikirleri

De OTC Kapılar

Cam kapılar yelpazesi içerisinde bu satırların yukarısında gördüğümüz gibi lakeli cam, lakbel gibi efektli yarı saydam cam, şeffaf, opak cam ve diğer seçenekler arasında dekoratif cam, ipek perdeli camlar bulunmaktadır.

Bu kapı modelini seviyorsanız ve zaten bir cam olanınız olsa da, tüm kapıyı değiştirmeden önce her zaman bir harf viniliyle dekore edebilirsiniz.

Bakınız: İç kapı dekorasyonu

Klasik çağdaş

Açık bir sürgülü kapı kurma fikirleri

Leroy Merlin tarafından

Bu kadar çok seçenekten sonra geleneksel olanı unutamayız. Günümüzün herhangi bir modern evine uyan çağdaş, klasik, sade bir kapı ve yukarıda gördüğümüz kurtarılan yapraklar haricinde aynı zamanda çok ekonomiktir.

Minimalist

Minimalist görünümlü sürgülü kapı

Puerta de Puertas Castalla

Çağdaş minimalist bir ev için ideal. Hepsi gizli.

Rayın ve tüm bağlantı parçalarının içeri girdiği düz ve basit çizgilerle.

Açıkta kalan bir sürgülü kapı takma seçenekleri geniştir. Hangi tarz ve model kapı tercih edersiniz? Seni yorumlarda okudum.

Ayrıca iç kapıları dekore etmek ve boyamak ve kapılarınızı şık bir şekilde dekore etmek için bu 17 fikri görebilirsiniz.