Ahşapta Çok Yönlü Dosya Dolabı Tasarımları

Ahşap dosya dolabı sistemleri, ofisinizi, evinizi veya ev ofisinizi dekore etmenin gerçekten şık bir yoludur. Sade ve çekici görünme eğiliminde olan dayanıksız metal dolaplara çok şık bir alternatif sunarlar.

Ahşap Dosya Dolabı: Ahşapta Çok Yönlü Dosya Dolabı Tasarımları
Ahşap Dosya Dolabı

Antikalar

Antika dolu bir ofisten daha güzel bir şey yoktur. Koyu maun ağacından zengin görünümlü mobilyalara sahip klasik tasarımlar, kütüphaneler ve ofisler için uzun zamandır favori bir görünüm olmuştur. Antikalar gerçekten pahalı olabilir, ancak güzel parçalarsa gerçekten yatırıma değer.

Antika kütüphane kartı dosya dolaplarından uzun mücevher dolaplarına kadar bir odaya ekleyebileceğiniz çok sayıda ahşap dolap vardır. Herhangi bir odaya çok fazla tasarım ilgisi getirebilir.

Çağdaş

Ahşap dosya dolabına sahip olmak için mutlaka antikalara sahip olmanız gerekmez. Ahşabı da içeren birçok modern mobilya tasarımı var.

Ahşap dosya dolapları için çağdaş tasarımların çoğu, dosya dolabı parçalarını satın aldığınız ve kendiniz bir araya getirdiğiniz kendin yap kitleri içindir.

Fiyat noktanıza bağlı olarak, gerçek ahşap görünümü için boyanmış gerçek ahşap veya baskı tahtası alabilirsiniz.

Senin bütçen

Sıkı bir bütçe üzerinde çalışıyor olsanız ve ahşap dosya dolabınız aslında mukavvadan yapılmış olsa bile, yine de oldukça büyük görünme şansı vardır. Hatta gerçek bir ahşap dosya dolabından daha çok sevdiğiniz bir presli dosya dolabı bile bulabilirsiniz.

Hemen hemen her ofis malzemesi mağazasında gerçek bir ahşap dosya dolabının görünümünü taklit eden çok çeşitli mukavva dosya dolapları bulabilirsiniz.

Diğer kullanımlar

Bir ahşap dosya dolabının harika yanı, metal çağdaşlarının aksine, dikkatini kendine çekmeden herhangi bir odanın dekoruna gerçekten sığabilmesidir.

Bu, açık konsept yaşam alanları için gerçekten harika, çünkü aynı mobilya öğelerini mekânınızın her bir bölümüne getirebilir ve gerçekten birbirine bağlayabilirsiniz.

Oturma odanızda TV sehpası olarak ikiye katlanan bir ahşap dosya dolabına kolayca sahip olabilirsiniz. DVD’ler ve CD’ler çekmecelerde saklanabilir. Kanepe veya büfe olarak da kullanabilirsiniz.

Bir ahşap dosya dolabı, başucu masası veya hatta küçük, alçak bir şifoniyer olarak da kullanılabilir. Sonuçta, günün sonunda dosyasız bir dosya dolabı gerçekten sadece bir dizi çekmeceden ibarettir.

Bir cevap yazın