Anneme bu Anneler Günü sürprizi


Şeflerden taksi şoförlerine, hemşirelerden mali müşavirlere, annelerin birkaç farklı şapka takması gerekiyor.

Bu Anneler Günü, annelerin her gün yaptığı harika işi özel bir şey düzenleyerek kutlayın. Süslü restoranlar güzel ve başka bir çift pijama işe yarıyor, ancak hiçbir şey kalpten gelen bir hediyenin yerini tutamaz.

Annenizle kaliteli zaman geçirin ve Anneler Günü’nü ona getirerek ona mükemmel bir hediye verin. İşte annemi asla unutmayacağı bir şeyle şaşırtmanın birkaç yolu:

VIP yemek

Bu yıl anneme neye hizmet edeceğinizden emin değilseniz, profesyonellere bırakın. Bir restoran rezervasyonu yapmanın stresini atlayın ve birinin size gelmesini sağlayın.

Annenize beş yıldızlı bir yemek pişirmek için doğru beceri ve tekniğe sahip yetenekli bir Tasker bulmak çok kolay. Artı – siz aile zamanının tadını çıkarırken onlar bulaşıklarla bile ilgilenecekler.

Merhaba, 1 jambon ve peynirli kruvasan ve 2 sade kruvasan hazırlayacak birini arıyorum. Ayrıca 6 krep. Çalışmak zorundayım, bu yüzden karıma kahvaltı hazırlayamayacağım. İdeal olarak, Pazar sabahı 08: 00’de teslim edilmesini isterdim. Mümkünse tüm malzemelerin Pazar sabahı taze olmasını isterim. Bütçe, yiyecek satın almayı ve teslimatı içerir.

Fiyat: 71 $

Airtasker’da görüntüle

Anneler Günü öğle yemeği için evimizde yemek pişirecek birini arıyoruz. 4 yetişkin ve 2 çocuk için İtalyan, Asya yemeği pişirecek birini arıyorum. Yemek, başlangıç ​​yemeği ve tatlı içerir.

Fiyat: 150 $

Airtasker’da görüntüle

Müzikal bir sürpriz

Ante’yi gerçekten yükseltmek istiyorsanız, yetenekli müzisyenler Airtasker’da kolayca bulunabilir. İster biraz Michael Buble isterse birkaç Adele parçası olsun, bazı şirket içi canlı müzik annemin seveceği bir zevktir.

Daft Punk, LCD Sound System, Audioslave, Mumford and Sons, Kings of Leon, Queens of the Stone Age veya benzerlerini düzgün bir şekilde yorumlayabilen bir müzisyen misiniz?

Annemin evinde Anneler gününde performans sergilemek için en az 1 müzisyene ihtiyacım var. Bir enstrüman çalabildiğiniz ve şarkı söyleyebildiğiniz sürece solist iyidir veya ne getirebilirseniz getirin!

Bu Pazar 10: 00-18: 00 saatleri arasında kendinizi Bellbowrie’ye (yakındaki otobüs durağı) götürmeniz gerekiyor. En az 30 dakika performans göstermeniz gerekiyor. Görev, seyahat masraflarını içerir.

Bu kadar. ?

Fiyat: 100 $

Airtasker’da görüntüle

Kayınvalide, Carina Liglerinde Anneler Günü’nde yer dansı dersleri istiyor.
Halk / Latin Dans tarzı.

Fiyat: 80 $

Airtasker’da görüntüle

Ev işlerini atlamak

Bahse girerim herkes ev işlerine ara vermek ister. Anneme zamanın armağanını verin ve daha başlama şansı bulamadan ev işleriyle ilgilenerek ona sürpriz yapın.

12,47 $ ‘lık bir Lisbone Limon ağacının Warragul’daki Bunnings’ten alınıp, Silverwood Drive Warragul’da kapı eşiğine teslim edilmesini istiyorum. Bu görevin 13. Pazar sabahı Anneler günü tamamlanmasını istiyorum lütfen. Bitki şu anda 2 litrelik bir küçük ağaçtır, bu nedenle arabanızın zemininde veya bir araba koltuğunda kolayca durabilir. Limon ağacını ve görev ücretine dahil olanları ödemenizi isteyeceğim. Bitki stokta ve Bunnings, Pazar sabahı sabah 7’den itibaren açıktır.

Fiyat: 23 $

Airtasker’da görüntüle

Yoksa evde uzun süredir gecikmiş bir tamirci işi mi gerekiyor?

13 Mayıs Pazar günü saat 10 civarında oturma odama 6 portre çekecek birini arıyorum (Anneler Günü için şaşırtıcı anne). Doğru şekilde hizalanmaları gerekir. Aletlerin de getirilmesi gerekiyordu.
Teşekkürler

Fiyat: 40 $

Airtasker’da görüntüle

Mükemmel kişiselleştirilmiş hediye

Annenizin satın alması zorsa, yanıltıcı olabilir. Kendinizi her yıl aynı şeyi alırken veya okuduğu kitapları unuturken kolayca bulabilirsiniz. Farklı bir şey deneyin ve seveceği unutulmaz bir deneyim planlayın. İşte bazı yaratıcı ilhamlar…

Selam

2 fotoğrafı 1’e çevirecek birini arıyorum
Veya 2 ayrı resim

Dijital iyi

Karikatürize hissi veren kalem tipi çizimleri veya benzer tasarımları tercih edin

Anneler günü için biraz farklı bir şey arıyorum ?

Fiyat: 30 $

Airtasker’da görüntüle

Merhabalar, birisinin çerçeveleme için kartlara 2 çocuğun ismini ve doğum tarihini ve ayrıca “Mutlu Anneler Günü 2018” yazmasını istiyorum.
Clifton Hill’de bulunuyorum. El yazısı senaryosu istiyorum. İşin önümüzdeki 7 gün içinde Clifton Hill’de (Clifton Hill istasyonuna 10 dakika yürüme mesafesinde) yerinde yapılması gerekecek. Kendi kalemleriniz / malzemelerinizle .. Yardım edebiliyorsanız lütfen iletişime geçin.
Teşekkürler Daron

Fiyat: 30 $

Airtasker’da görüntüle

Yakınlarda (Doncaster East’te bulunan) bir parkta Anneler Günü’nde (bu pazar) birkaç fotoğraf çekecek birini arıyorum. Bugün annemin ilk anneler günü, bu yüzden özel olmasını istiyorum. Küçük bir bebekle deneyim (4 aylık) mükemmel olurdu.

Fiyat: 200 $

Airtasker’da görüntüle

Hediye ve çiçek teslimatı

Ya da fikir bulmak için sıkışıp kalıyorsanız veya mağazalara girecek vaktiniz yoksa, bir Tasker güzel bir buket çiçek ve kart veya güzel bir tatlıyı kolayca kapınıza kadar teslim edebilir.

Selam,

James St’deki bir Çiçekçiden biraz çiçek (ön ödemeli) alacak ve Anneler Günü için Pazar günü anneme yol verecek birine ihtiyacım var.

En fazla 5-10 dakika sürer

Fiyat: 20 $

Airtasker’da görüntüle

Erkek arkadaşım ve ben, ikimiz de şef olduğumuz için Anneler Günü’nde çalışıyoruz.

Birinin hediyelerimizi Northside’da yaşayan Anneme teslim etmesini isterim (Southside’da yaşıyoruz).

Saat 10: 00’da bırakma gereklidir.

Verilmişse adres verilir ve hediyeler verilir. Cumartesi akşamı 16: 00’dan sonra Garden City’deki The Coffee Club’da buluşmanız gerekiyor.

Fiyat: 30 $

Airtasker’da görüntüle

Hediyeyi evimden alıp bekar anne şeyini yapan en iyi arkadaşıma teslim etmesi için birine ihtiyacım var. Kendim yapardım, ama anneme kahvaltı hazırlamazsam Favori Çocuk pozisyonumu kaybedeceğim. 20 dakikalık sürüş.

Fiyat: 50 $

Airtasker’da görüntüle

Tüm annelere çok mutlu bir Anneler Günü diliyoruz ❤