Arka Bahçenizde Rahat Bir Dış Mekan Oturma Odası Nasıl Oluşturulur


 

Yaz hemen köşeyi dönünce. Günler daha uzun ve sıcak oluyor. Kuşlar cıvıldıyor.veranda bahçe oturma takımı, veranda koltuk takımları, veranda koltukları, veranda masa sandalye, veranda mobilya Ağaçlar tam çiçek açmış ve çimen tatlı ve yeşildir.

Kısacası, evinizin içinde kapalı kalmanız için hiçbir neden yok! Harika dış mekanlarda maceralara devam edebileceğiniz rahat bir dış mekan oturma odası inşa ederek dış mekan alanınızı kullanma zamanı.

image - Arka Bahçenizde Rahat Bir Dış Mekan Oturma Odası Nasıl Oluşturulur
Arka Bahçenizde Rahat Bir Dış Mekan Oturma Odası Nasıl Oluşturulur

Bununla birlikte, böyle bir yaşam alanını nasıl tasarlayacağınızı bilmek her zaman kolay bir teklif değildir. Ancak yardım etmek için buradayız.

Bu yazıda, hem konuklarınızın hem de ailenizin uzak duramayacağı süper rahat bir dış mekan yaşam alanı inşa etmek için bugün uygulamaya başlayabileceğiniz bazı temel ilkeleri öğreteceğiz!


Ayrıca Oku:


Doğru Dış Mekan Mobilyasını Seçin

Güzel dış mekan yaşam alanları inşa ederken yapılacak ilk şey, doğru dış mekan mobilyalarını seçmektir.

Seçtiğiniz mobilyalar, mülkünüz genelinde biraz estetik tutarlılık sağlamak için genel olarak evinizin iç tasarımına uygun olmalıdır.

Ofiste geçirdiğiniz uzun bir günün ardından, bir dizi yumuşak kanepe olmadan dış mekan odası asla tamamlanamaz. Ayrıca, bir sundurma salıncakını düşünün – bu mobilya parçası sadece pitoresk değil, aynı zamanda dışarıda sallanırken bir kitapla kıvrılmak gibisi yok!

Dış Aydınlatmadan Yararlanma

Güneş battığında bu eğlencenin sona ermesi gerektiği anlamına gelmez! Doğru dış mekan aydınlatma çözümleriyle, iç mekanınız kadar dış mekanınızı da aydınlatabilirsiniz.

Dış mekan aydınlatmasını uygulamanın birçok farklı yolu vardır. Genel bir kural olarak, LED ampuller kullanmayı düşünün. Bunlar harika bir projeksiyona sahiptir ve herhangi bir renkte olabilir ve aynı zamanda nispeten enerji tasarrufludur.

Dış mekan aydınlatmasında genel kural, yumuşak sarı veya turuncu ışık kullanmaktır, ancak bu zor ve hızlı bir kural değildir!

Bir Ateş Çukuru oluşturun

Açık hava yaşam alanınıza dahil edebileceğiniz en rahat şeylerden biri ateş çukuru. Güzel bir ateş çukuru sizi sadece soğuk gecelerde sıcak tutmakla kalmaz, aynı zamanda insanların etrafta toplanması için güzel bir merkez süsü sağlar.

Birçok harika sohbet dışarıda ateş yakmakla başlar. Modern ateş çukuru çözümleri için bu şirketi deneyin.

Haşere Kontrol Çözümlerini Düşünün

Son olarak, haşere kontrol çözümlerini dikkate almak önemlidir.

İnsanların her zaman dışarıda olmak istememelerinin nedenlerinden biri, dışardaki ışıklara ulaşmaya çalışan her türlü böcek ve böceklerin üzerlerine tırmanmasını istememeleridir. Böcekleri çeken ve onu yaşam alanınızdan uzağa yerleştiren bir cihaz kullanın.

Açık Hava Oturma Odası Sadece Birkaç Adım Uzakta!

İşte orada – kemerinizin altındaki bu bilgi ile rahat bir dış mekan oturma odası sadece birkaç adım ötede. Doğru mobilya, aydınlatma, ateş çukuru ve haşere kontrolü ile kendinize, önünüzdeki birçok harika anının merkezi olacak harika rahat bir alanı garanti edebilirsiniz!

Daha fazla ev tadilat tavsiyesi için web sitesindeki diğer makaleleri okuyun!

veranda bahçe oturma takımı, veranda koltuk takımları, veranda koltukları, veranda masa sandalye, veranda mobilya