Asma Gergi Tavan Modelleri

Aslında gergi tavan uygulamalarının ilk uygulamalarından biri olan gergi tavan modelleri, Gergi tavan fiyatları , Koridor gergi tavan fiyatları , Gergi tavan Modelleri , Salon Gergi Tavan Modelleri , 2020 Gergi tavan Modelleri , Barisol gergi tavan , 3D Gergi Tavan Modelleri , Salon Gergi tavan Modelleri 2020, kendilerini geliştirmeye ve evlerimizde yerini almaya adaydır. Son dönemde adından söz ettiren gergi tavan uygulamaları; Özellikle tekstürlü kauçuk çatı modelleri ile görsel olarak mükemmel bir ürün olduğu kadar kolay temizlenebilir, ses ve ısı yalıtımı sağlayan, yanmaz.

Salon Gergi Tavan Modelleri

Gergi tavanlar, kumaşa benzeyen özel bir malzeme üzerine yerleştirilen, özel bir cihazla ısıtılan ve istenilen alana kadar uzanan bir sistemdir.

Tavanın her yerinde veya sadece asma tavanda gergi tavanlar kullanarak evinize herkesi etkileyecek dekoratif resimler ekleyebilirsiniz.

Sizler için birbirinden güzel gergi tavan örneklerini topladık. Germe tavanda zevkinize uygun herhangi bir görüntüyü kullanabilirsiniz. Gergi tavan modellerini incelemek için fotoğraf galerisini ziyaret edebilirsiniz.

Gergi tavan modelleri, gergi tavan varyantının bir çeşidi ile sunulmaktadır. Özellikle, yenilenebilir gökyüzü tavan modellerini sizin için donatıyoruz, gergi tavanların döşenmesi için ideal koşullar; Mobilyasız boş oda. Binayı tamamen boşaltma imkanı yoksa, en azından aletleri ve küçük ev aletlerini çıkarmak gerekir.

2020 Gergi tavan Modelleri

Duvarları olabildiğince açık tutun ve mobilyaları merkeze yaklaştırın. Tüm yiyecek artıkları koruyucu bir filmle kaplanmalıdır. Zeminde çizikleri önlemek için karton çarşaflar koyuyoruz. Yeni tavana temas etmemesi için teller mevcut bir tavana tutturulmalıdır. Odayı ısıtmadan önce (PVC tavanı kurarken gereklidir), eğimli köşelerin plastik pencerelerden (varsa) çıkarılması arzu edilir.

Germe tavanlar vinil film veya dikişsiz kumaş ile temsil edilebilir ve doğru seçeneğin seçimi yalnızca otel sahibinin isteklerine ve tasarımcıların tavsiyelerine bağlıdır, ancak tavan için PVC streç filmin daha pratik olduğu akılda tutulmalıdır.

Bu kaplamanın yıkanması kolaydır ve nemden ve hatta suyla doğrudan temastan etkilenmez. Bir tasarım projesi geliştirirken vakfın genel üslup yönü dikkate alınır, bu nedenle belirli bir film türü seçilir ve asma tavan fiyatı belirlenir.

Çoğu iş yeri, binaları donatmak için parlak gergi tavanlar kullanmaya çalışır, ancak mat tavan seçenekleri de neredeyse hiç dikiş olmadan kullanılır. Romantik iç mekanlar için, ışık yayan diyotlarla temsil edilen yapay yıldızlardan oluşan bütün bir galaksi de dahil olmak üzere, yıldızlı tavan tasarımları mükemmel bir uyum sergiliyor.

Ancak gergi tavanlar için en özgün tasarım fikirleri, özel baskı makineleri kullanılarak renkli görüntülerin tamamen uygulandığı tabloların gerçekleştirilmesini mümkün kılmaktadır. Film gergi tavanında herhangi bir resim veya hatta fotoğraf gösterilebilir, hepsi müşterinin isteklerine bağlıdır.

3D Gergi Tavan Modelleri

Birkaç saat içinde gergi tavanlar kurulur. Kanvasın daha sonra özel kancalarla sabitleneceği profil odasının çevresi boyunca duvarlara tutturmakla başlar. İş için vinil film kullanılıyorsa, gaz tabancasıyla ısıtılır ve ardından gerekli boyuta gerilir.

Germe tavan doku kumaşı başlangıçta odanın alanıyla eşleşen bir boyuta sahiptir. Profile sabitlenen film kancaları özel bir kayışla kapatılır.