Asma tavan banyo modelleri


Banyoların tavanları zamanla etkilenmektedir asma tavan banyo modelleri Günümüzde uygun yapım teknikleri ile doğru malzeme seçiminin bir araya gelmesiyle banyolar için asma tavan montajı büyük bir estetik ve fonksiyonel alternatif haline gelmiştir.

  • banyo tavan modelleri,
  • banyo tavan kaplama modelleri
  • banyo asma tavan modelleri,
  • asma tavan banyo modelleri,
banyo tavan modelleri,
banyo tavan kaplama modelleri
banyo asma tavan modelleri,
asma tavan banyo modelleri,

Banyo için asma tavan montajı, evin bu odasını nemden olabildiğince izole etmemizi sağlayan bir seçenektir, ayrıca olağanüstü bir dekoratif sonuçla boruları ve kabloları kamufle eder.

asma tavan banyo modelleri

Müşterilerimizin birçoğunun evlerinin reformlarına odaklandığı banyoda, tuvaletlerde, küvet ve duşta sıcak su kullanımının devam etmesi, duvarlara yansıtmanın yanı sıra, doğru bir şekilde sahip olmamız gereken buhar ve neme neden oluyor. İzole edildiğinde bu nem banyoların tavanlarını tamamen tahrip eder.

Banyolar için asma tavan yapımı Rehabitarte’den önerdiğimiz çözümlerden biridir, banyodaki nemi önlemek için muhteşem bir çözümdür, havalandırmalı odalarda bile suyu iten ve can sıkıcı küf oluşturmayan malzemeler kullanıyoruz.asma tavan banyo modelleri

Banyoda  asma tavan, odanın orijinal tavanı olan tavanın birkaç santimetre altına yerleştirilmiş bir asma tavan.  Halen hem oturma odalarında, hem mutfaklarda hem de yatak odalarında yapımı yaygın olup, özellikle banyolar için tavsiye edilmektedir.

Rehabitarte olarak, banyo asma tavan çeşitleri, uygun alet ve malzemelerin kullanılması şartıyla, hem büyük hem de küçük modern banyolar için asma tavanların montajına sıkı sıkıya bağlıyız.banyo asma tavan çeşitleri,

Su buharının neden olduğu banyoda yoğunlaşan yüksek nem seviyesi, seçilen malzemeleri küfün çoğalmasını  , tavan boyasında ufalanmayı ve diğer hoş olmayan olayları önleyen özel işlemlere zorlar  .