Asma tavan salon


Asma tavan modelleri salon, koridor, Asma tavan salon mutfak ve banyo gibi evimizin farklı alanlarında tercih edilen en şık dekorasyon detaylarından biridir. Modern asma tavan sayesinde en klasik ve sıradan oda bile oldukça farklı görünebilir. Kullanılan malzeme çeşitliliği ile her evde asma tavanlar kullanılmaya başlanmıştır. Günümüzde ev dekorasyonunda değişiklik yapmak isteyen herkes için her tarza uygun bir model bulmak mümkün. Klasik asma tavan modelleri, alçı malzemelerden çok tavanda yapılan yeni bir katmandan oluşur. Bu yeni kata istenilen tarzda aydınlatma sistemi yerleştirilebilir. Mutfak ve banyolarda LED aydınlatma tercih edilirken, alçı asma tavanlar daha çok oturma odaları ve yatak odalarında kullanılmaktadır. En güzel asma tavan modellerini ve kullanım alanlarını galerimizde bulabilirsiniz.

Salon Asma tavan modelleri 2020 , Salon Asma tavan Modelleri , Güzel Asma tavan Modelleri , Alçıpan tavan Modelleri , Asma Tavan modelleri fiyatları , Oturma odası Asma tavan modelleri , Modern Asma tavan modelleri , Asma Tavan Fiyatları,

Oturma odası için asma tavan modeli

Genel olarak salonlarda alçı tavanlar bu yıl en çok tercih edilenler olmaya devam ediyor. Minimal ışık tonlarında bir oturma odası dekorasyonu, beyaz veya herhangi bir açık renkte alçı tavan tasarımları ile tamamlanabilir. Bu tarz oturma odası için aydınlatma sistemleri ile donatılmış asma tavan modellerini de tercih edebilirsiniz.

2 Oturma odası için asma tavan modeli

Salonda alçı tavanlar da tercih edilirken, ikinci ve kullanışlı bir seçenek olarak led aydınlatma ev dekorasyonunuza modern bir dokunuş sağlar. Ayrıca duvarlara uygulanan niş detaylarıyla bütünlük sağlayan modern asma tavanlar, şık bir tarzın ayrılmaz bir parçası haline geliyor.

3 Yatak odası için asma tavan modeli

Yatak odası için asma tavan modeli
Yatak odalarında ağırlıklı olarak ahşap ve alçı asma tavan modelleri kullanılmaktadır. Başka malzemelere rastlamak mümkün değil. Yaydıkları pozitif enerji ile daha çok yatak odası asma tavan modeli olarak görülen ahşap tavanlar, doğal ve sağlıklı yapısı nedeniyle sıklıkla kullanılmaya devam etmektedir.

4 Yemek odası için asma tavan modeli

Yemek odalarında sıklıkla alçı malzemeler ve led aydınlatma görürken son zamanlarda popülaritesi artan çelik malzemeden tavanlar da tercih edilmektedir. Ağır ve şık yemek masaları ile bütünleşen bu modeller oldukça muhteşem bir dekorasyon tamamlayıcısı olarak karşımıza çıkıyor.

5 Banyo için asma tavan modeli

Banyo için asma tavan modeli
Banyolarda daha çok LED aydınlatma tercih edilirken ahşap tavanlı banyolar yeni sezonda en çok kullanılanlar arasında yerini almaya hazırlanıyor.