Bahçe yürüme taşı


Bir bahçe söz konusu olduğunda bahse girilecek unsurlardan biri taşlardır, bu nedenle evinizin dış cephesinin bu bölümünü dekore etmeyi düşünüyorsanız, Bahçe yürüyüş Yolu Kalıbı, Villa bahçe yürüyüş yolu, Bahçe araba yolu yapımı, Kayrak taşı yürüme yolu, Bahçe adım taşları Fiyatları, Bahçeye çakıl taşı döşeme, Bahçe adım taşı, Bahçe Araba yolu, Bahçe Yürüme Taşları Fiyatları, Bahçe adım taşı koçtaş, Çim Taşı Fiyatları, Bahçe Taşları Modelleri, Bahçe kenar Taşları, Bahçe Yürüme Taşı, Bahçe Karo taşı fiyatları, Bahçe Taş döşeme Modelleri, Ayak izi Taşı Fiyatları, Dış mekan zemin Kaplama taşları, Bahçe zemin karoları, Bahçe Karo Taşı, Bahçe TAŞI döşeme, Dekoratif Yer Taşı, Bahçe patika taşları, Baskı Beton kalıpları Fiyatları, Parke taşı Kalıbı nasıl Yapılır, 2. el kilitli parke taşı, Parke Taşı Kalıbı Fiyatları, İkinci El baskı beton kalıpları Fiyatları,şimdi bir dizi inanılmaz fikir veya öneriyi görmenizi istiyoruz. taş bahçelerin 20’den fazla resimler seveceğim.

SEVECEĞİNİZ 20’DEN FAZLA TAŞ BAHÇE FOTOĞRAFI

Bahçe yürüyüş Yolu Kalıbı, Villa bahçe yürüyüş yolu, Bahçe araba yolu yapımı, Kayrak taşı yürüme yolu, Bahçe adım taşları Fiyatları, Bahçeye çakıl taşı döşeme, Bahçe adım taşı, Bahçe Araba yolu, Bahçe Yürüme Taşları Fiyatları, Bahçe adım taşı koçtaş, Çim Taşı Fiyatları, Bahçe Taşları Modelleri, Bahçe kenar Taşları, Bahçe Yürüme Taşı, Bahçe Karo taşı fiyatları, Bahçe Taş döşeme Modelleri, Ayak izi Taşı Fiyatları, Dış mekan zemin Kaplama taşları, Bahçe zemin karoları, Bahçe Karo Taşı, Bahçe TAŞI döşeme, Dekoratif Yer Taşı, Bahçe patika taşları, Baskı Beton kalıpları Fiyatları, Parke taşı Kalıbı nasıl Yapılır, 2. el kilitli parke taşı, Parke Taşı Kalıbı Fiyatları, İkinci El baskı beton kalıpları Fiyatları,

Bahçeleri taş eğilim vardır bizim bahçe geçerli modu izin süslemek ve aynı zamanda çok fazla para harcama eğer.

Taş bahçeler için sahip olduğumuz birçok seçenek arasında, büyük veya daha küçük olan ve bitkilerin ve çiçeklerin arasına yerleştirebileceğimiz veya belki bir yol oluşturabileceğimiz veya bir çeşmenin yanına veya onun içinde.

Herhangi dışında olduğunu düşünün ya n kayalar manzara çok dekoratif ama belki istemiyor için hiç bir bahçe gerçek kayalar oluşturmak, ancak bir fikir gibi bitkilerle kaya birleştirerek çerçeveye tsu bahçede ve diğer elementlerin ve uzay yapısı sizi çeken bir yol. Bahçeyi süslemek için çakıl, kayalar ve diğer küçük taşlar kullanılabilir. Bu nedenle, çakıl taşları sadece bahçe yolları oluşturmanın harika bir yolu değil, aynı zamanda sinir bozucu yabani otları ortadan kaldırmak için de harika bir yoldur ve ayrıca ağaçlara ve çalılara müdahale etmezler. Öte yandan bir bahçe çeşmesi, dere veya gölet yapmak istiyorsanız,bir gölet astarına ve çakıla ihtiyacınız olacak. Cilalı veya siyah taşlar da çok çekici görünebilir.about:blank

Şimdi, çok çekiciliği olan ve bahçemizin kahramanı olan taşların olduğu bazı fikirleri görelim. Bahçenizin en son 2019’da görünmesi için uygulayabileceğiniz fikirler.

BAHÇE İÇİN TAŞ DÖŞEME

Taşlı bahçeleriniz için ilk aklımıza gelen fikirlerden biri, tüm zeminin taşlarla kaplı olduğu bir alan yaratmaktır.

Böylelikle bitkileri de ekleyebileceğimiz, modern ve güncel bir görünüme sahip bir bahçe elde edebiliriz. Bununla , taş döşemekten çok daha pahalı olan çimlerden de tasarruf edebiliriz ve bakımı da çok daha pahalıdır .

TAŞLARLA MİKRO BAHÇE

Bahçeniz gerçekten küçük olsa bile taşlar, süsleyebileceğiniz ve yukarıda gördüğümüz kadar iyi bir sonuç alabileceğiniz bir unsurdur.

Bu sayede terasta bir alan seçip sadece bazı bitkileri yerleştirmekle kalmaz, aynı zamanda birkaç farklı büyüklükte taş da ekleyebilir ve sonucun ne kadar inanılmaz olduğunu göreceksiniz.

BAHÇEDEKİ TAŞ YOLLAR

Öte yandan her tür ve büyüklükteki bahçelerde her geçen gün daha çok görülen taş patikalardan bahsetmemiz gerekiyor.

Bu patikalar ile bahçemizde de bulunan bitki veya çimlere basmaktan kurtulabiliriz ve bunların şekli yukarıda gördüğümüz gibi dalgalı veya tamamen düz olabilir.

Böylelikle küçük ama kaymasın ya da çivilenmesin diye, birleşen ve sorunsuz yürümemizi sağlayan karolar yerleştirilir ve bahçenin çok şık görünmesini sağlar. ve çok kişisel bir çekicilikle.

Fayans yerleştirmek istemiyorsanız geniş ve düz taşları yerleştirme seçeneğimiz de bulunmaktadır.

Bununla bahçemizi Zen stiline yakın bir stille, aslında taşların başrolde olduğu bir dekorasyon türü ile de dekore edebiliriz. Bahçeniz böyle çok daha şık görünecek.

Bahçe içerisindeki taş yolumuz istediğimiz kadar uzun olabilir ve hatta farklı büyüklükteki taşları seçme seçeneğimiz bile vardır.

Böylece yolun kendi içinde, yürümek için kullanılabilecek bir yol yapabiliriz ve geri kalanı sadece dekorasyon için kullanılır. Fotoğrafta sol taraftaki alanda bazı bitkilerin eklenebileceği böyle bir yol görüyoruz.

BEYAZ TAŞLI BAHÇE

Taş tipine gelince, bu 2018’in bahçeleri için çok fazla beyaz taş alınmasına rağmen, birçok boyut ve renk satın alabilirsiniz.

Bununla bahçemizin çok daha taze bir stile sahip olmasını ve hatta daha aydınlık görünmesini sağlayabiliriz. Fotoğraflarda olduğu gibi, bitki ve çiçeklerimizi orta ve büyük beyaz taşlarla çevreleyebiliriz.

Bu diğer görüntüde yine beyaz taşların ana kahramanlar olduğu bir bahçe görüyoruz. Bunlara ek olarak , daha büyük ve gri veya siyah renkte olanlar da var.

Böylelikle sadece bitkileri değil, ağaçları ve çalıları da çevreleyen beyaz taşla aydınlatılan ve modern görünen bahçeler için öneriler görebiliriz .

İKİ TONLU TAŞ BAHÇE

Daha önce beyaz ve gri taşlarla (veya siyah) gördüğümüz fikrini takiben, iki farklı ton seçersek bahçemiz de bolca çekicilikle süslenebilir.

Böylelikle sadece beyaz değil, hafif olan taşları seçip bunlarla bir kaide dikebilir, ardından kahverengi gibi koyu renkli taşların yanı sıra gri ve siyah olarak belirtilenlerle kombinleyebilirsiniz. Bütün bunlar, ek olarak, her türlü bitki ve saksıyı da kaçırmadan.

BÜYÜK TAŞLI BAHÇE

Şimdiye kadar küçük veya orta büyüklükte taşlara sahip bahçeler gördük, ancak bir başka seçenek de büyük taşları seçmektir.

Böylelikle yeterli alanınız varsa her türlü çiçekle de süsleyebileceğiniz kaya tipi taşları ve zaten var olan bir bahçe tipine renk ve çok daha şık bir tarz katacak çim tercih edebiliriz . oldukça kurak olabilir.

Büyük taşlara sahip olduğunuzda, onları dekoratif veya yapı malzemesi olarak kullanmayı düşünebilirsiniz. Büyük taşlar, asimetrik bir şekle sahip olduklarında da çok ilgi çekicidir. Küçük ve orta büyüklükteki taşları da kullanabilir ve büyük olanlarla birleştirerek zarif bir görünüm yaratabilirsiniz. Bahçedeki taşların farklı renk ve boyutlarla birlikte nasıl mükemmel çalıştığını zaten biliyoruz, ancak büyükleri de seçerseniz, onları bir taş duvar oluşturarak bahçedeki her şeyin görülebilmesi için istifleyebilirsiniz. daha doğal. Tamamlamak istediğiniz takdirde  güzel  taşlarla bahçe tasarımı,  aynı zamanda bir tezgah ve taş figürleri kullanabilirsiniz.

ÇEŞİTLİ TAŞLARLA BAHÇE

Taş bahçeler söz konusu olduğunda bir diğer seçenek de farklı ölçülerde seçim yapmak olacaktır. Böylelikle bahçemizin çok çeşitli görünmesini ve aynı zamanda çok güncel bir tarza sahip olmasını sağlıyoruz.

Daha önce de söylediğimiz gibi, büyük taşları orta boy taşlarla ve küçük olanlarla birleştirmeyi tercih edebilirsiniz, ancak hepsini aynı veya benzer boyutta da alabilir ve farklı şekiller sayesinde birbirleriyle nasıl birleştiklerini fark edeceksiniz. renklerden bahsetmeye bile gerek yok.

GRUPLANDIRILMIŞ TAŞLI BAHÇE

Bahçemizin belirli köşelerini özel bir şekilde dekore etmeye hizmet etmeleri için bir avuç taşı da alıp gruplayabiliriz.

Parlak gri, beyaz ve siyah taşların seçimi de bir başarıdır .

ÇAKIL BAHÇE

Çakıl, bahçemiz için kullanabileceğimiz başka bir taş türüdür. Böylelikle iki taş renginin kombinasyonu veya mikro bahçeler ile gördüklerimize benzer bir şey yapabiliriz. Yukarıdaki fotoğrafta da gördüğümüz gibi, seçtiğiniz taş bahçe için güzel bir kompozisyon oluşturmak için beyaz çakıl ve siyah çakılı birleştirebilirsiniz.

Çakıl bile size hizmet edebilir veya hatta bahçe için yukarıda belirtilen taş yollardan birini yapmak istediğinizde tavsiye edilir, dağıtması daha kolay ve daha pürüzsüz ve daha tekdüze olmasına rağmen, örneğin adım atmaları gerekiyorsa daha fazla tavsiye edilir. çocuklar veya yaşlılar.

TAŞ BAHÇELERİN FOTOĞRAFLARI

Gerçekten ilham veren taş bahçelerin bazı fotoğraflarını gördükten sonra, fikirlerimizin geri kalanını bu eksiksiz fotoğraf galerisinden görebiliriz.

İlgi konusu makale

Bahçenizi dekore etmek için başka fikirler de görebilmek istiyorsanız , şüphesiz ilginizi çekecek başka bir gönderimiz var: