Banyo aksesuar bakımay banyo aksesuarları


 

Ev dekorasyonu aristokrasinizi gösteriyor. Banyonuzu düşünmek için bir alan yok –bakımay banyo aksesuarları bazen evinizde küçümsenen bir oda çünkü orada her gün birkaç kez yalnız geçiyorsunuz. Yani, testinizle birlikte dekor olmalı. Ya duştan sonra ya da tuvaleti kullandıktan sonra rahatlama hissine kapılacağınız yer burası.bakımay banyo aksesuarları

Banyo, herkes için evin en kullanışlı yerlerinden biridir. Bu nedenle, banyonuzu beğeninize uyacak ve rahat hissetmenize ve modern bir makyaj yapmanıza olanak sağlayacak şekilde dekore etmeden önce akıllıca bilgi vermelisiniz. Sonunda misafiriniz etkilenecek!

Herkesin Bilmesi Gereken 15 Çağdaş Banyo Aksesuarı
bakımay banyo aksesuarları
15 Çağdaş Banyo Aksesuarı: Herkes Bilmeli

Modern Banyo Aksesuarları Fikirleri

Zamana ayak uydurarak, modern banyo aksesuarları fikirleri de gelişti. Banyonuzda sadece küvet ve tuvalet yeterli değil, aynı zamanda görünüm ve kullanım açısından harika olan çağdaş banyo aksesuarları da var.

Bu aksesuarlardan birkaçını düzgün bir şekilde tamir edebilirseniz, banyonuzdaki genel hissinizde büyük bir değişiklik yaşarsınız.

15 Çağdaş Banyo Aksesuarı: Herkes Bilmeli

Size kolaylık sağlayan bu aksesuarlardan bazılarını tanıtalım.


Okumalısınız:


 1. Küvet:

Küvet

 

Küvet

Küvetin geçmişi uzun olmasına rağmen, modern tasarım ve stilin dahil edilmesi küveti daha pürüzsüz hale getirir. Küvetler emaye, akrilik, dökme demir ve cam elyafı gibi farklı malzemelerden yapılmıştır. Pençe ayak tipi serbesttir ve geçen yüzyılın sonlarında popülerdi. Diğer tipler ise köşe küvet, gömme küvet ve eski favori oyuktur.

 1. El Duşu:

El duşu

 

El duşu

Çok işlevli, ayarlanabilir bir el duşu size spa benzeri bir duş hissi verebilir. Her aile üyesi için uygundur.

 1. Havza:

Banyoda güzelce yerleştirilmiş bir lavabo bulunmalıdır. El yıkama atölyesi, el havlusu veya mendil ve el kurutma makinesi yakınında olmalıdır.

 1. Banyo Lavabo Bataryası:

Banyo Lavabo Bataryası

 

Banyo Bataryası

Banyo lavabo bataryaları, montaj şekli, stili, tasarımı, boyutu / şekli, konstrüksiyonu, rengi / bitişi ve özelliği göz önünde bulundurularak farklı çeşitlerdedir. Lavabo bataryası, leğenin boyutuna ve şekline göre ayarlanabilmelidir.

 1. Havlu Kendinden / Kanca:

Bir havlu askısı, raf ve kanca içeren paslanmaz çelik su geçirmez bir havlu seti takarsanız, kullanımınız ve gereksinimi karşılamanız için harika olmalıdır.

 1. Aynanın Arkasındaki Raf:

Aynanın arkasında, birkaç hızlı yardım çantası ve bazı gerekli ilaçlarla birlikte tüm banyo setini koyacağınız bir raf olmalıdır.

 1. Banyo Takımı:

Banyo setinde sabun / losyon dağıtıcısı, diş fırçası tutucusu, sabunluk ve bardak bulunur. Bunlar ayrı ayrı satın alınabilse de, birlikte bir set satın alırsanız, o zaman göz alıcı olmalı.

 1. Ayna:

Ayna

 

Ayna

Aynasız bir banyo düşünemezsiniz. Aynalar farklı boyut ve tasarımdadır. Çerçevesiz ve çerçeveli – her iki tip de mevcuttur. Banyonuza ve diğer aksesuarlarınıza uyum sağlayacak birini seçin.

 1. Tuvalet kağıdı tutacağı:

Tuvalet kağıdı tutucusu, banyonuzda bulunması gereken başka bir aksesuardır. Serbest duran veya duvara montaj – herkes için gidebilirsiniz.

 1. Tuvalet:

Genellikle beyaz renktedir. Modern tuvaletin çoğu kapalı birleşiktir – bu, sarnıcın duvara tutturulduğu eski modellerin aksine, klozet sarnıcı ile klozetin birleştirildiği anlamına gelir.

 1. Tuvalet Fırçası ve Çöp Kovası:

Tutuculu tuvalet fırçaları, yüzeyi temiz tutmak için en çok ihtiyaç duyulan aksesuarlardır. İsrafı, yani mendil vb. Tutmak için banyoda taşınabilir bir çöp sepeti saklanabilir.

 1. Banyo paspası:

Banyo aktivitelerinizi bitirdikten sonra ıslak ayaklarınızdan çıkıp kaymanız istenmez. Böylece modern makyaj malzemelerinin bir kısmını eklemek için banyo paspası kullanabilirsiniz.

 1. Duş perdesi:

Su geçirmez Duş Perdesi, bir banyo için en temel aksesuardır. Bathmat’ı duş anında sudan korur. Piyasada birçok baskılı ve tek renk Duş Perdesi bulunmaktadır.

 1. Pencere perdesi:

Pencere Perdesi, banyonuzun çekici görünmesini sağlar, ancak bazı insanlar yalnızca şeffaf olmayan cam kullanır. Ancak banyo penceresinde Perde kullanmanızı öneririz.

 1. Bluetooth Hoparlör:

Eğer bir müzik aşığıysanız ve elinizde meyve suyu bardağıyla küvette dinlenmeye alışkınsanız, banyonuza IPX7 sınıfı su geçirmez bir Bluetooth hoparlör koymanız sizin için zevk olacaktır. Sevdiğiniz müzikler sizi banyonuzda daha rahat ve konforlu hale getirebilir.

Doğru Aksesuarlarınızı Seçin

Fütüristik tasarıma sahip çağdaş tarz – Sizin için mutlaka arzu edilen bir banyo. Ancak eskisini çıkarmak ve yeni aksesuarlar satın alıp takmak için atlamayın. Evinizin genel tasarımı ve yapısı hakkında önceden düşünün. Evinizin iç uyumunu koruyarak, banyo aksesuarlarınızı tamir edebilirsiniz.

Şık Lavabo Bataryası ile Banyonuzu Etkileyici Hale Getirin

 

Şık Lavabo Bataryası ile Banyonuzu Etkileyici Hale Getirin

Sonuç

Renk, stil, görünüm ve son işlem! Piyasada mevcut seçenekler ve farklı kategorilerde çağdaş banyo aksesuarları var.bakımay banyo aksesuarları

Dünyanın dört bir yanındaki en yüksek tüketici etiketi nedeniyle, birçok Şirket küresel olarak çağdaş banyo aksesuarlarının tasarımına ve dayanıklılığına büyük miktarda yatırım yapıyor ve yenilik için çalışıyor. Tasarımcılar ve üreticiler sayesinde !!

Doğru kombinasyonla düzeltip süsleyebiliyorsanız, siz ve aileniz yeni, harika ve dinlendirici bir duygudan birkaç gün uzaktasınız.

bakımay banyo aksesuarları


Bir cevap yazın