Banyo Aksesuarları ve Ayna Buğu Çözücüler Nasıl Seçilir

Teknoloji gelişti ve harika öğeler yarattı. En yeni banyo aksesuarları, elektronik banyo aynası buğu çözücüler içerir. Buğu çözücüler güzeldir, çünkü banyodan veya duştan çıkacağınız ve aynada sisten kurtulana kadar takılmak zorunda olmadığınız bilgisiyle kendinizi rahat hissedeceksiniz.

  • gedy
    banyo aksesuarları
banyo aksesuarları üreticileri
otel banyo ekipmanları
zara home sabunluk
mudo sabunluk seti
kuğu banyo aksesuarları
koçtaş duşakabin aksesuarları
mavi banyo aksesuarları
tuvalet kağıdı koymak için sepet
koçtaş primanova
chakra banyo aksesuarları
nil banyo aksesuarları
banyoya raf yapımı
pembe banyo
Banyo Aksesuarları ve Ayna Buğu Çözücüler Nasıl Seçilir
Banyo Aksesuarları ve Ayna Buğu Çözücüler Nasıl Seçilir

Çalışma Şekli

Elektronik buğu çözücüler, banyodan sonra kurutmanıza, beklemenize veya aynanızı silmenize gerek olmadığı için daha fazla zaman yaratma avantajı sağlar. Artık duş alırken eşiği kapatabilirsiniz. Eşinizle aynı anda duş alırken banyo yapacaksınız, dışarı çıktığınız sürece aynada sis olmayacak.

En yeni buluş, birini uygunluğun ötesine taşır. Şimdi o kişiyi gösterdikten sonra bile yaparlar, tıraş olurlar, kontakt lensleri takarlar, saçları şekillendirirler vb. Ayna öncesinde beklemeden sisten arındırırlar.

En yeni icatlar zamandan tasarruf etmenize yardımcı olur. Buğu çözücünün nasıl çalıştığı kolaydır. Makineyi kurduğunuzda, sadece bir anahtara dokunursunuz ve buğu çözücü gerisini halledebilir. Ünite, lavabo lambasını açarsanız buğu çözücü anında etkinleşecek şekilde ışık anahtarına bağlanır.

Teknoloji, zaman kazandıran, uygun maliyetli bir çözüm tasarladı. Buğu çözücüler bütçenize uyacaktır, çünkü elektrik faturanızın artması konusunda endişelenmeden buğu çözücüleri etkinleştirebilirsiniz. Ünite, lambalar veya banyonuza monte edilmiş armatürler gibi diğer tüm cihazlardan daha az elektrik kullanır.

Buğu çözücüler size esneklik sağlar. Teknoloji, cihazları banyo aynanızın arkasına uyacak şekilde tasarladı, cihaz çevreleyen alanları idare edecek ve böylece aynalarınızın buğusunu giderecek.

Kurulumun En İyi Yolu

Buğu çözücülerin kurulumu çok kolaydır. Buğu çözücü, kutuyu ararken takılı bir ısıtıcıyla birlikte gelir. Kolayca saklanır ve ardından banyo buğu çözücüye doğru kablo ile bağlanır. Ardından, buğu çözücüyü makineyi yapıştırarak duvara monte edin ve aynanızı değiştirin.

Buğu çözücünün kullandığı watt miktarı – Bahsedildiği gibi, buğu çözücüler uygun maliyetlidir. Buğu çözücüler 110 watt’tan çalışır. Ayrıca 120 watt’lık birimleri ve ayrıca 240 voltajı seçme seçeneği vardır.


Kurulum için araçları nasıl seçersiniz? – Ünitenizi satın aldıktan sonra talimatlara sahip olmalısınız. Kılavuz, hangi araçları kurmanız gerektiğini size bildirecektir. Bazen aynanızı sabitlemek için duvarınızın içine delikler açmanız gerekebilir. Bir matkap, matkap ucu, vb. Gerekebilir. Armatürlerinizi ve / veya duvar prizlerini yerleştirmek için her şey buna bağlıdır. Aynanın kendisinde delikleri kesmekten veya delmekten kaçınmanız gerekir.


Buğu çözücümü nasıl idare ediyorsunuz? – Buğu çözücüler günümüzde bakım özgürlüğüne sahiptir. Buğu çözücüler, Birkaç yıl veya daha uzun süre dayanacak şekilde tasarlanmıştır.

Buğu çözücüler kesinlikle nasıl test edilir? – Lider, uluslararası laboratuvarlar, örneğin CE ve ETL, buğu çözücüleri test edin. Üniteler CSA tarafından onaylanmıştır.


Buğu çözücülerin maliyeti nedir? – Hepsi banyo buğu çözücüleri satın aldığınız yerlere bağlıdır. İnternette 89 $ veya 179 $ ‘dan satın alacağınız banyo buğu çözücüler bulabilirsiniz. Her şey ne istediğine bağlı. Pazarlıkları elde etmek için fiyatları karşılaştırmanızı ve karşılaştırmanızı öneririz. Ancak unutmayın; kalite önemlidir. Jenerik ilaçları bulursanız, birçok kez daha iyi anlaşmalar yaparsanız, yine de makine dayanır mı? Aylık, birkaç yıl vb. Yeni bir ünite satın almanız gerekiyorsa, bu nedenle alım kalitesini yakalamak üzeresiniz.

Nakliyeyi nasıl düşünüyorsunuz? – Ekspres havayolu, hızlandırılmış veya standart posta seçenekleri arasından seçim yapılabilir. Tecrübelerime göre standart uygun fiyatlı ve havayolu veya ekspresin önünde geliyor.

Banyo buğu çözücüleri düşündüğünüz göz önüne alındığında, en son dekor duvar aynalarını düşünmek isteyebilirsiniz.

Bir cevap yazın