Banyo için yeni tasarım trendleri


Mevcut banyoları tasarlama biçiminde bir değişime tanık oluyoruz. Toplam küme hala değerleniyor, ancak her seferinde bireysel unsurlar daha fazla önem kazanıyor; Ayrıntılara daha fazla dikkat edilir, banyonun her bir öğesi daha fazla vurgulanır, her bir parçanın bütünüyle veya tüm sahneyle aynı öneme sahip olduğu bildirilir.

Böylelikle banyolarda küvet ve lavabo gibi temel unsurlar, her ikisi de Villeroy tarafından üretilen Artis lavabo koleksiyonu ve Squaro Edge 12 küvetler gibi daha parlak ve titiz bir tasarım, detaylara gösterilen özen sayesinde giderek daha belirgin hale geliyor. & Boch.

Banyo tasarımında trend haline gelen ve şimdi tanıyacağımız bireysel tasarım parçaları.

Yeni değiller, birkaç yıl önce sunuldular, ancak tüm akımlar ve hareketler gibi bunların oluşması ve genişlemesi zaman alıyor ve şimdi o zamanın zirvesini yaşıyoruz.

Villeroy & Boch marka artis lavabolar

Villeroy & Boch'tan tasarım lavabolar

Alman tasarımcı Gesa Hansen tarafından yaratılan bu eviye serisi, Parisli bir yaşam tarzının yanı sıra yılın mevsimlerinden ilham alan 4 şekil ve 15 renkte sunuluyor, zarif, çağdaş eviyelerin ortaya çıkmasını sağlıyor ve her şeyden önce, bireysel.

Artis Primavera lavabolar

Villeroy & Boch'tan tasarım lavabolar

Bu konseptlerin en bol olduğu yılın mevsiminin tazeliğinden ve doğasından ilham alan tezgah üstü lavabo Yeşilin üç tonu bulunan Artis, Artis serisindeki diğerleri gibi dört şekilde de mevcuttur: yuvarlak, oval, dikdörtgen ve kare; TitanCeram olarak bilinen Villeroy & Boch tarafından geliştirilen yeni, yüksek kaliteli bir malzemeden yapılmıştır.

Artis Verano lavabolar

Villeroy & Boch'tan tasarım lavabolar

Güzel bir sarı gölgede, banyo lavabosu Artis Verano, bu zamanın güneşi ve sıcağından ve yazın doğal mutluluğundan ilham alıyor.

Artis Sonbahar Lavabolar

Villeroy & Boch'tan tasarım lavabolar

Pembe ve mercan tonlarında tezgah üstü lavabolar Artis Sonbahar, bu zamanda düşmeden önce ağaçların yapraklarından ilham alıyor.

Artis Kışlık Lavabolar

Villeroy & Boch'tan tasarım lavabolar

Kış serisi için mavi, soğuk ve ferahlatıcı tonlar, yılın bu sade zamanına uygun olarak sakinliği ve rahatlamayı davet ediyor.

Artis Atemporal lavabolar

Villeroy & Boch'tan tasarım lavabolar

Tasarımcı, Artis Intemporal lavabo serisini yaratmak için her zaman zarif siyahı seçti ve bir model yarattı. banyo lavabosu sofistike sonuçlarla her türlü modern ve zamandan bağımsız stile uyum sağlar.

Gördüğümüz gibi, banyonun her bir parçası ön plana çıkmaya başlıyor. Daha önceki makalelerde yuvarlak aynaları görmüştük, şimdi lavabolar ve tabii ki küvetler de öne çıkıyor; özellikle de Villeroy & Boch tarafından bireyselliğe adanmış Squaro Edge koleksiyonu.

Squaro Edge 12 ayaklı küvetler

Tasarım küvet Squaro Edge 12 by Villeroy & Boch

Squaro Edge 12 küvetler, derin ve modern bir estetiğe ulaşan, refahla birlikte bireyselliğin gücü ile ödüllendirildi. 12 rakamı, 12 renk veya 12 model olduğu için değil, kenarı sadece 12 mm olduğu için, kısmen bunların giydiği bu mevcut tasarım için kısmen suçlanıyor. ayaklı küvetler.

Tasarım küvet Squaro Edge 12 by Villeroy & Boch

Taşma ve tahliyede süslemeler bulunan Squaro Edge 12 küvetler, her ayrıntıyı şımartacak şekilde hassas bir şekilde tasarlanmıştır, böylece küvet, banyoya tasarım ve dekorasyon katan ve bir olandan daha fazlası haline gelen olağanüstü bir unsurdur. pratik ve işlevsel nesne.

Tasarım küvet Squaro Edge 12 by Villeroy & Boch

Doğal olarak, ilk bakışta en dikkat çekici şey, 200’den fazla rengin küvet için bir dizi benzersiz özelleştirme olanağı yarattığı tabanının rengidir. ayaklı küvet her banyo için mükemmel.

Ve ayaklı küvet kurma olanağımız yoksa, Squaro Edge 12 modeli geleneksel versiyonlarda da mevcuttur. küvetler encastradas.

Herhangi bir renk istemesek de aşağıda gördüğümüz modelde olduğu gibi küvet geleneksel beyaz veya Graphite Noir olarak seçilebilir:

Tasarım küvet Squaro Edge 12 by Villeroy & Boch

Çok parlak bir yüzeyde hoş, derin ve modern bir siyah.

Banium’dan satın alabileceğimiz Villeroy & Boch’un yarattığı estetik ve ferahlık zevki ayaklı küvet.

Villeroy & Boch’un bu lavabo ve küvet modellerini biliyor muydunuz? Tasarımı hakkında ne düşünüyorsunuz? Fikrinizi bilmek harika olur. Seni yorumlarda okudum.

Fotoğraflar: Villeroy & Boch