Banyo karolam tavan


Çıkarılabilir alüminyum tavanlarımızın montajı hızlı ve kolaydır ve oda birkaç saat içinde tekrar kullanılabilir. Banyo karolam tavan Alüminyum tavan montajında ​​kir veya koku bırakabilecek herhangi bir yapı malzemesi (sıva, çimento vb.) Kullanılmasına gerek yoktur, bu, reformun mümkün olduğu kadar hassas alanların ne zaman olduğunu değerlendirmek için önemli bir detaydır. mutfak ve banyo ol.

Banyo karolam tavan

  • gergi tavan banyo,
  • banyo tavan uygulamaları,
  • banyo karolam tavan,
  • banyo gergi tavan modelleri,

Alüminyum çıtalı banyolar için çıkarılabilir tavanların fiyatı, sonraki temizlik sıfır maliyetine ek olarak diğer asma tavan sistemlerinden daha düşüktür ve çatısı yapılacak alanın birkaç saatten fazla kullanım dışı kalmamasıdır. 

Bir değerlendirmeyi doğru ve doğru olarak yapabilmek için, tüm görevlerin kapsamını belirlemek için bir ziyaret yapmak ve projeyi yerinde görmek gerekir. Ziyaretimiz ücretsiz olup, ziyaretimiz sırasında teknik ve ekonomik olarak size rehberlik edebiliriz.Banyo Vinil ve gergi tavan modelleri

Alüminyum asma tavan montajında, kir veya koku bırakabilecek herhangi bir yapı malzemesi (sıva, çimento vb.) Kullanılmasına gerek yoktur, bu, reformun ne kadar hassas alanlarda olduğunu değerlendirmek için önemli bir detaydır. Mutfak ve banyo olabilir. Alüminyum tavan banyo ve mutfak tadilat için optimal bir çözümdür. Doğası gereği harika bir netlik ve boşluk hissi verir, her türlü aydınlatmanın yerleştirilmesine izin verir ve çok az bakım gerektirir.Banyo Vinil ve gergi tavan modelleri

Üretildikleri alüminyum, lakeli veya doğal olsun, her türlü nemli ortama veya yağlı maddelere karşı yüksek kalite ve son derece dayanıklılık sunarak, her zaman kusursuz temizliğe imkan vererek, montaj sisteminden bu yana setin büyük bir dayanıklılığını garanti eder. Çatlak oluşumunu engeller ve periyodik yeniden boyama gerektirmez.


Alüminyum tavanlarımızın montajı hızlı ve kolaydır ve birkaç saat içinde herhangi bir çalışma yapılmadan oda tekrar kullanılabilir. Alüminyum tavanın avantajlı nitelikleri hala net olsa da hala çok önemli bir detay var ve o da fiyatının diğer asma tavan sistemlerinden çok daha düşük olması. 

Olası cilalar da tükenmez ve beyazdan çok sayıda ahşap tonuna, parlak veya mat cilalara, muhteşem ayna kaplamasına ve gümüş metalik veya doğal alüminyuma kadar çeşitlilik gösterir.
Bir oturma odası, ticari alan, mutfağınız veya banyonuzun tavanını yeniden şekillendirmeyi düşünüyorsanız, alüminyum tavanın size her türlü ihtiyaca en uygun çözümü sağlayacağından şüphe etmeyin.

Alüminyum tavanlarımızın montajı hızlı ve basittir ve birkaç saat içinde herhangi bir çalışma yapılmadan oda tekrar kullanılabilir. Yaklaşık 5/2’lik bir alan için kurulum süresi sadece üç veya dört saattir ve bu süreçte sadece destek destekleri için bir dizi sabitleme deliği açmak gerekir.
Alüminyum tavan montajında ​​kir veya koku bırakabilecek herhangi bir yapı malzemesi (sıva, çimento vb.)

Kullanılmasına gerek yoktur, bu, reformun mümkün olduğu kadar hassas alanların ne zaman olduğunu değerlendirmek için önemli bir detaydır. mutfak ve banyo ol.
Alüminyum tavan, banyo ve mutfak tadilatları için ideal bir çözümdür. Doğası gereği büyük bir netlik ve boşluk hissi verir, her türlü aydınlatmanın yerleştirilmesine izin verir ve çok az bakım gerektirir.

 Üretildikleri alüminyum, lakeli veya doğal olsun, her türlü nemli ortama veya yağlı maddelere karşı yüksek kalite ve son derece dayanıklılık sunarak, her zaman kusursuz temizliğe imkan vererek, montaj sisteminden bu yana setin büyük bir dayanıklılığını garanti eder. Çatlak oluşumunu engeller ve periyodik yeniden boyama gerektirmez.