Banyo karoları, renkleri ve fiyatları için boya

koçtaş derz boyası

Sayısız tür var banyo karo boyası. Zaman geçtikçe, eşyaların rengi ve şekli üzerindeki etki etkilenir ve banyo karoları bir istisna değildir. koçtaş derz boyası , fayans boyama modelleri , fayans hangi boya ile boyanır , fayans arası derz boyama, Yıllar geçtikçe, banyo karoları başlangıçtaki özelliklerini kaybeder ve geri dönüşü olmayan hasarın üzerine etki edilmezse bozulmaya başlar.

Yer fayans renkleri

Fayans hasarının meydana gelmesinin doğrudan etkisi, Bu banyoların kurulu olduğu alanlar çok fazla nem toplar. Çözüm her zaman fayansları bozuldukça değiştirmek olmuştur; bugün başka alternatifler var banyo karolarını boyamak.

Tasarruf açısından, servetiniz için, banyo karolarınızı yeni satın almak için yapmışsınız gibi boyamak için aynı parayı yatırmanız gerekmeyecek. Var Sadece boya fırçası ve doğru boya türü gerektiren teknik.

Banyo fayansı boyası türü

Banyo karolarının boyanmasında kullanılabilecek çini boya çeşidi bir çeşittir. sentetik emaye boya, seramik üzerine ve mükemmel yüzeyler ile boyamanıza izin verir.

Banyo fayansı boyası
koçtaş derz boyası , fayans boyama modelleri , fayans hangi boya ile boyanır , fayans arası derz boyama,

Bu karo boyasının özellikle banyolar için sahip olduğu en büyük özellik, banyonuza yeni bir hayat vermek için daha önce yapılması gereken büyük işlerin bir kez ve tümüyle çıkarılmış olmasıdır. Artık aşınmış alanı derinlemesine temizlemek ve ardından sentetik emaye boyayı uygulamak yeterli.

Kirli malzemenin büyük bir kısmının, aralarında bulunan karolar arasındaki derzlerin yapıştırılmasında birikmesi çok yaygındır, bu yüzden bu küçük boşlukları temizlerken dikkatli olmalıyız. Banyo karolarının fırça ve özel sabunla temizlenmesi tavsiye edilir.

Yüzey işlemeye hazır hale getirilerek işlem yapılacak seramiğe özel (en popüler karo boyası olan) sentetik emayeyi uygulamaya devam ediyoruz. Emayeyi uygulamak için uygun olan şey, kompakt köpük rulo, daha büyük bir sabitleme elde etme fikri ile.

Akrilik boya da kullanabilseniz de seramik boya kullanın. Önce kompakt köpük rulo ile bir kat uygulayın. Bu katman kuruduğunda bir kat daha boya verin, bu kez renklendirilebilir, derzlerde veya derzlerde boyamaya başlanıp, ardından duvarın daha iyi görünmesi ve eski tasarımın herhangi bir şekilde fark edilmesinin önüne geçilmesi için fayanslar.

Artık mutfağınızın veya banyonuzun görünümünü yenilemeye hazırsınız! Eski banyonuzu veya mutfağınızı, pahalı tadilat talep etmenin zorlayıcı çözümlerini bulmaya gerek kalmadan modernize edin.

Banyo fayansı boyası satın al

 • Fayanslar için sentetik sır. Önceden astarlamaya gerek kalmadan pürüzsüz yüzey
 • Zaman içinde kalan sertlik ve yüksek parlaklıkta seramik kaplama. Optimum yıkanabilirlik
 • Uygulaması kolay Fırça, rulo veya tabanca
 • Kuruma 2-4 saat. 6 saat sonra yeniden boyandı
 • 8 m² için 0,75 L

urotex çoklu destekli mutfak ve banyo karoları için mat boya – 750 ml – (Mat siyah)

 • Fayanslar için su bazlı sır, farklı yapıdaki çok çeşitli desteklere çok iyi yapışır
 • Çoklu destekli boyama. Fayans üzerindeki etkinliğinin yanı sıra, ahşap, demir, çelik, PVC vb. Gibi çok çeşitli yüzeylere de iyi yapışır.
 • Kullanıma hazır ürün. Önceden astar gerektirmeden doğrudan karoların üzerine uygulanarak mat bir görünüm elde edilir.
 • Teorik verim: 5 m2 / Litre
 • ÖNEMLİ: Gözenekleri açmak ve emayenin doğru yapışmasını sağlamak için ürünü uygulamadan önce karoların yüzeyini nazikçe zımparalamanızı öneririz.

EN ÇOK SATANLAR No. 5

 

KALIP TEMİZLEYİCİ, Küf önleyici, küfü giderir ve temizler, teraslarda, çatılarda, duvarlarda, duvarlarda, bahçelerde, kiremitlerde, küvetlerde, mutfaklarda, kiremitlerde, tuvalette mikroorganizma lekelerinde etkilidir (1 Litre)

 • Mikroorganizmaların teraslarda, çatılarda, duvarlarda vb. Ürettiği lekelerin etkili tedavisi Yeşil veya kararmış lekeleri kolayca çıkaran güçlü temizleyici. Mikroorganizmaların ürettiği lekelerin (bakteri, yosun ve mantar) tedavisi. Avlular, teraslar, çitler, çatılar, duvarlar vb. İçin belirtilmiştir. Beyazlatma etkisi. Banyolarda, mutfaklarda, kilerlerde ve nemli yerlerde uygulanabilir.
 • KULLANIM TALİMATLARI 1. Temizlenecek yüzeye püskürtün. 2. Ürünü 5-10 dakika etki etmeye bırakın. 3. Yüzeyi sünger, bez veya fırça ile fırçalayın. 4. Çok kirli yüzeylerde işlemi tekrarlamanızı tavsiye ederiz. 5. Temiz suyla durulayın. 6. Ürünü, orijinal ambalajında, iyice kapalı ve dış etkenlerden korunarak 12 aydan fazla olmamak kaydıyla, 5-35ºC arasında kapak altında saklamanızı öneririz.

EN ÇOK SATANLAR No. 6

 

Titan Beyaz Su Karosu Cilası 750 ml

 • Seramik karolara doğrudan uygulama için su bazlı emaye. Duvarları, kapıları, mutfak ve banyo mobilyalarını, radyatörleri, PVC ve bakır boruları vb. Boyamak için çok uygundur. Yer karoları veya tezgahlar için kullanmayın. Daldırma veya sürekli yoğuşma olan alanlar için uygun değildir.

  En iyi 15+ Banyo Seramik Fikirleri

EN ÇOK SATANLAR No. 7

ABOAT Karo Harç Hatlarının Görünüşünü Geri Getirmek için Yedek Uçlu Beyaz Harç Markörü, Beyaz 10’lu Paket

 • Harç Onarım Markörü – Ev dekorunuzu geliştirmeye yardımcı olmak için 12 adet yedek uçlu beyaz kalemle birlikte gelir, aileniz ve arkadaşlarınızla paylaşmaya yetecek kadar
 • İyi Malzeme – Her harç kalemi su bazlı ve toksik değildir, çocuklar ve evcil hayvanlar için güvenlidir, mutfak, banyo, duş, sundurma, veranda ve daha birçok kirli karo alanı için güvenli kullanım sağlar
 • Fayans Restorasyonu – Rengi anında beyaz harç haline getirir, temiz ve korumalı görünmesini sağlar
 • KULLANIMI KOLAY – Kirli harcı kendi başınıza canlandırın, restoratör harç hatları çabuk kurur, boyamak için harç çizgilerini takip etmeniz yeterlidir
 • Geniş Kullanım: Bu harç kalemleri, pencere çerçevesi oluğu, küçük veya dar boşluklar, evdeki lavabo, mutfak, duş ve banyodaki zemin ve duvarların, hafif yapışkanlaşmaya başlayan ve küflenmeye başlayan her türlü derz alanının temizliği için uygundur.

EN ÇOK SATANLAR No. 10

 

Uniproa’dan suya. Arazi astarı.

 • Çok yapışkanlı astar.
 • Her yüzeye mükemmel yapışma.
 • Off-road astar ve kaplama.
 • Metal, ahşap, galvanizli, cam, fayans, çimento, PVC vb. İçin
 • Ürün suya

Banyo karolarının nasıl boyanacağını anlatan bir video bırakıyoruz:

Satın almaya karar verirsen banyo karo boyası aramak için biraz zaman harcayın. Bir boya uzmanına sorun ve internet forumlarına bakın.

Banyonuzdaki karoları boyamak için sentetik emaye boyama yöntemini kullanıyor musunuz? Deneyin nasıl gittiğini bize anlatın.

Tam makaleyi indirin pdf banyo karo boyası

Cesaretiniz varsa size bu diğer makaleyi sunabiliriz mutfak fayanslarını boyamak.