Banyo klipin tavan


Projelerimiz için asma tavan seçmek , banyo klipin tavan, piyasada mevcut olan çok çeşitli olasılıkları ve eldeki projenin özel ihtiyaçlarını dikkate alarak zaman ayırmayı gerektiren bir görevdir.

asma tavan banyo modelleri
banyo asma tavan çeşitleri,
banyo klipin tavan,

banyo tuvalet ters tavan,

Bu nedenle,  projeniz için asma tavan seçmenize yardımcı olacak aşağıdaki ipuçlarıyla karar sürecini kolaylaştırıyoruz  .

EN YAYGIN ASMA TAVAN TÜRLERİ:

 • METAL TEPSİLERİN ASMA TAVANINI SEÇMEK:

Metal tepsiler önceden lake galvanize çelikten imal edilir , kalınlığı o büyük bir mukavemet ve dayanıklılık sağlar. Geniş alanlara yerleştirilmek üzere özel olarak tasarlanmış olup, plenumda bulunan teknik tesisatlara basit ve rahat bir şekilde erişime izin vererek, onu bütünüyle tamamen erişilebilir bir tavan haline getirmektedir.banyo tuvalet ters tavan

asma tavan banyo modelleri
banyo asma tavan çeşitleri,
banyo klipin tavan,

banyo tuvalet ters tavan,

Asma tavan teklifler bu tip olasılıkları çok sayıda seçimi büyük sayesinde bitirir, renk ve aksesuar sayısı oluşturulmasını sağlayan sunulan, uyarlanabilir yüksek kişiselleştirilmiş ortamlarda delikler ve tamamlanmaktadır tercihleri her türlü için özel akustik gereksinimleri olan alanlar için termo-yapışkan akustik perdenin birleştirilmesi.

Banyo tuvalet ters tavan

Estetik sonuçlar seçilen banyo tuvalet ters tavan modeline bağlı olacaktır , ancak her durumda tavanlara büyük bir modernite sağlarlar ve orijinal kombinasyonların kaliteli ortamlar oluşturmasına izin verirler.

 • METAL ÇITALI ASMA TAVAN SEÇİMİ:

Bu tip açık tavan tarzı tavan , çıtaların yerleştirildiği bir yapı olarak bir çıta sistemi ile oluşturulur, çoğu model, seçilen modele göre kaydedilebilir olsalar da, plenuma erişmek için kolay bakım ve demontajı garanti eder.

En çok yönlü seçeneklerden biridir ve seçim yaparken göz önünde bulundurmanız gerekenler , çünkü şekiller, genişlikler ve renkler açısından birçok farklı model vardır. At THU biz dikdörtgen kaburgalar arasından, yuvarlak ve hatta dikey düz bölümlere sunuyoruz genişliğinde ve değişik olan görebileceğiniz gibi, seçenekler asma tavana bu tip farklı alanlar yaratmak.alüminyum banyo asma tavan

 • METAL IZGARA ASMA TAVAN SEÇİMİ: banyo klipin tavan,

banyo klipin tavan,

Metal ızgara ile hafif gölgeler oluşturmada önemli bir rol oynadığı bir ortamın oluşturulmasına izin verir. Çok çeşitli renk ve modülasyonlar, sonsuz bitişi sağlar.alüminyum banyo asma tavan

Bu tür bir tavanı seçersek , kurulumun herhangi bir noktasında her zaman erişilebilmesine rağmen, sürekli bir tavan hissi elde ederiz . Alüminyumdan yapılmıştır, mükemmel dayanıklılık ve kolay bakım sunarlar .

 • MİNERAL FİBER LEVHA ASMA TAVAN SEÇİMİ:

Mineral elyaf levha l erişilebilir tavan sistemleri için en pratik bir çözümdür. Bu asma tavan seçeneği , fiberin kalınlığı ve delikli yüzey sayesinde yüksek akustik emme kapasitesiyle öne çıkıyor .

Projenizin tasarımı için farklı olanaklar alüminyum banyo asma tavan sunan büyük esneklik sağlar . Rekabetçi fiyat, mükemmel yüzeyler ve bakım kolaylığı, mineral elyafı hemen hemen her ortam için mükemmel bir seçenek yapan diğer işlevlerdir.

 • VİNİL PLAKADAN YAPILMIŞ ASMA TAVAN SEÇİMİ:

Vinil levha lamine bir alçı levha su geçirmezlik ve temizleme özel nitelikleri veren, beyaz bir polivinil klorür tabaka ile kaplanmıştır.

Ek olarak, bu çözüm arka tarafında bariyer görevi gören bir alüminyum folyo içerdiğinden çatıyı buhardan korumak için mükemmeldir . Aynı zamanda ekonomik bir maliyetle sunduğu, kurulumu basit ve bakımı kolay olan olanaklarla da dikkat çekiyor .

 • AHŞAP SUNTA VEYA TROLDTEKT’TEN YAPILMIŞ ASMA TAVAN SEÇİMİ:

Troldtekt paneller yapılır ile Şeritlerin FIR yongaları uzun ve ince olan aglomere edilir daha sonra çimento ile karıştırılır.

Tüm alanlarda mükemmel akustik oluşturma imkanı sunan% 100 doğal bir üründür, ancak ortalama değerlere (α = 0.55-0.65) ulaşmak için emici maddelerle desteklenmeleri gerekir. Nemli ortamlarda çok iyi davranış gösterirler ve mekana benzersiz ve benzersiz bir estetik verirler .

ASMA TAVANI SEÇERKEN DİKKATE ALINACAK NİTELİKLER:

Her türlü asma tavan için nitelikler :

 • Bitirme hızı.
 • Esneklik: Her tür projeye ve şekle uyum sağlayan, değiştirilmesi veya sökülmesi kolay montaj.
 • Akustik düzeltme: gürültülü bir odada dinleme kalitesini artırır ve ses seviyesini düşürür.

Metal çatıların özel nitelikleri :

 • Hafiftir ve montajı kolaydır.
 • Kolay temizlenebilirler.
 • Teras, pergola vb. Korumalı dış mekan çatılarında kullanılabilirler.
 • İç alanı kolayca ve tersine çevrilebilir şekilde ayırmak için mükemmeldir.

Tercih ettiğiniz asma tavan tipini seçtikten sonra , projeniz ne olursa olsun, sadece projenizde aradığınız estetiğe en uygun modeli seçme konusunda endişelenmeniz ve geniş bir ürün yelpazesi sunan ürün kataloğumuza göz atmanız gerekir . yüzeyler ve malzemeler.