Banyo tavan sistemleri


Banyo için asma tavan modelleri sistemleri

Banyoda, sadece estetik yönlerin ötesinde ,banyo tavan sistemleri, hem lavaboda, hem küvette hem de duşta sürekli sıcak su kullanımı , kiremitli duvarlara yansıtılmasının yanı sıra, alanlardan birini de etkileyen buhar ve nem üretir. banyo için asma tavan modelleri En az dikkat ettiğimiz tavanlar. Buhar ve nemin kademeli olarak banyo tavanlarını etkilemesi kaçınılmazdır , ancak uygun malzeme seçimi ile bu etki büyük ölçüde azaltılabilir.

banyo tavan sistemleri,

banyo tavan alçıpan,

banyo ters tavan modelleri ve fiyatları,

banyo tavan sistemleri,

banyo için asma tavan modelleri,

Banyolar için asma tavanlarda diğer belirleyici faktör, çoğu durumda, genel bir klima tesisatı olan evlerde , makinenin genellikle banyonun tavanında bir şekilde veya bir kapakla olmasıdır. veya erişilebilir bir çatı ile, klimanın bakımı ve onarımı için bu alana erişim sağlanmalıdır.

İşlevselliği ve estetiği birleştiren banyo tavanları için 4 alternatif öneriyoruz :

banyo tavan sistemleri,

1. Kapaklı alçıpan tavanlar

Su geçirmez alçıpan tavan, banyolar gibi ıslak alanlar için idealdir. Bu alçı levha levhalar, levhayı yüksek nem oranına sahip yüzeylere karşı daha dirençli kılan bir bileşime sahiptir ve bu nedenle herhangi bir banyoya montajı idealdir. Kapak, klimanın bulunduğu odaya kolay erişimi garanti eder.

2. Akrilik ve polikarbonat tavanlar

Bunlar, yoğuşma sıvısının gereksiz su buharı oluşturmadan “görünmez” filminde kalması için “Damlatmaz” kaplamalı yarı saydam plakalardır. Alveolar çarşaflar çok çabuk kurur ve daha uzun süre temiz ve şeffaf kalır.

3. Metal tavanlar

Çıta veya kaydedilebilir tepsi formatında, ön cilalı alüminyum metalik kapağı onu buharlardan ve nemden korur. Hem düz hem de delikli ve mikro delikli farklı yüzeylere sahip kare tepsiler. Çıtalara gelince, alüminyum veya çelik olabilirler ve cihaza erişim için daha geniş bir açıklık bırakarak karakterize edilirler.

banyo tavan sistemleri,

4. Vinil tavan

Bağımsız plakalar kullanılarak montajı çok basittir. Bu tip asma tavan özel olarak formüle edilmiş ve neme karşı yüksek toleransa sahip olacak ve çok dayanıklı olacak şekilde tasarlanmıştır. Direnci, dış mekanda ve ayrıca banyolar, Kaplıcalar veya yüzme havuzları gibi yüksek yoğunlukta buhar içeren alanlar için idealdir.