Banyo ters tavan modelleri ve fiyatları


Buhar ve nem giderek banyo tavanlarını etkiler. Banyo ters tavan modelleri ve fiyatları, Günümüzde uygun inşaat teknikleri ile doğru malzeme seçimini bir araya getirerek banyolara asma tavan montajı estetik ve işlevsel bir alternatif haline gelmiştir.

alüminyum banyo asma tavan,

banyo tavan alçıpan,

banyo ters tavan modelleri ve fiyatları,

banyo tavan sistemleri,

Banyo ters tavan modelleri ve fiyatları

Onun bahsi sayesinde, evin bu odasını nemden olabildiğince izole edebileceksiniz, ayrıca olağanüstü bir dekoratif sonuçla kamuflaj boruları ve kabloları da elde edebileceksiniz. Şimdi tavanlarınızı her zamankinden daha fazla düşüneceksiniz.

Banyo, evde en çok ev tadilatına odaklandığımız odalardan biridir . Tamamen estetik nedenlerle yapılan ayarlamaların ötesinde, küvet ve duşun yanı sıra tuvaletlerde de sıcak su kullanımına devam edilmesi buhar ve neme neden olur ve bu da kiremitli duvarlara çıkıntı yapmanın yanı sıra, alanlardan birine zarar verir. banyo tavan sistemleri daha az dikkat: banyo tavanları.

Ne yapabiliriz? Ellerimizi başa koymanın çok ötesinde, banyolar için asma tavan yapımı, suyu iten ve hatta nefret edilen küfü oluşturmayan malzemelerin kullanımı sayesinde banyoda nemi önlemek için ideal çözümlerden biridir. havalandırmalı odalarda.

Banyolar için asma tavanlar: bunlar nelerdir ve en önemli işlevleri nelerdir?

Banyoda asma tavan, odanın orijinal tavanı olan tavanın birkaç santimetre altına yerleştirilmiş bir asma tavan. Halen hem oturma odalarında, hem mutfaklarda hem de yatak odalarında yapımı yaygın olup, özellikle banyolar için tavsiye edilmektedir.

Siem Servicios’ta, uygun alet ve malzemelerin kullanılması şartıyla, hem büyük hem de küçük modern banyolar için asma tavan montajına sıkı sıkıya bağlıyız.banyo tavan sistemleri

Su buharının neden olduğu banyoda yoğunlaşan yüksek nem seviyesi, seçilen malzemeleri küfün çoğalmasını , tavan boyasında ufalanmayı ve diğer hoş olmayan olayları önleyen özel işlemlere zorlar .

Banyolarda asma tavanların başlıca avantajları banyo tavan sistemleri

• Neme karşı geliştirilmiş direnç. Bu işlev, banyo gibi odalarda, spor alanlarının soyunma odalarında veya su buharı ve nemin genellikle yoğunlaştığı mutfaklarda çok önemlidir.

• Odaya dekoratif dokunuş. Banyolar için asma tavanların montajındaki yüzeyler, buzlu cam gibi yenilikçi malzemelerden geçerek lamine alçı levha kullanımından bir stil göz kırpmamızı sağlar. Sonsuz olasılıklar vardır, ancak bu tadilattan sorumlu tadilat ve inşaat uzmanının size rehberlik etmesine izin vermek her zaman en iyisidir.

• Isı ve ses yalıtımı sağlar.

• Özellikle elektrik tesisatı olan odalarda asma tavanlar yangına dayanıklıdır.

• Temiz ve uyumlu bir sonuçla boruların, havalandırma kanallarının, elektrik sistemlerinin veya kabloların gizlenmesini sağlar .

Banyolarda asma tavan yapımında en çok kullanılan malzemeler

Banyoyu asma tavana sahip olacak şekilde yeniden düzenlemenin muazzam avantajlarını gördünüz mü? Kesinlikle mükemmel bir bahis. Tabii ki, herhangi bir onurlu kaliteli yenileme olduğu gibi içinde en iyi malzeme seçimi birleştirir güzellik ve işlevsellik, bu sonucu anahtarıdır zamanla kalıcı.

Bu nedenle, profesyonel sonuçlarla asma tavan montajı için bazı temel malzemeleri aşağıda öneriyoruz. Bununla birlikte, malzeme seçimi, gerçekleştirilecek reformun belirli özelliklerine göre değişiklik gösterecektir.

• Suyu sorunsuz emme kabiliyetleri sayesinde nemli alanlar için özel olarak tasarlanmış suya dayanıklı lamine plakalar , neme karşı inanılmaz bir direnç gösterir. Geleneksel sıvadan daha etkili bir çözüm.

• Buhar bariyerlerinin kullanımı: Montajı ile, su buharı nüfuzunu önleyerek banyoların duvar ve tavanlarının daha iyi yalıtılmasını sağlarsınız.

• Su geçirmez kaplamalar: Bu şekilde, banyonun tavan yapısını bile etkileyen küf ve mantar görünümüne neden olan nemin önüne geçmiş olursunuz.

• Son olarak, seramik karoları kullanmakta tereddüt etmeyin çünkü temizlemesi kolaydır ve aşırı nemin neden olduğu bakteri çoğalmasına karşı mükemmel bir müttefiktir.

Gördüğünüz gibi banyo tavanları estetik ve pratik değerini garanti eden çözümlerle evrim geçirerek su buharının bu odanın en yüksek bölümünde yoğunlaşmasını engelliyor.

Banyonuza asma tavan mı yerleştirmek istiyorsunuz?