Benzersiz bir Kişiselleştirilmiş Takvim Nasıl Tasarlanır


[ad_1]

Yeni Yılın başında, çoğu zaman kendilerini zamanın nasıl geçtiğini fark eder. Ancak tüm tatil kutlamalarında, yeni hedeflerde ve diğer önemli olaylarda, zamanın nasıl geçtiğini kaybetmek, özel günleri kaçırmak anlamına gelebilir. Yardım etmek için buradayız. Benzersiz ve kişiselleştirilmiş bir takvimle zamanınızı ve programınızı yönetmenize yardımcı olmak istiyoruz. Sadece yararlı ve dekoratif değil, aynı zamanda bu fotoğraf takvimleri de sonsuza dek hatıra olarak ikiye katlanıyor. Bu yüzden, oluşturmaya başlamaya hazır olduğunuzda, aşağıdaki bölüme atlamanız yeterlidir.

Atlamak:

Kişiselleştirilmiş Takvim nedir?

Fotoğraflı takvim, en sevdiğiniz fotoğrafları içeren bir takvim yılı biçimidir. Takvim geleneksel olarak Yeni Yıl ile başlar ve Yılbaşı Gecesi ile biter. Bu takvimler, seçtiğiniz bir düzende kendi fotoğraflarınızla da özelleştirilir. Bu yüksek kaliteli fotoğraflar, önceki yılın anlık görüntülerini, önemli olayları ve sevdiklerinizin fotoğraflarını içerebilir.

mum yanında aile duvar takvimi

Kişiselleştirilmiş Takvim Türleri

Bu takvimleri ister fotoğraf hediyesi, ister kişisel kullanım, hatta ev ofisiniz için tasarlıyor olun, sizin için doğru takvim şablonunu bulmanız önemlidir. Kişiselleştirilmiş takvimler için aşağıdaki stiller tam da bunu yapmanıza yardımcı olacaktır. Aşağıdakilerden en sevdiğiniz takvim türünü seçin veya hepsini tasarlayın.

1. Duvar Takvimi Tasarımları

Bu, tüm takvim tasarımlarının en geleneksel olanıdır. Adından da anlaşılacağı gibi bir duvar takvimi, genellikle doğrudan bir duvara veya kapıya asılır. Takvim genellikle 12X12 inç boyutlarındadır ve her ay için en az on iki sayfa içerir. Her yeni ayda yeni ve benzersiz bir fotoğraf düzeni sergileniyor.

Ev dekorunda sergilenen duvar takvimi.

2. Masaüstü veya Masa Takvimi Düzenleri

Masa takvimi, özel bir ofisi veya çalışma alanı olanlar için harika bir seçenektir. Alternatif olarak, bir iş arkadaşınız için harika bir hediye arıyorsanız, bu fikir işe yarayacaktır. Düz bir yüzeyde özgürce durmak için üçgen tasarımdan yararlanan bu fotoğraf takvimi, neredeyse ve masa stilinde harika görünüyor.

Bir masa üzerinde ekranda masaüstü takvim.

 Takvimler banner reklamı

3. Kart Stoğu Şövale Takvimi

Ev dekorunuza bu sevimli eklenti, oluşturmak kadar göstermesi de basit. Her ay kaliteli 5X7 kart stoğu üzerinde gösterilen bir şövale takvimi, profesyonel, modern veya minimalist dekor isteyenler için harika bir seçimdir.

Bir ev masası için bir ombre şövale takvimi.

4. Poster Takvimi Yapmak

Özel poster takvimleri iki boyutta gelir: parlak veya mat fotoğraf kağıdında 16X20 veya 20X30 inç. Bu duvar sanatı eki, çerçeveli sanat, kanvas baskılar ve daha fazlasını içeren bir dekor düzeniyle harika bir uyum sağlar. Tasarımın dengeli olduğundan emin olmak için her şeyi önceden ölçtüğünüzden emin olun.

Bir evde sergilenen bir poster takvimi.

5. Magnet Özel Takvim

Daha küçük ve daha kullanışlı bir boyuta sahip bir takvim tasarımı mı arıyorsunuz? Öyleyse, bir mıknatıs takvimi sizin için en iyi seçenek olabilir. En sevdiğiniz aile fotoğrafı veya geçen yılki özel bir etkinlikten bir fotoğrafla bir mıknatısı özelleştirin. O zaman buzdolabınızda tüm yıl boyunca gelecek yılın etkinliklerini takip edin.

Buzdolabında mıknatıs takvimi.

Altı Adımda Özel Takvimler Nasıl Oluşturulur

Tasarlamaya başlamaya hazır mısınız? Yukarıdakilerden takvim türünüzü seçtikten sonra, başlama zamanı. Aşağıdaki basit adımları uygulamanız yeterlidir:

 1. Bir tasarım şablonu seçin. Kişisel tarzınıza veya ev dekorunuza uygun olanı bulana kadar tasarım kütüphanemizdeki düzinelerce tasarım arasından seçim yapın. Seçildikten sonra, sonraki adıma geçin.
 2. Bir beden ve başlangıç ​​ayı seçin. Duvar düzeninize ve zaman çizelgenize en uygun olan nedir? Tipik olarak, çoğu insan Ocak’ta başlayıp Aralık’ta bitmeyi sever. Ancak, bir okul yılı veya benzeri için bir takvim oluşturuyorsanız, farklı bir ay ile başlamak isteyebilirsiniz. Ek olarak, duvar alanınızı önceden ölçerek takviminizin çok büyük veya çok küçük olmadığından emin olun.
 3. Fotoğraflarınızı yükleyin. Önceden plan yapın ve kullanmak istediğiniz tüm fotoğrafların yüklendiğinden ve yüksek kaliteli olduğundan emin olun. Bu adım, daha sonra baş ağrılarından kurtulmanıza yardımcı olacaktır. Akıllı telefon kitaplığınıza, Instagram veya Facebook beslemenize veya önemli fotoğrafları kaydetmiş olabileceğiniz herhangi bir çevrimiçi depolama kitaplığına bakın. Tüm favorilerinizi bulduğunuzda, onları Shutterfly hesabınıza yükleyin. Shutterfly kitaplığınıza yükledikten sonra, onları takvim projenize eklediğinizden emin olun.
 4. Kişisel bir dokunuş verin. Tasarlamaya başlama zamanı! Her ayın tasarımı için fotoğraflarınıza ve stilinize en iyi uyan düzenler arasından seçim yapın. Ek özelleştirme seçenekleri arasında fotoğraf düzenleme, metin biçimlendirme ve stil seçimi bulunur. Bu süre zarfında istediğiniz başlıkları, süslemeleri veya renkleri eklediğinizden emin olun.
 5. Ön izleme. Tasarımı tamamladığınızda, her şeyin doğru göründüğünden emin olmak için takviminizin önizlemesini yapın. Şimdi siparişiniz için çıkartma veya hediye kılıfı gibi herhangi bir eklenti seçme zamanı.
 6. Sipariş verin!

Ekranda bir aile takvimi ve tasarım düzeni.

Kişiselleştirilmiş Takvim Tasarlamak İçin İpuçları

Benzersiz takviminizi oluşturmadan önce birkaç son dakika ipucu mu arıyorsunuz? Öyleyse, aşağıdaki tavsiye ve ipuçlarımızı kontrol ettiğinizden emin olun:

 • Yakın zamanda bir fotoğraf albümü oluşturdunuz mu? Öyleyse, yeni kişiselleştirilmiş takviminizde fotoğraf albümü projenizdeki en sevdiğiniz fotoğraflardan bazılarını kullanmayı düşünün. Bu aynı zamanda Noel kartları, fotoğraf baskıları ve sosyal medya yayınlarınız için de geçerlidir. Kaçırmış olabileceğiniz unutulmaz fotoğraflar için tüm geçmiş projelerinizi aramayı unutmayın.
 • Sipariş vermeden önce takviminizi iki kez kontrol edin. Yeni takviminizin, bir incelemeden kolayca yakalayabileceğiniz herhangi bir yazım hatası veya düşük kaliteli fotoğrafla yazdırılmasını istemezsiniz.
 • Tatil için sevdiklerinize kişiselleştirilmiş takvimler göndermeyi planlıyorsanız, tatil kartınızı ve eşleşen adres etiketlerini eklediğinizden emin olun. Eksiksiz tatil paketi, arkadaşları ve aileyi “şaşırtacak” garantilidir.
 • Takviminize uygun özel çıkartmalar sipariş edin. Daha sonra bunları düğünler, bebek duşları ve doğum günleri gibi önemli olayları açılırken işaretlemek için kullanabilirsiniz.

Kendi Takviminizi Oluşturma Üzerine Son Düşünceler

Kişiselleştirilmiş bir takvimin nasıl oluşturulacağıyla ilgili bu kaynağı beğendiyseniz ve daha fazla ilham arıyorsanız, sizi ele aldık. Aile takvimi fikirleri ve özel takvimlerle ilgili kaynaklarımızı kontrol ettiğinizden emin olun.

[ad_2]

Source link