Beyaz lake özel kitaplıklar

yemek odası için ölçüye göre yapılmış kitaplıklar

İyi organize edilmiş bir raf vermek çok önemlidir düzen duygusu bir ortamda. Size gösteriyoruz Beyaz vernikli özel yapım 8 kitaplık, tasarımı ile simetrik ızgara, bu düzen duygusunu geliştirir. Çoğu şundan yapılmıştır iş ve alan ölçüsü, içinde alçı, alçıpan, DM veya ahşap cilalı. Bunlar beyaz Bu da bir tesadüf değil: bu raflar kadar büyük bir yüzey için, Beyaz en uygun renktir. Girin ve sizinkini seçin.

merdivenli özel yapım kitaplıklar

renkli arka plana sahip özel yapım kitaplıklar

Renkli arka plana sahip kitap rafları

Bunlar iki tasarım ortak yönleri, dikdörtgen bölmelerde simetrileri ve resim grimsi mavi Alttan. Sonuç çok zariftir ve beyaz çerçeve tabloların. Vurgulanacak iki ayrıntı: yukarıdaki resimde, ahşap merdivenler bir ray üzerinde kayan ve aplikler aşağıdaki rafın her alanını aydınlatan.

katılımcı olarak ısmarlama kitaplıklar

Koleksiyonlar için

beyaz kitaplıklar onlar mükemmel koleksiyon katılımcıları elbette kitapların yanı sıra nesneler veya resimler. AD USA dergisinde birkaç sanatçı ve fotoğrafçının evinde gördüğümüz bu fikri sevdik: kitapçının her bir bölümü küçük ve temiz. yorumcu sanat eserleri.

hücre olarak ölçmek için yapılmış kitaplıklar

Hücre tasarımı

Simetri içinde bir tamamen damalı tasarım, Bu kitaplık gibi, aynı boyutta birçok bölmeye sahip hücre benzeri. Özel bir tasarım yapacaksanız, yerleştireceğiniz nesneler ve kitaplar, ölçümleri uyarlamak için.

ısmarlama kitaplıklar

Kitaplık

Eğer yerleştireceksen kitabın, var ölçümler Göz önünde bulundurmanız gereken standartlar, tabii ki çok esnektir. O arka fon genellikle 30-40 cm, ve arasındaki mesafe mobilya, oldukça değişkendir, ancak aralarında gider 30 ve 50 cm roman türü kitaplar için. Resimli veya geniş formatlı kitapların daha fazla yüksekliğe ihtiyacı vardır, ancak bunları da yerleştirebilirsiniz. uzanmak.

çalışma alanlarında ısmarlama kitaplıklar

Uçan raf

İçin mükemmel bir fikir çalışma alanları: iki kişilik sürekli bir masanın üzerine yerleştirilmiş iki sıralı damalı bir kitaplık İş pozisyonları. Fotoğraf Vtwonen.

alanları ayırmak için yapılmış kitaplıklar

Boşluk ayırıcı

En son tasarımımız, aşağıdakiler için çok pratik bir fikirdir: ayrı alanlar. Bu bölme duvar kitapçı oldu ve aynı zamanda çalışma tezgahı yemek odası için. Kitabevinin dibi kaplıydı ahşap çıtalar. Bu görüntüleri Houzz ve Onekindesign’da gördük.