Beyaz ve ahşap banyolar. Aradığınız banyo burada


Beyaz ve ahşap, büyüleyici ve modern bir banyo elde etmek için mükemmel bir kombinasyondur. Birkaç nedenden dolayı.

Bunların arasında beyazın mekanları daha büyük ve parlak hale getirmesi ve diğer her şeyle bütünleşmesi ve ahşabın mekanlara sıcaklık, şıklık ve lezzet getirmesi.

Beyaz ve ahşap bir banyo istemek için daha pek çok neden var ve bunları daha sonra topladığım bu 17 beyaz ve ahşap banyoda göreceğiz.

Not alın ve hazırlanın çünkü aradığınız banyo burada.

Makale güncelleme tarihi 2/7/19

Beyaz ve ahşap bir banyo

Ayşenur @aysenur_aysenur de E17 Life

Yerde istemiyorsanız doğal ahşap olmak zorunda değil. Günümüzde ahşap efektli seramik formatlar çok güzel görünüyor ve zeminde ahşaptan daha az sorun çıkarıyor.

Duvarlara ve mobilyalara gelince, korkmayın, istediğiniz her şeyi koyun.

Beyaz ve ahşaptan başka bir banyo görelim.

Beyaz ve ahşap banyo

İç Tasarım Irar

Küçük olmasına rağmen beyaz, görsel olarak daha büyük ve parlak görünmesini sağlar ve ahşap, beyazın sahip olmadığı gerekli sıcaklığı sağlar.

Beyaz ve ahşap bir banyo

Ahşabı çok seviyorsak ve sadece birkaç metremiz varsa, zemine seramik karo ile birleştirilen bir şerit ekleyebilir ve örneğin duş alanında tavana yansıtarak duvara doğru uzatabiliriz.

Beyaz ve ahşap banyo

Tasarım Angelina Alekseeva

Daha sıcak ve hoş bir görünüm elde etmek için ayrıca ahşap efektli seramik kullanabilir ve küvetin duvarını kaplayabiliriz.

Beyaz ve ahşap bir banyo

Tasarım ve fotoğraf Villa V Interieur

Beyaza aşık olsanız bile, içine biraz ağaç bile koymaktan korkmayın. Tüm beyazın tekdüzeliğini kıracak ve özellikle parlak beyaz mermer veya “daha soğuk” olan karo kullanılıyorsa sıcaklık ve doku sağlayacaktır.

Beyaz ve ahşap bir banyo

Tasarım ve fotoğrafçılık LaiaUbia Studio

Beyaz ve ahşap banyolar, rustik oldukları anlamına gelmez, neyse ki bugün, istediğimiz ortamları keşfetmek için hem modern kesilmiş beyaz fayanslar hem de aynı faturada veya başka tarzlarda ahşap mobilyalar elimizde.

Beyaz ve ahşap bir banyo

Tasarım ve fotoğraf Mi Reforma

Sıcak ve parlak bu diğer küçük banyo, beyaz karolar olmadan ve doğal ahşap vurgularla ve zeminde ahşap efektiyle dekore edilmiştir.

Beyaz ve ahşap bir banyo

Tasarım ve fotoğraf Kristin Dion Desging | Instagram KDionDesign

Çağdaş bir vintage kesimle, sevdiğimiz şey buysa, beyaz ve ahşap olarak da tasarlayabiliriz.

Buna rağmen, zemine altıgen kil çanak çömlek gibi başka malzemeler de eklenmiştir.

Beyaz ve ahşap bir banyo

Northern Estates Tasarım ve Fotoğraf Northernestates

Bu diğer beyaz ve ahşap banyoda gördüğümüz gibi, ahşap ne kadar koyu olursa, beyazla o kadar fazla kontrast oluşturacaktır.

Beyaz ve ahşap bir banyo

Fotoğraf Sílvia Caballero

Halihazırda bitmiş bir banyoya sahipsek, seçilen mobilya ve tuvaletler ve duvarlar kaplanmışsa, aradığımız ahşap dokunuşunu eklemek için ahşap efektli döşeme veya fayans ekleyerek zemini her zaman değiştirebiliriz ve bunun gibi temiz ve berrak bir alan yaratabiliriz. zarif ve minimalist banyo.

Bakın: Bu tarzın sevgililerini memnun edecek 10 minimalist banyo

Beyaz ve ahşap bir banyo

Tasarım ve fotoğraf Villa Pynten

Pek çok türde ağaç vardır, hepsinin geleneksel meşe ve çam olması gerekmez. Tonunuza göre farklı tonlar elde etmek için farklı ahşapları keşfedin.

Beyaz ve ahşap bir banyo

Tasarım ve fotoğrafçılık Silvias Home

Ahşap efektli seramik daha iyi temizler ve nem sorunu yaşamaz. Sıcaklığını ve dokusunu kaybeder, ancak yıllar geçtikçe herhangi bir bakım veya tedaviye ihtiyaç duymadığı için telafi eder.

Beyaz ve ahşap bir banyo

Tasarım ve fotoğraf Mommyia’dan Sonia Kaminska

Bu satırların üstünde gördüğümüz gibi modern tasarıma sahip bir banyo arıyorsanız, ahşaptan bir dokunuş eklemek, ihtiyaç duyduğu sıcaklığı sağlamak için her zaman uygundur, özellikle ister seramik ister mermer olsun, tamamen beyazsa.

Beyaz ve ahşap bir banyo

Tasarım ve fotoğrafçılık Prosto W Szarosci

Ve eğer aradığınız şey beyaz ve ahşap ama sıcak ve rahat bir banyo ise, o zaman bu diğer büyüleyici banyoda beyaz ve bol miktarda ahşap gördüğümüz gibi denkleme beyazdan daha fazla ahşap ekleyin.

Beyaz ve ahşap bir banyo

Fotoğraf ShutterStock

Banyo alanının, lavabo alanının gösterdiği aynı ahşabın çini taklidi ile kaplandığı bu banyoda olduğu gibi alanları tanımlamak için beyaz ve ahşap da ekleyebiliriz, böylece alanları tanımlar.

Beyaz ve ahşap bir banyo

Fotoğraf Inger Lise

Asla başarısız olmayan bir şey, aynı ahşabı veya aynı ahşap tonunu zemine ve tezgah üzerine eklemektir.

Beyaz ve ahşap banyo

Valeruanka Fotoğrafı

Ve bu beyaz ve ahşap banyo koleksiyonunu bitirmek için, modern, sıcak ve dengeli bir banyo elde etmek için iki bileşenin, beyaz ve ahşabın tam oranını koruyan bu projeyle yapıyoruz.

Modaya uygun çiftler, buna hiç şüphe yok. Beyaz ve ahşap, kazanan bir ikili oluşturur. Yine de bu 17 beyaz ve ahşap banyoda gördüğümüz gibi doğru dozda uygulanmaları gerekir.

Ve eğer daha fazlasını istiyorsan, burada başkalarını görebilirsin beyaz ve ahşap banyolar; ve burada süslemek için fikirler küçük banyolar.