Bir Düğünü nasıl planlanır – fotoğrafçılık

Düğünler mali açıdan sakat değil, eğlenceli olmalı. Kendin yap düğünü yapmak, para biriktirmek ve yine de harika bir düğün yapmak için harika bir yoldur. İşte bir DIY düğününün nasıl yapılacağına dair bazı fikirler.


  • Dış çekim nasıl Yapılır, Dış mekan gelin damat Çekim Teknikleri, Düğün fotoğrafçılığı Eğitimi, Düğün fotoğrafçılığı için gerekli ekipmanlar, Düğün Fotoğrafçılığı nasıl yapılır, Düğün fotoğrafçılığı Nedir, Düğün fotoğrafçısı ne kadar Kazanır, Düğün fotoğrafçısı olmak

düğününüzü planlamak

Düğününüzde nakit biriktirmenin en kolay yollarından biri, elinizden geldiğince çok planlama yapmaktır! Liste yapmak ve organize olmak için zamanınız ve sevginiz varsa, düğününüzü ve balayınızı planlamak çocuk oyuncağı olacaktır. Kendi mekanınızı arayın ve rezerve edin, kendi temanızı seçin, kendi bütçenizi yapın, vb. Telefonunuzla her yere yanınızda götürebileceğiniz bir çevrimiçi planlayıcı veya kendi düğün planlayıcı kitabınızı kendin yap. İnternette de bazı harika, ücretsiz ‘nasıl yapılır’ kılavuzları ve kontrol listeleri vardır.

DIY düğün planlayıcısı


Kaynak: gloriajoy

düğün davetiyeleri

Kendi ‘tarihleri ​​kaydedin’ ve düğün davetiyelerinizi oluşturarak Kendin Yap görevinize başlayın. Standart antika mektup baskısı görünümünün günleri geride kaldı; kutunun dışında düşünün ve benzersiz bir şey yapın! Neden kendi küçük ahşap buzdolabı mıknatıslarınızı yapmıyorsunuz, ev yapımı bir kek göndermiyorsunuz veya bir rozet damgası oluşturmak için boyaya batırılmış bir turpanın ucunu kullanmıyorsunuz?

DIY düğün radicchio davet ediyor


Kaynak: Zarif Düğün Davetiyeleri

Düğün web sitesi / uygulaması

Pek çok modern çift, düğün davetiyelerini bir düğün web sitesi veya düğün uygulamasıyla yayınlamayı tercih ediyor. Kesinlikle bir dijital davetiyeye daha fazla ayrıntı sığdırabilirsiniz ve kendinizinkini özelleştirmenize izin veren çok sayıda ücretsiz site ve uygulama vardır. Etkinlik ayrıntılarından LCV formlarına ve şarkı isteklerine kadar her şeyi oraya koyabilirsiniz. Düğünüm gibi amaca yönelik oluşturulmuş bir site ve uygulama sağlayıcısına göz atın veya wix veya squarespace kullanarak sıfırdan kendinizinkini oluşturun.

DIY düğün web sitesi


Kaynak: bana güzel stil ver

çiçek taçları

Muhteşem, romantik çiçek taçları kendin yap yaparsanız çok daha ucuzdur. Gelin duşunuz için size nasıl yapılacağını öğretmesi için bir çiçekçi tutabilir veya YouTube’da bazı eğitici videolara kolayca bakabilir ve oradan gidebilirsiniz. İhtiyacınız olan tek şey çiçekler (taze, kurutulmuş, ipek veya yeşillik), çiçekçi teli, çiçekçi bandı ve makastır.

DIY düğün çiçek taç


Kaynak: Flower Girl Los Angeles

düğün merkezleri

Resepsiyon alanında gelin ve misafir masaları için kendi merkezlerinizi yaparak çok yaratıcı olabilirsiniz. Düğününüzün temasını, mekanın tarzını ve konumunu ve hangi malzemelerin ona uygun olacağını düşünün. Aşağıdaki orta parçayı bir cam kavanoz (şimdi toplamaya başlayın), sprey yapıştırıcı ve gül altın parıltısı kullanarak yapabilirsiniz.

DIY düğün parıltılı cam kavanoz merkezinde


Kaynak: Hayallerimin Düğünü

Daha fazla merkez parçası ve dekorasyon ilhamı arıyorsanız, her tema için birçok DIY düğün dekorasyon fikrimiz var.

düğün pastaları

Herkes bilir ki, ‘düğün’ kelimesini söyler söylemez, her şeyin fiyatı üç katına çıkar! Kendi pastanızı yaparak ya da sizin için pasta yapabilecek yetenekli bir arkadaş veya akraba bularak düğün bütçenizi kontrol altında tutun.

 düğün fotoğrafçılığı

Fotoğrafçılığı DIY yapmak çok kolay!

  • Tek kullanımlık kameraları masalara yerleştirerek misafirlerin fotoğraf çekmesini sağlayın
  • Konuklarınızın kendilerini etiketlemeleri için birkaç sahne ve bir Instagram hashtag içeren bir fotoğraf kabini kurun
  • Töreni, resepsiyonu ve gelin partisi fotoğraflarını çekmek için olağanüstü fotoğrafçılık becerilerine sahip bir arkadaş edinin veya
  • Sizin için bazı anıları yakalamak için bir Airtasker etkinlik fotoğrafçısı edinin.

DIY düğün fotoğrafçılığı tek kullanımlık kamera

 düğün iyilikleri

Badem şekeri mi? Hayır teşekkürler. Misafirler için kendi düğün iyiliklerinizi yaparak eğlenin. Yaratıcı ol; yenilebilir, büyüyecek bir şey veya düğünde tadını çıkarabilecekleri bir şey yapabilirsiniz (örneğin mini kokteyller veya bir bira soğutucu). Katılan küçükleriniz varsa, DIY boyama kitabı iyilikleri yaparak onları meşgul edin.

DIY düğün iyilikleri

Bir cevap yazın