Bir ev banyo dolabı yapmak için 15 fikir

Ev yapımı bir banyo dolabı yapmak istemenizin nedenlerine girmeyeceğim. Önemli olan tek şey, sizin yapmak istemeniz ve bunun için bazı fikirler topladım.

Ahşapla, metalle, betonla, rustikle, ikili ile, çağdaşla … Her türlü banyo mobilyası yapmak için fikirler var, elbette aradığınız mobilyalar da var. Veya çok benzer bir tane. Onları görelim.

Ev yapımı ahşap ve beton banyo dolabı.

Fotoğrafçılık H2O Bungalov

Bu çizgilerin üzerinde gördüğümüz, çok koyu bir tonda verniklenmiş ahşaptan yapılmış, altta çift ve hepsi açık, hatta H2OBungalow blogunda planlarımız bile var.

Gri fayanslarla döşenmiş duvar banyo dolabı.

Yukarıda bunun için bir plan yok, ancak gerekli değil. İşin üzerinde gördüğümüz yapıyı tırmık ve çimento ile inşa edip ardından tadına bakmak için karo döşemek yeterlidir. Ya banyonun geri kalanıyla bir bütünlük hissi yaratın ya da kontrast ekleyin. Senin seçimin.

Ahşap paletlerden yapılmış bir banyo dolabı.

Fotografia DIY Palet Mobilya

Elbette topladığım bu ev yapımı banyo mobilyaları koleksiyonunda paletlerle yapılan bir banyo mobilyası eksik olamazdı.

Paletleri seviyorsanız ve kendinizi bir palet manyağı olarak görüyorsanız, Diy Pallet Furniture’de bu diğer harika banyo mobilyalarını palet masaları ile yarattılar. Ve aynalı dolap da.

Ham ahşap plakalardan yapılmış ev yapımı bir banyo dolabı.

Daha sade ve daha egzotik, yeni kesilmiş ve pratik olarak işlenmemiş iki ahşap kalasla yapılan bu diğer banyo mobilyaları, doğal. Biri lavabo için tezgah, diğeri ise raf olarak.

Sadece ham maddeye ihtiyacınız var. Kereste. İsterseniz, bu ev yapımı banyo mobilyasını buradan, Etsy’den hazır olarak satın alabilirsiniz.

İki lavabolu el yapımı banyo dolabı.

Fotoğraf Bağımlısı 2 DIY

Daha geleneksel ve klasik bir şey, yani çekmeceleri ve kapaklarıyla ömür boyu sürecek bir banyo dolabı arıyorsanız, bu paragrafın yukarısında beyaz ve çift lavabolu gördüğümüz bu dolap ilginizi çekebilir.

Ayrıca, Addicted 2 DIY’de inşa etmek için ihtiyacınız olan tüm planlara, araçlara ve malzemelere sahipsiniz.

El yapımı ahşap banyo dolabı.

Fotoğrafçılık Bir Şey Yapmak

Daha basit, açık ve ahşap; küçük bir banyo için mükemmel. Ayrıca bu diğer mobilyayı ve gerekli malzemeleri ve araçları nasıl yapacağımızı burada Build Something’de görebiliriz.

El yapımı bir vintage banyo dolabı.

Mavi İç Mekanların Fotoğraf Tonları

Vintage rustik tarzda, tonlu ayakları ve bir dolabı barındıran masif ahşap gövdesi, alt rafı ve lavaboyu gömmek için hazırlanmış. Hoşunuza giderse, nasıl yapılacağını burada, Shades of Blue Interiors’ta görebilirsiniz.

El yapımı bir vintage banyo dolabı.

Fotoğrafçılık Bir Şey Yapmak

Yukarıda gördüğümüz bir sonraki satın alınmış görünüyor. Yıllar önce aldım, ama fabrikadan, değil mi? Doğal olarak aynı zamanda ev yapımı bir banyo mobilyası ve nasıl yapılacağını burada görebilirsiniz.

El yapımı bir çiftlik evi tarzı banyo dolabı.

Fotoğraf Shanty 2 Chic

Çiftçi veya çiftlik evi tarzı, İspanya’da her gün daha fazla takipçisi olan bir Amerikan trendi. Gerçek şu ki, bu diğer mobilya parçası da el yapımı ve hoşunuza giderse burada nasıl yapılacağını görebilirsiniz.

Rustik, el yapımı açık iki gözlü banyo dolabı.

Fotoğrafçılık Blog Arasındaki Boşluk

Geniş, güzel, rustik kesim, çift ve her zaman elinizin altında aksesuar bulundurmak için açık. Bu mobilya The Space Between Blog’da yapılmıştır.

Beton üstü el yapımı, asma ahşap banyo mobilyası.

WoodShop Diaries Fotoğrafçılık

Şimdiye kadar dikkat ettiyseniz, henüz askıya alınmış birini görmediğimizi fark etmiş olabilirsiniz. Ve sadece bu da değil, şimdilik diğerlerinin aksine asılı ve beton bir tavana sahip.

WoodShop Günlükleri hakkında daha fazla bilgiye sahipsiniz.

Eski bir masadan yapılmış bir banyo dolabı.

Makely Ev Fotoğrafçılığı

Hepsi inşa edilecek değil, bazıları, bu satırların yukarısında gördüğümüz gibi, eski küçük boyutlu bir yemek masasıyla yapılan Makely Home tarafından eski mobilyaların modifiye edilmesiyle de elde edilebilir.

Ahşap bir tahtadan yapılmış bir banyo dolabı.

Infarrantly Yaratıcı Fotoğrafçılık

Gömme bir lavaboyu barındıracak kadar kalın ve duvarlara sıkıca tutturulmuş büyük, sağlam, kalın bir tahta tahta. Infarrantly Creative’de yaptıkları, rustik kesimli ancak minimalist ruhlu küçük ve orijinal bir lavabo dolabına sahip olmak için gerekli olan tek şey budur.

Eski bir vintage dolaptan yapılmış bir banyo dolabı

Doğal olarak, ocak ve kişiliğe sahip eski, güzel bir mobilya parçasını her zaman kurtarabilir ve Etsy’den buna yaptıkları gibi musluğu ve lavabo tahliyesini takmak için gerekli değişiklikleri (bazı delikler) yapabilirsiniz.

Beton ve ahşaptan yapılmış bir banyo dolabı.

Beton tezgahı ve ahşap gövdesi, banyolarda trend olan malzemeler ve tahmin edebileceğiniz gibi ultra dayanıklı, bu Etsy çizgilerinin üzerinde gördüğümüz gibi.

El yapımı endüstriyel kesim banyo mobilyaları.

Ve planlarımız veya talimatlarımızla gelmeyen, ancak görebildiğimiz endüstriyel kesim modeli ile bitiriyoruz, metal bir yapı ve belirli bir kalınlıktaki (tadına göre) iki ahşap tahta ile ev yapımı bir banyo dolabı yapabiliriz bir sürü stille. Ayrıca Etsy’den.

Senin stilin ne? Hangi banyo mobilyalarını tercih edersiniz? Yorumlarda seni okudum.