Bir Sonraki Ev Mutfak Tadilatınız İçin 6 Fikir

Ev tadilatları yapmayı düşünüyorsanız, mutfağınıza birkaç yeni tasarım eklemeniz de bir şanstır. Bu altı fikir, bir sonraki mutfak tadilatınız için harika olabilir. Herhangi bir şeye başlamadan önce, dikkatinizi mutfağa odaklarsanız kapsamlı bir ev temizliği veya mutfak temizliği ile başlattığınızdan emin olun. Mutfakta yaptığınız işin kalitesini artırmanın birçok yolu vardır ve tüm çözümler yapabileceğiniz basit küçük değişikliklerdir. Ve bir günde yığma, yavaş yavaş yap.

1- Köşe Çekmeceleri : Bu en yeni mutfak fikirlerinden biridir. Kendinizi çekmeceleri çekerken ve sadece eğlence için geri ittiğinizde bulabilirsiniz. Onlar mülkiyet yenileme için mükemmel bir fikir vardır.

2- Çekmeceleri çıkarın : Bunlar baharatlar için idealdir. Baharatların saklanabileceği dar çekmece tepsileri kurabilirsiniz. Mutfakta çok yer tasarrufu sağlar.

3- Kitap Rafını Dahil Et : Kahvaltı yaparken okumayı seven insanlar için, kahvaltı çubuğunun altında bir kitaplık dahil olmak harika bir fikirdir. Ayrıca yemek kitaplarınız için depolama sağlayabilir. Kreplerinizde toz istemediğiniz için rafın verimli temizliğine dikkat edin.

4- Renklerle Oyna : Koyu renklere ve neşeli renklere sahip olmak mutfağınızı aydınlatmanın mükemmel bir yoludur. Yeşil, sarı veya turuncu bir sonraki mutfağınız için iyi fikirlerdir. Renkleri güçlendirmek için uygun temizleyiciler kullanın.

5- Beton tezgahlar : Beton sert ve dayanıklıdır, bu da ev onarımları için endişelenmenize veya tezgahlarınızı temizlemede zorlanmayacağınız ve her renkte iyi görünebilecekleri anlamına gelir.

6- Katlara yönelme : Mutfakta yapabileceğiniz önemli bir adım, karo zeminlere sahip olmak ve temizliği daha erişilebilir hale getirmektir. Kendinize bir buharlı temizleyici alın ve mutfak zeminlerinizle hiçbir zaman sorun yaşamayacaksınız.

Bununla, ihtiyacınız olan mutfak setine sahip olacaksınız. Şimdi mutfağınızın temizliğini maksimumda tutmayı unutmayın, böylece yeni mutfak setinizde parlaklığı koruyabilirsiniz. Artık evdeki tadilatlarla genişleyebilir ve baharda ev ihtiyaçlarınızı temizlemeye devam edebilirsiniz.

Bir cevap yazın