Bir yatak odası boyamak için 17 sıcak renk


Bir yatak odasını boyamak için pek çok sıcak renk vardır, elimizdeki çok çeşitli sıcak renkleri görmek için renk çarkına bir göz atın.

Öyle olsa bile, bu renklerden 17 tanesini topladım. Bunlar sadece herhangi bir sıcak renk değil, bir şekilde ifade etmek gerekirse modern, sıcak renklerdir, rahat bir yatak odası ve sarhoş edici bir atmosfer yaratmak için büyük bir güce sahiptirler.

Başladığımıza dikkat edin.

Kırık beyaz

Bir yatak odası, oda veya odayı boyamak için sıcak renkler

Fotoğrafı çeken Jaci Marie

Sarı, koyu sarı veya kahverengi pigmentasyona sahip kirli beyaz, herhangi bir alanı boyamak için en sıcak ve en parlak renklerden biridir.

Bej

Bej boyalı sıcak bir yatak odası

Yatak odalarını mükemmel bir şekilde boyamak için sıcak renklerden biri. Bu yatak odasında gördüğümüz gibi, daha küçük alanlar için mükemmel olan, diğer birçok renkle çok iyi birleşen ve rahat ve aydınlık alanlar yaratan dingin ve sıcak bir ton.

Bej ile en iyi birleşen renkler

Greige

Fotoğrafçılık Zoe Olivia Blog | Instagram (@oliviaeverett)

Greige, bir odayı veya başka bir alanı boyamak için sıcak bir renk harikasıdır. Neden?

Zaten beni bir kereden fazla okuduğunuz gibi, çünkü bu, bejin erdemlerini birleştiren bir renk: sıcak ve parlak; gri renklerle: nötr ve zarif.

Hepsi var.

Kahverengi

Kahverengiye boyanmış bir yatak odası

Koyu kahverenginin tonları da sıcak renklerin arasına giriyor, ancak bu renkler sıcaklığın yanı sıra, erkeksi mekanlar yaratmak için mükemmel olan çok fazla zarafet ve cömertlik sağlıyor.

Bakın: Kahverengiyle en iyi birleşen 10 renk

Kum tonları

Kum tonlarında boyanmış bir yatak odası

Modern, güncel ama sıcak ve rahat bir yatak odası elde etmek istiyorsak, bu yatak odasında görebileceğimiz gibi topraksı, yumuşak ve sıcak tonlar ideal tonlardır.

Portakal

Turuncu ve bej duvarları birleştiren bir yatak odası

Fotoğrafçılık?

Turuncu aynı zamanda sıcak bir renktir, ancak yatak odasını renkle doyurmamaya çok dikkat etmelisiniz. Portakal ile sıcak bir atmosfer elde etmek çok basit. Bunu elde etmek için tüm yatak odası duvarlarını boyamaya ihtiyacımız yok. Bir duvara uygulayarak ve akıllıca birleştirerek sıcaklık garanti edilir.

şeftali

Somon yatak odası

Bir müşteri bana yatak odasını, oturma odasını veya başka bir alanı şeftali tonunda boyamak istediğini her söylediğinde, ona hep aynı şeyi soruyorum, şeftalinin tam olarak hangi kısmı? Ve hepsi sıcak olmasına rağmen birçok şeftali tonu var.

Seçim zaten zevklerinize ve yatak odasında uygulamak istediğiniz nüanslara bağlıdır.

Şu anda gördüğümüz bu çok kırmızı bir şeftali, neredeyse mercan veya somon ama size söylediğim gibi birçok şeftali tonu var.

Kırmızı

Kırmızıya boyanmış bir yatak odası

Kırmızı, mükemmel sıcak renklerden bir diğeridir.

Bunu sevmediğimi itiraf etmeliyim ve beğenmeyi bitirdiğim kırmızıya boyanmış bir yatak odası görmedim.

Ama aynı zamanda bu rengi seven birçok insanın olduğunu da kabul ediyorum ve bu yüzden bir yatak odası boyamak için onu bu sıcak renkler listesine koydum.

Ona dikkat etmeli ve doğru şekilde birleştirmelisiniz, çünkü yoğunluğun üstesinden gelemiyorsak.

Aydınlık bir alanda, hafif bir zemine sahip ve ahşapla kombinasyon halinde, bu çizgilerin üzerindeki yatak odasında gördüğümüz gibi harika çalışıyor.

Bakın: Kırmızı ile en iyi birleşen renkler

İngiliz kırmızısı veya bordo

Bordo boyalı yatak odası

Standart kırmızı, İngiliz kırmızısı veya bordo kırmızısından daha sakin ve zarif, yatak odasını boyamak için kullanabileceğimiz başka bir sıcak renktir.

Ayrıca dikkatli olun, alanı su basmadan ve çok koyu bir renk ve büyük bir kuvvetle uygun şekilde birleştirin.

Ahşap ve yumuşak kum ve bej tonlarıyla birleştiğinde harika görünüyor.

Ve burada duvarlarda ve dekorasyonda bordo ile birleşen daha fazla renk görebilirsiniz.

Mercan

Mercan boyalı yatak odası

Kimberly Murray tarafından Fotoğraflar | Instagram @kmurrayphoto on Style Me Pretty

Bir odayı boyayabileceğimiz ve onu hayatla doldurabileceğimiz, çok genç ve çekici, sıcak ve yoğun bir renk. Ayrıca büyük bir kuvvetle çok etkileyici bir renk olduğu için dikkatlice uygulanmalı ve iyi kombine edilmelidir.

Bu nedenle burada mercanla birleşen renkleri ve burada mercanla boyanmış duvarları görebilir, bu rengin farklı alanlarda nasıl çalıştığını görebilirsiniz.

Pişmiş toprak

Tasarım ve Fotoğraf: Sabine | styledbysabine.com

Yatak odası veya oturma odası gibi her alan için mükemmel kılan belirli doğal nüanslara sahip sıcak, güçlü, modern bir renk. Burada pişmiş toprak rengi hakkında çok şey öğrenebilirsiniz: Nasıl birleştirilir, nasıl uygulanır, nereye uygulanır ve daha fazla merak.

Sarı

Sıcak sarıya boyanmış bir yatak odası

Tetedange Fotoğrafçılık

Sıcak renklerin kralı. Sarı, neredeyse diğer tüm sıcak tonların köküdür. Ayrıca parlak ve güçlü bir renk olduğu için uygulaması doğru şekilde meditasyon yapılmalı ve aynı şekilde birleştirilmelidir. Biraz daha emin olmak istersek de, şu anda çok moda ve daha sakin hardal sarısı olan başka bir sarı tonu kullanabiliriz.

Bakınız: Sarı ile en iyi birleşen renkler

Sarı hardal

Sıcak sarıya boyanmış bir yatak odası

Çok etkileyici, modaya uygun ve sıcak, ancak standart sarıdan daha zarif ve sade bir tonla.

Oro

Altın duvar kağıdı olan bir yatak odası

70’lerden duvar kağıdı

Altın gibi metalik tonlarda boyanmış bir yatak odası bulmak çok yaygın olmamakla birlikte, şüphesiz var olan en sıcak renklerden biridir.

Eksileri tarafından, en azından benim için, bir yatak odası için çok gösterişli olmasıdır. Çok parlak.

Bu nedenle uygulaması pahalı ve zor olan metalik boyadan ziyade, çok fazla doymayan ve daha çok süsleyen altın detaylı bir duvar kağıdını koymak daha iyidir.

Zeytin yeşili

Sıcak zeytin yeşili ile boyanmış bir yatak odası

Fotoğrafçılık Mobilya

Pekala, zaten biraz tehlikeli bir araziye giriyoruz, çünkü yeşil sıcak bir renk değil, soğuk bir renktir, ancak sarı rengin bir benzeri olduğu için, yukarıda gördüğümüz zeytin yeşili gibi bazı yeşil tonları da bulabiliriz. yatak odasına sıcaklık getiren sıcak renkler görevi gören bu paragraf.

Yeşil limon

Bir yatak odası, oda veya odayı boyamak için sıcak renkler

Bu da sıcak olan yeşil tonlardan bir diğeridir. Canlı ve enerjik, aynı zamanda sıcak ve ferah bir renktir.

Bu rengi beğendiyseniz çok benzer bir renk olan fıstık yeşili ile birleşen renkleri burada görebilirsiniz.

Odun

Bir yatak odası, oda veya odayı boyamak için sıcak renkler

Bayeltecnics tarafından fotoğraf ve proje

Doğru, bu bir renk değil, bir malzeme, ama Bayeltecnics stüdyosu ya da mevcut en sıcak malzeme olan sadece ahşapla sıcak ve rahat bir yatak odası yaratın.

Daha fazlasını istiyorsanız, burada birçok fikir çalmak için 20 sıcak ve rahat yatak odası daha görebilirsiniz. Veya duvarlar için bu sıcak renk yelpazesine kaydolun.