Bisiklet boyası, bisikletinizi boyamak için sprey


Karar verirken bisikletini boya, yaptığınız satın alma işleminin doğru olması ve gereksiz harcamalara veya daha sonra pişman olabileceğiniz bir satın alma kararına neden olmaması için bir dizi öneriyi dikkate almalısınız.bisiklet boyama , bisiklet boyama spreyi , bisiklet boyama sprey , bisiklet boyası fiyatları , bisiklet boyaları,

Bir seçim bisiklet boyası kalite, nihai sonucu orantılı olarak etkileyecektir.

Boyanacak bisiklet türleri

Boyanabilecek birçok resim türü vardır ve çeşitli bisiklet boyaları onlardan gidiyor karbon, bunlardan geçmek alüminyum bisiklet boyasına kadar çelik. Bisikletin iskeleti, malzemesine uygun eleman ile boyanmalıdır, çünkü bisikletle boyamak aynı değildir. sprey boya alüminyumdan bir karbon çerçeveye göre.

Çok var bisiklet boya modelleri Çelik atınızın boyama işlemi için kullanabileceğiniz. Önemli olan bisikletini sök tamamen ayrılana kadar ve sökme konusunda uzman değilseniz, uzman bir bisiklet tamircisinden yardım isteyin.

Kirli veya yağlı yüzeye hiçbir boya yapışmaz, bu nedenle her bir parçayı temizlemek için çaba sarf etmelisiniz ve bu şekilde yapışan toz parçacıkları ve diğer olası maddeleri ortadan kaldırmış olursunuz. Bu ilk işlemden sonra bir ara zımpara kağıdı kullanın; amaç, bisikletinizin her bileşenini tamamen pürüzsüz hale getirmektir.

Bisiklet boyası türleri

Bisiklet boyası
bisiklet boyama , bisiklet boyama spreyi , bisiklet boyama sprey , bisiklet boyası fiyatları , bisiklet boyaları,

Boyama aşaması için şunlardan emin olun: bisiklet boyası satın al Doğru bulduğunuz ve bütçenize uyan markanın

Zımparalama işleminden sonra bisiklette hala çukurlar veya çizikler varsa, bu yüzey değişikliklerine sahip parçaları düzleştirmek için alçı bir taban kullanın.

Tüm bu hazırlık prosedürünü yaptıktan sonra bisikletini boyapedal milinin sıkışmasını önlemek için bir desteğe asmaya devam edin. Asılacağı alan iyi bir havalandırmaya ve aydınlatmaya sahip olmalıdır, böylece BMX bisikletinizi boyayınörneğin, profesyonel bir görünüme sahip olsun.

Kullanmadan önce sprey boya veya normal (alüminyum ve karbon bisikletler için özel), her parçaya bir taban kat uygulayın ve kavşaklarda ve pedal ekseninde başlayın. Bisikletinizi boyamayı planladığınız renge uygun bir taban satın aldığınızdan emin olun. Astarın uygulanması için, boyanın yüzünüzde ve ciddi bir şekilde gözünüzde ve ağzınızda uçuşmasına neden olabilecek rüzgardan kendinizi korumak için uygun gözlükler kullanmanız gerekir. El derisine zarar vermemek için eldiven kullanımı da şiddetle tavsiye edilir.

Başvurmuş olmanız durumunda bisiklet sprey boya (Bu boyama için seçtiğiniz seçenekse), yaklaşık 24 saat kurumasını bekleyin ve mümkünse boyalı alanları gazete ile koruyun.

Bundan sonra, iyice kurumuş olduğunu kontrol edin ve tekrar zımparalayın, böylece sonunda bir kat daha boya verebilirsiniz. Yine boyama işlemine başlamadan önce temizlenmesi tavsiye edilir. Daha sonra bir cila dokunuşu işlemi kapatabilir. bisikletini boya.

Son olarak, bisikletçiler tarafından ezilmekten kaçınmak için şunu kullanabilirsiniz: yansıtıcı boya. Bu boyayı bisiklete uygulamak, yeterince ışık olmadığında onu tamamen görünür kılar.

Bisiklet boyası satın al

EN ÇOK SATANLAR No. 1

edding 5200-994 - 200ml Akrilik Sprey Hızlı Kuruyan Kabarcıksız Parlak Vernik

edding 5200-994 – 200ml Akrilik Sprey Hızlı Kuruyan Kabarcıksız Parlak Vernik

 • Premium akrilik boya, 200 ml yüksek opaklık
 • Hemen örter (1 sprey 0,7 – 1 m² alan kaplar) ve sararmaz (10 yıl raf ömrü)
 • Son derece kısa kuruma süresi; dayanıklı sonuç, çizilmeye dayanıklı ve kabarcıksız kaplama
 • Yaklaşık 3 dakika sonra yüzey kuruma, 30 dakika sonra tam kuruma
 • Saklamak ve yeniden kullanabilmek için çok kullanışlı güvenlik halkası

EN ÇOK SATANLAR No. 2

Montana Renkleri MTN Pro Vinilo Líquido-Negro, Sprey 400ml

Montana Renkleri MTN Pro Vinilo Líquido-Negro, Sprey 400ml

 • Vinil kaplama, hava kurumalı bir mat boyadır ve kuruduktan sonra çıkarılabilir (soyulabilir) bir koruma haline gelir
 • Nesnelerin korunması ve özelleştirilmesi için geliştirilmiştir; hava şartlarına dayanıklı
 • “Yumuşak tuşe” özelliğinden dolayı boyalı yüzeyde gri efekt sağlar.
 • Uygulaması ve yeniden boyaması kolaydır; mükemmel çıkarılabilirlik (soyulabilir); iyi örtme gücü

EN ÇOK SATANLAR No. 3

Pintura spreyi Tam Daldırma Negro mate

Pintura spreyi Tam Daldırma Negro mate

 • İspanya’da tasarlanan ilk sıvı vinil üreticisi Full Dip. Plasti sosuna en iyi alternatifiniz
 • Bir kez kuruduktan sonra dirençli elastik ve dayanıklı bir film haline gelen püskürtmeyle uygulanan sıvı vinil
 • Kolayca çıkarılabilir.
 • Çoğu sabunla temizlenebilir ve suya, çamura, basınçlı temizlemeye vb. Dayanıklıdır.
 • Zaman geçtikçe çatlamaz veya soyulmaz.

EN ÇOK SATANLAR No. 5

MTN HC2 Mat Siyah Sprey Boya 400ml

MTN HC2 Mat Siyah Sprey Boya 400ml

 • DÜNYA ÇAPINDA TANINAN PAZARIN EN İYİ SPREY MARKASI.
 • Teknik Özellikler: http://www.montanacolors.com/media/469_69_HC2_2013_CAST.pdf
 • Özellikler: 400 ml. Yüksek basınç.
 • Uzun bir test süresinin ardından nihayet VTouch teknolojisine sahip yeni valfi sunuyoruz. Ar-Ge departmanımızın, Hardcore konseptinde önemli bir değişikliği temsil eden bir gelişimi.

EN ÇOK SATANLAR No. 7

Kolor Dip İspanya KD12002 Çıkarılabilir Sıvı Vinil, Metalik Kırmızı Sprey Boya

Kolor Dip İspanya KD12002 Çıkarılabilir Sıvı Vinil, Metalik Kırmızı Sprey Boya

 • 400 ml şişe 14 farklı renk arasından seçim yapın
 • Bileşenleri sayesinde, yüzey ahşap gibi gözenekli olmadığı sürece ürün herhangi bir yüzeyden çekilerek çıkarılabilir, çıkarılabilir veya çıkarılabilir.
 • Kolor Dip, gösterge paneli, tavanlar, davlumbazlar, ızgaralar, rozetler, Motosikletler, Tekneler, Karavanlar, Bisikletler, Scooterlar ve çok daha fazlası gibi çok çeşitli yüzeylerde ve malzemelerde kullanım için idealdir.
 • Renk Kırmızı Metalik

EN ÇOK SATANLAR No. 10

Parlak Beyaz Sprey Boya Ahşap, metal, seramik, plastikler için 400ml astar / Her türlü şeyi ve yüzeyi boyar Radyatörler, bisiklet, araba, plastikler, mikrodalgalar, grafiti

Parlak Beyaz Sprey Boya Ahşap, metal, seramik, plastikler için 400ml astar / Her türlü şeyi ve yüzeyi boyar Radyatörler, bisiklet, araba, plastik, mikrodalgalar, grafiti

 • TÜM YÜZEYLER İÇİN PÜSKÜRTME BOYA Ahşap, metal, karton, plastik, seramik taş gibi akrilik boya her türlü yüzeye kolayca yapışır. Hem iç hem de dış mekanlarda çok sayıda uygulama için mükemmel kılan yüksek örtme gücüne sahip boyama.
 • KABARCIKSIZ DAMLATMADAN / SONLANDIRILMADAN HIZLI KURUTMA Hızlı kuruma gücü yüzeylerde damlama oluşumunu engeller, yaklaşık 3 dakika sonra yüzey kuruma, 15 dakika sonra tam kuruma
 • KOLAY UYGULAMA AEROSOL PAINT 1️⃣ Sprey şişesini kuvvetlice çalkalayınız 2️⃣ Ürünü birkaç kat uygulayınız. Boyayı nesneden 15 ila 25 cm mesafede düğmeye basarak püskürtün. 3️⃣ Ürünün içinde kalmaması ve spreyin yeniden kullanılabilmesi için memeyi temizleyin. Memeyi temizlemek için tek yapmanız gereken, sadece gaz çıkana kadar sprey baş aşağı olacak şekilde düğmeye basmaktır.
 • HER TÜR RENKLER MAT – PARLAK – ŞEFFAF VERNİK, TEK TİP SONLANDIRILMIŞ, ​​400ml formatında sprey boyada geniş renk yelpazesi. Parlaklık ve koruma, mat ve parlak renkler vermek için şeffaf vernikler bulabiliriz. Koruma ve düzgün bir yüzey sağlar.
 • İÇ VE DIŞ MEKANLAR İÇİN – ISIYA VE IŞIĞA DAYANIKLI / İSPANYA’DA ÜRETİLMİŞTİR 400ml = 2 m2 verim, 100º’ye kadar dayanıklı, güneş ışığına dayanıklı. Hem iç hem de dış mekanlar için geçerli kaliteli sprey boya.

Video: bisiklet nasıl boyanır

Bizim tavsiyemiz, Liquitex profesyonel akrilik sprey. Ürünlerine her zaman büyük özen gösterdikleri ve rakipsiz bir renk yelpazesine sahip oldukları için bunu seviyoruz. Kanıtlanmış bir kalitenin yanı sıra en ucuz seçenek.

Bisiklet dışında başka araçlarınız da varsa bu blogda hakkında okuyabilirsiniz. araba boyası, motosiklet boyası Y lastik boyası Aracınıza daha çekici bir dokunuş vermek istiyorsanız. Boyanacak tabaka pas içeriyorsa, aşağıdaki makaleyi okumanızı öneririz. paslı boya.

Mevcut tüm markalar arasından ne tür boyalar öneriyorsunuz? Bisikletini hiç boyadın mı? Bize bu konudaki deneyiminizi anlatın.

Tam makaleyi indirin pdf bisiklet boyası