Bize tasarım ustalık sınıfı veren 10 pembe banyo


Yaklaşık yüzyılın ortalarından beri pembe hamamlar en büyük popülaritelerine ulaştı, evler ağır pastelos a gogo ile inşa edildiğinden, bir banyoda o kadar çok pembe ifade görülmedi ki, geri döndüğü son yıllar dışında büyük bir dekoratif rol kazanır.

Hepimizin hatırladığı eski nostaljik banyolardan farklı olarak, geriye dönük bir bakışta saçları birden fazla ayakta tutacak olsa da, günümüzdekiler de pembeyle, sıra dışı bir tasarım ve güzel tadı bir araya getiriyor. pembe banyolarda çok iyi uygulanmış, görsel bir heves haline geliyorlar.

Pembeden korkmayın, ona katılın; hafif karıncalanmasının banyonuzu sarhoş etmesine izin verin. Tabii ki, her zaman iyi tasarımdan, şu anda tanıyacağımız bu muhteşem pembe banyolar gibi.

Makale Son Güncelleme 16.08.2019

Pembe tasarım banyo

Crosby stüdyosundan sanatçı, tasarımcı ve mimar Harry Nuriev, geometrik çizgilerin stili yeniden ürettiği bu özel minimalist pembe banyoyu imzalamaktan sorumlu. art Deco çağdaş ve basitleştirilmiş bir şekilde, hem şekillerin etkileşimi hem de onları oluşturmak için seçilen renkler sayesinde harika bir görsel etki yaratır.

Pembe tonlarda tasarım banyo

Banyo ve fotoğraf Bobbins At Nº 18

Bu diğer güzel pembe banyoda duvarlar, son derece zarif, tozlu grimsi pembeye boyanmış, mavi tonlarda parlak pürüzsüz bir karo ile ustaca birleştirilerek çekici ve modern bir renk paleti oluşturulmuş.

Duvarlarınız fayanssız ise, geçen gün gördüğümüz banyoyu boyamak için bu diğer yazı renkleriyle ilginizi çekiyor.

Pembe tasarım banyosu

Bırak Modern Fotoğrafçılık ve Duvar Kağıdı

Bu diğer sevimli ve modern pembe banyoda, panel duvarların alt kısmı sarhoş edici bir pudra pembesiyle kaplanmış ve üst kısmı Drop it Modern tarafından orijinal Indian Chief © duvar kağıdını yerleştirmek için bırakılmıştır.

Pembe tasarımcı banyosu

Artem Tafy tasarımı

Rus mimar Artem Tafy, bu diğer banyoyu, çinilerin beyazı ve aksesuarların siyahı ile tamamlanan, minimalist bir kesimle, çok doygun pembe, neredeyse mercan ile düz çizgilerden yola çıkarak şaşırtıcı bir tasarımla yaratıyor.

Pembe tasarım banyosu

Tasarım ve fotoğrafçılık Fynes Tasarımları Instagram @vfynes

Tamamen fayans içermeyen bu diğer pembe banyo, siyah banyo armatürleri ve armatürleriyle tam bir tezat oluşturan güçlü, asidik ve hoş bir karpuz pembe rengine sahiptir. Patlayıcı ama başarılı bir karışımdır, herkese uygun değildir. Orijinal bir şey arıyorsanız, bu harika bir rol modeldir.

Pembe vintage bir banyo

Diseño ve fotografía freeze_time_square

Geleneksel çiniler, güzel bir eski Orta Yüzyıl mobilyası ve her şeyle tezat oluşturan harika bir otantik vintage tasarım, fayans içermeyen duvarların yüksekliğinin boyandığı, pembe bir banyo oluşturan zarif ve ince bir pembe renk çok otantik.

Vintage pembe tasarım banyosu

Fotoğrafçılık Stokey Abode

Önceki vintage pembe banyoyla aynı damarda, ancak bu durumda tüm duvarlar banyonun geri kalanına uyacak şekilde vintage pembe metro karosu ile kaplanmış ve şu anki ama eski bir terrazzo zemine benziyor. pembe ile birleştirmek için mükemmel bir malzeme.

Modern bir pembe banyo

Fotoğrafçılık Ev Reno 39

Bu diğer güzel pembe banyoda, altıgen geometrik çini mermer formatında duvarların alt kısmında birleştirilerek üst kısım orta tonda pembe boyanarak zarif, sofistike ve oldukça modern bir alan yaratılmıştır.

Modern bir pembe banyo

Silverdale Fotoğraf Masalları

Hiç fayans olmadan, pürüzsüz duvarlara sahip bu diğer banyo, çok ince bir pudra pembesi sergiliyor, bu da duvarlara renk ve varlık katıyor, ancak başka birçok malzeme ve renge sahip olduğu için alanı daha fazla doyurmamak için şıklıkla.

Birçok bitki içeren pembe bir banyo

Fotoğrafçılık Kafein ve Kaktüsler

Ve bitirmek için, beyaz kiremitli bir süpürgenin alt kısımdaki duvarları sudan koruduğu ve güzel ve yumuşak pembe bir rengin üst kısımdaki duvarları mutlu bir şekilde süslediği bitkilerle dolu bu basit ama muhteşem banyo ile yapıyoruz. Dediğim gibi, basit ama muhteşem.

Daha fazlasını istiyorsanız, bu 75 tasarımcı banyosunu veya modern bir banyoyu dekore etmek için bu diğer 60 fikri görebilirsiniz.