Bosch beyaz eşya düğün paketi 2021


Ocak indirimleri:% 35’e varan indirim!

Karar veremiyor musunuz?bosch beyaz eşya düğün paketi , beyaz eşya düğün paketi bosch , bosch beyaz eşya düğün paketi 2020 , bosch düğün paketi , bosch beyaz eşya düğün paketi 2019 , bosch düğün paketi 2020 , bosch beyaz eşya düğün paketi fiyatları , bosch beyaz eşya çeyiz paketi , bosch evlilik paketi , bosch düğün paketi 2019 , beyaz eşya çeyiz paketi bosch , bosch beyaz eşya çeyiz seti , düğün paketi beyaz eşya bosch , bosch çeyiz paketleri, Ocak ayı boyunca bunu sizin için çok kolaylaştırıyoruz. Satış bölümümüze girin ve ürünlerinizi % 35’e varan indirimle yenileyin . Buzdolapları, çamaşır makineleri, elektrikli süpürgeler, kahve makineleri, ütü merkezleri, mikserler … Kaçırmayın!

Buharlı fırınınızla birlikte bir MasterChef aksesuar seti alın!

Buharlı pişirme severlere katılın! 1 Mart 2020-28 Şubat 2021 tarihleri ​​arasında Seri 8 veya Seri 6 buharlı fırın satın alırsanız, hediye olarak 7 MasterChef aksesuarından oluşan bir set alın.

PerfectFry indüksiyon ocağınızla birlikte 3 tava seti.

1 Mart 2020 ile 28 Şubat 2021 tarihleri ​​arasında Seri 8 indüksiyonlu ocak satın almak için ücretsiz 3 tava seti alın.

Giysilerinizi yıkayın ve kurutun #LikeABosch

Çamaşırlarınızdan tasarruf etmeniz için mükemmel bir eşleşme var! Su ve deterjan tasarrufu sağlayan akıllı kendi kendine dozlama özelliğine sahip bir i-DOS çamaşır makinesi ve temel enerjiyi tüketen bir ısı pompalı kurutucu . Veya % 100 temiz ve kuru çamaşırlar için tek bir üründe bir çamaşır makinesi ve kurutucu tercih ediyorsanız .

#LikeABosch giysilerinizi bugün yıkamaya ve kurutmaya başlayın ve bu promosyondan yararlanın: 100 günlük deneme ve çevrimiçi satın alma sonrası tavsiyeler, böylece size kullanımıyla ilgili her şeyi anlatabilir ve ondan en iyi şekilde faydalanabiliriz.

Bir Bosch matkabı alın ve bir pili Sınırsız elektrikli süpürgenizle paylaşın!

1 Mart 2020 ile 28 Şubat 2021 tarihleri ​​arasında Sınırsız Seri 8 veya Seri 6 elektrikli süpürge satın almak için hediye olarak bir Bosch matkabı alın. Asla piliniz bitmesin!

#LikeABosch Satın Alın

#LikeABosch satın almak ile satın almak arasındaki fark, sadece istediğiniz ürünü seçmeniz ve gerisini bize bırakmanızdır. 48-72 saat içinde evinize götürmek için sizinle randevu alacağız ve onu takılı ve kullanıma hazır bırakmaya özen göstereceğiz . Eskisini bile alacağız, böylece onu geri dönüşüme götürme konusunda endişelenmenize gerek kalmayacak. Ayrıca, her şeyin yolunda gittiğinden emin olmak için 14 gününüz var.

Ürünlerinizi MyBosch’a kaydedin, derecelendirin ve bir dizi WMF tavası alın

Cihazlarınızı kaydettirmenin yanı sıra, onlar hakkında ne düşündüğünüzü de bize söyleyebilirsiniz. 180 € değerinde bir dizi WMF tava için çekilişe katılın!

Bosch kalitesini seçin ve en özel servisin keyfini çıkarın.

#LikeABosch satın almak ile satın almak arasındaki fark , sadece istediğiniz ürünü seçmeniz ve gerisini bize bırakmanızdır. % 20’ye varan indirime ek olarak , çevrimiçi mağazamızdan alışveriş yaparak tüm özel hizmetlerden yararlanabilirsiniz:

✓ 48-72 saatten daha kısa sürede evinize ücretsiz kargo *.
✓ Randevu ile ve gerekli güvenlik önlemleri alınarak teslimat.
✓ Kurulum ve devreye alma dahildir **.
✓ Eski cihazınızı ücretsiz geri çekme.
✓ 14 gün boyunca herhangi bir yükümlülük altına girmeden deneyin.