Bu, bu yıl evinizi boyayabileceğiniz en rahatlatıcı renktir.

Yaşadığımız alışılmadık yıl nedeniyle, evimiz spor salonu, ofis ve hatta okul gibi birçok şeyde değişime uğradı, değil mi?

Ama kaybetmediği ya da her şeye rağmen ya da tam da bundan dolayı daha da pekiştirilmeye devam ettiği şey, yuva kavramıdır. Kendimizi güvende ve sakin hissettiğimiz, her türlü fırtınayı atlatabileceğimizden, dinlenebileceğimizden, eğlenebileceğimizden, eğlenebileceğimizden, eğlenebileceğimizden, oynayabileceğimizden, yemek yapabileceğimizden emin olduğumuz sığınak fikri

Böylece geçen yıldan bu yana İspanya’da mağazaları bulunan Amerikalı Benjamin Moore firmasının 2021 yılının yeni rengi, bence mükemmel bir renk gibi görünüyor.

2020 Yılının Rengi Ege Teal - Benjamin Moore

Renk Ege Teal 2136-40 de Benjamin Moore

Ege Teal, seçilen renge denir, son derece rahatlatıcı bir renktir. Sessiz alanlar elde etmek için özel olarak tasarlanmış, yeşil tonlu orta tonlu mavi renk.

Aslında, tüm bu salgın çılgınlık başlamadan önce firma rengi piyasaya sürmesine rağmen, renk Ocak ayında piyasaya sürüldüğünden beri rahatlatıcı ve uyumlu alanlar yaratmak için zaten rahatlatıcı bir renk arıyorlardı.

Blogda birkaç kez gördüğümüz gibi, maviler ve yeşiller, renk çarkının soğuk kısmında yer alıyor. Bu, diğer şeylerin yanı sıra, rahatlatıcı renkler oldukları anlamına gelir.

Aslında bir yatak odasını boyamak için en rahatlatıcı 22 renge sahip bu yazıda da gördüğümüz gibi, bir oturma odasını boyamak için en rahatlatıcı 5 renge sahip diğerinde mavi ve yeşil var olan en sakinleştirici renkler ve taze, rahat ve sakin bir ortam yaratmak istediğimiz evimizin herhangi bir alanını boyamak için kullanabiliriz.

Renk Ege Deniz Mavisi - Benajamin Moore'dan 2021 yılının rengi, rahatlatıcı bir mavi-yeşil renk

Benjamin Moore’dan fotoğraf ve renkler

Bu rengi beğendiyseniz ve evinizi onunla veya benzer bir renkle boyamaya karar verirseniz, firma her zamanki gibi, onunla mükemmel bir şekilde birleşen, dengeli paletler oluşturabilen veya daha yalın bir renk paleti çıkardı. Aramak istediğimiz ortama bağlı olarak biraz nüansa doğru.

Bu nedenle, Ege Teal’i birleştirmek için Benajmin Moore, aşağıda gördüğümüz gibi, bu rahatlatıcı mavi tonunu birleştirebileceğimiz, tamamı doğal olarak kendi 11 rengi daha öneriyor:

Benjamin Moore'un 2020 Ege Teal Yeşilimsi Mavi Yılın Rengi ile uyumlu renk paleti

Benjamin Moore renk paleti

Öyleyse, örneğin yemek odanızı boyamak ve rahatlatıcı bir atmosfer yaratmak, aynı zamanda biraz sıcak nüans eklemek istiyorsanız, gördüğümüz gibi dengeli ve başarılı bir renk paleti elde etmek için bu 11 rengin bize önerdiği sıcak tonlardan herhangi birini kullanabiliriz. sonra:

Renk Ege Deniz Mavisi - Benajamin Moore'dan 2021 yılının rengi, rahatlatıcı bir mavi-yeşil renk

Benjamin Moore’dan fotoğraf ve renkler

Ana rahatlatıcı rengi ekleyerek ve onu sıcak vurgularla birleştirerek, sıcak ve davetkar nüanslarla taze bir yemek odası veya başka bir alan elde ederiz.

Amerikan boya firmasının önerdiği palet, ana renk olarak rahatlatıcı mavi-yeşil Ege Teal’i kullanarak aradığımız ortama bağlı olarak onlarca kombinasyon oluşturmamızı sağlıyor.

Aslında, benim açımdan İspanya’daki web sitesinde görebileceğimiz gibi, şirketin 2021 için bu çok başarılı renge dayalı olarak hazırlanmış birkaç renk paleti ve trendi var.

Burada, ulusal topraklarda firma ve resimleri hala çok iyi bilinmemektedir veya daha çok evlerimizi boyamak için kullanılmamaktadır, ancak son zamanlarda İspanya’ya inmesi çok iyi bir haber ve umarım daha çok mağaza açacaktır çünkü Resimleri çok kaliteli ve çok güzel renklere sahip.

Bana her zaman ilginç bir marka gibi göründü ama İspanya’dan pek ulaşılamıyordu. Kataloğu tamamlanmadı.

Şimdilik, İspanya’da ilk mağazasını kurduğu Marbella’ya ek olarak, Barselona’da, özellikle 24 numaralı Passeig de la Mare de Déu del Coll’te başka bir mağaza bulabiliriz.

Yakınlarda yaşamıyorsak, web sitelerinden çevrimiçi satın alabiliriz.

Şu anda çok fazla seçenek yok ama dediğim gibi yakında Amazon İspanya’da Leroy Merlin gibi büyük mağazalarda veya Online formatta daha fazla mağaza ve daha fazla seçenek göreceğiz. Ya da umarım.

Bu renk hakkında ne düşünüyorsun? Uygun görünüyor mu? Yorumlarda seni okudum.