Bugün Piyasada Bulunan Üç Tip Lateks Yatak

 

Lateks yatak satın almak ister misiniz? Cevabınız evet ise, seçim sizin için biraz tuhaf olabilir. Çünkü lateks, araştırma yapabileceğiniz en zor yatak türlerinden biridir.bambi lateks, bellona lateks yatak, işbir lateks mina yatak, lateks yatak nedir, lateks yatak şikayet, lateks yatak yataş, latex yatak şikayet, wellmatt cocolat xs, yatsan lateks

Bunun nedeni, lateksin hafızalı köpük şiltelerde çok daha az yaygın olmasıdır. Ayrıca, müşterilerin dikkate alması gereken çeşitli nitelikler vardır. Bu nedenle, bir lateks yatak satın almaya karar vermeden önce, bu yatağın temel özelliklerini bilmek akıllıca bir görüşmedir.

Bugün Piyasada Bulunan Üç Tip Lateks Yatak
bambi lateks, bellona lateks yatak, işbir lateks mina yatak, lateks yatak nedir, lateks yatak şikayet, lateks yatak yataş, latex yatak şikayet, wellmatt cocolat xs, yatsan lateks
Bugün Piyasada Bulunan Üç Tip Lateks Yatak

Lateks Yatak Alışverişinin Temellerini Anlamak

Yatak tipi uyku kalitenizi belirler. Lateks şilteler, bilmeniz gereken benzersiz bir dizi nitelik ve özellikle birlikte gelir. Günümüzde kişinin uyurken rahatlamasını sağlayan sertlik sağlayan bu yatak tipini üretmek için çeşitli teknolojiler kullanılmaktadır.

Bir lateks yatak seçmeden önce, mevcut tipleri bilmeniz gerekir. Bundan sonra, birikimlerinize eklemek için yatağı satın alırken bir indirim kuponu almayı tercih edebilirsiniz. Üç temel tür aşağıdaki gibidir:


Ayrıca Oku:


  1. Sentetik Lateks Yatak

Stiren-bütadien kauçuğu olarak da bilinen insan yapımı bir malzemedir. Yatak, petrol esaslı malzemeler kullanılarak yapılır. Bazen poliüretanla bile karışır. Ayrıca sentetik lateks üretimi ucuz olabilir. Yatağın kalitesi tutarlıdır. Bununla birlikte, doğal lateks bundan daha üstün bir kaliteye sahip görünüyor.

  1. Doğal Lateks Yatak

Lateks ağacından doğal lateks elde edilir. Malzeme, çevre dostu ve sürdürülebilir bir ürün geliştiren canlı ağaçlardan elde edilir. Doğal lateks çok dayanıklıdır ve aynı zamanda esnek ancak destekleyici köpük üretmeye yardımcı olur. Bununla birlikte, bazen bu tip yatakların üretilmesi maliyetli olabilir. Ayrıca Global Organik Lateks Standardı doğal lateksin kalitesini onaylar.

  1. Harmanlanmış Lateks Yatak

Adından da anlaşılacağı gibi, bu hem sentetik hem de doğal lateksin bir karışımıdır. % 70 sentetik ve% 30 doğal lateks içerir. Harmanlanmış lateks en yaygın malzemelerden biridir ve aynı zamanda “doğal“Zaman olarak. Ancak hepsi% 100 doğal değildir. Fiyat ile ilgili olarak ortalama bir fiyat aralığına sahiptir.

Üç temel lateks yatak tipinin farkına vardığınızda, kendiniz için daha iyi karar verebileceksiniz! Bununla birlikte, bir lateks yatak seçerken, yatağın sertliğini de değerlendirmeniz gerekir.

Basitçe söylemek gerekirse, lateks şilteler genellikle diğer şilte türlerine göre stabilite ile ilgili belirli özelliklere sahiptir. Ve değerlendirme birimi, ILD olan girinti yükü sapması olarak bilinir. Ayrıca bu sayı, belirli bir köpük numunesini% 25 oranında sıkıştırmak için gereken libreyi gösterir. Düşük sayılar yumuşak köpükleri belirtir ve yüksek sayılar sert köpükleri belirtir.

Yatağın büyük bir kısmı firma ve süper firma yelpazesi arasındadır! Bununla birlikte, üst katmanlar bazen çeşitli toplam hisler için yumuşak ile sıkı kalite arasında değişebilir. Lateks yatak sertliğinin ana hatlarını çizerken tüm katmanların ILD’lerini dikkate almanız önemlidir. Bir lateks yatak satın almaya karar verdiğinizde, bu temel hususları aklınızda tutmak en iyi seçimi yapmanıza yardımcı olabilir.

bambi lateks, bellona lateks yatak, işbir lateks mina yatak, lateks yatak nedir, lateks yatak şikayet, lateks yatak yataş, latex yatak şikayet, wellmatt cocolat xs, yatsan lateks

Bir cevap yazın