düğün süslemeleri için fikirler

Büyük gününüzü benzersiz düğün fikirleriyle kişiselleştirin

Düğününüzü kişiselleştirmek, sadece isminizi her yere damgalamak ya da ‘kendin yapmak’ demek değildir. Bu duygu ve kendinizi bir çift olarak en çok ‘siz’ şekilde kutlamakla ilgili. Eşsiz düğün fikirleri için bazı ilhamlar asla yoldan çıkmaz.

  • ucuz düğün fikirleri
  • düğün süslemeleri için fikirler
  • düğün organizasyon fikirleri
  • sünnet organizasyonu fikirleri
  • nişan hediyesi fikirleri
  • farklı davetiye fikirleri
  • nikah organizasyon fikirleri

Kişiselleştirilmiş yeminler

“Bugünden itibaren sahip olmak ve sürdürmek için…” hisse senedi standardını hissetmiyorsanız, neden evlilik yeminlerinizi kişiselleştirmiyorsunuz? Yazmaktan, söylemekten, imzalamaktan ve hatta yeminlerinizi doğrudan kalbinizden söylemekten daha kişisel ne olabilir? Hâlâ geleneğe saygı duyabilir, dininizi kucaklayabilir ve aynı zamanda biraz eğlenebilirsiniz. Evde her zaman sağlam bir peynir kaynağı olması için sevdiklerinizi neşelendirmenin püf noktası mı? Bunu yapacağına söz ver! Sizin anadilini nasıl konuşacağını öğrenmek hayat arkadaşınız için dünya anlamına gelir mi? Öyleyse, neden yeminlerinizi kendi dillerinde söyleyerek öğrenip onları şaşırtmayasınız?

eşsiz evlilik yeminleri


Resim kredisi: BRIDES aracılığıyla Megan Clouse

Annenizin gelinliğini giyin

Çok özel bir şeyler giymek isteyen bir gelinseniz, annenizin veya büyükannenizin gelinliğini hala ortalıktaysa giyebilirsiniz. Eski nesillerimizin çoğu 20+ yıl önce evlendi, bu yüzden hatıra gelinliklerinin benzersiz olacağından emin olabilirsiniz. Vintage, lacey, akan frocks, gerçekten ısmarlama bir görünüm oluşturmak için yetenekli bir terzi tarafından olduğu gibi giyilebilir veya değiştirilebilir.

Geleneksel düğün pastasına alternatifler

Pasta gerçekten senin işin değil mi? ‘Kek’ ile biraz yaratıcılık ruhsatı alın ve geleneksel meyveli kek veya çamur seçenekleri yerine neden bir ‘peynirli kek’ yemiyorsunuz? Kelimenin tam anlamıyla… üst üste dizilmiş peynir tekerleklerinden yapılmış bir pasta. Bir çörek duvarına ne dersiniz? Eğlenceli ve dekoratifler! Ya da hiç kek yok… belki sadece güzel bir tatlı ya da bir gece şapkası? Size ve eşinizin zevkine ne uyuyorsa.

benzersiz düğün çörek duvarı


Kaynak: Revista Bacanal

Seninle evlenecek bir arkadaş bul

Bazı çiftler, yasal olarak kendileriyle evlenebilecek yakın bir aile dostunu, bir arkadaşının arkadaşını veya dini bir figürü tanıyacak kadar şanslı. Ama bazıları değil. Tamamen yabancı biri tarafından evlendirilmek, bazı insanlar için biraz rahatsız olabilir. Hayatınızda, büyük gününüze çok özel bir şekilde katılmayı seveceğiniz özel bir kişi varsa, onları evlilik kutlaması olmak için sertifika almaya bakabilirsiniz. Yine de biraz pahalı, bu yüzden herkes için değil… ama güzel bir düşünce.

eşsiz düğün fikirleri


Resim kredisi: Tyler Jones, BRIDES aracılığıyla

İsteğe göre oynatma listesi

Konuklarınızın da çalma listesini seçmelerine izin vererek düğününüzü kişiselleştirmelerine izin verin. Birçok çevrimiçi düğün web sitesi ve uygulaması, konuklarınızın şarkı isteklerini ve fotoğrafları yükleyerek büyük güne katkıda bulunması için yerleşik işlevlere sahiptir. Harika Betty Teyzem seçilmiş bir klasik olan Eagle Rock’ta dans ederek geçireceğiniz eğlenceyi hayal edin …

benzersiz düğün çalma listesi

Eşsiz düğün çiçekleri

Tutunacak, saçınızda tutacak veya masaları süsleyecek bir şey söz konusu olduğunda, geleneksel çiçek buketlerinizden ve masa merkezlerinizden çok daha fazla seçenek vardır. Denenecek bazı sol alan eğilimleri arasında bebeğin nefesi, ot demetleri (biberiye ve lavanta güzel seçimlerdir), sulu meyveler, pamuk ve hatta meyve!

benzersiz düğün buketleri


Kaynak: Düğünüm

Eşsiz düğününüzü planlamak veya düzenlemek için yardıma ihtiyacınız varsa, Airtasker’da bazı uzman düğün profesyonelleri bulacaksınız.

Bir cevap yazın