Cabrio beşikler. Çocuk yatak odası için kusursuz mobilyalar

Bir bebeğin yatak odasını döşemek için, onun hızlı büyümesini ve ihtiyaçlarına uyum sağlamak için büyüdükçe çevresinde yapılması gereken gerekli değişikliği hesaba katmalıyız. Beşikler birkaç yıl içinde modası geçmiş hale gelir ve daha sonra bir yatak, bir masa ve diğer mobilyalar gerekir. Bu nedenle, küçüğün büyüdükçe ihtiyaçlarını karşılamayı amaçlayan, böylece yatak odasını baştan döşemek için kesin bir çözüm haline gelen açılır kapanır beşikler gibi çok işlevli mobilyalar bulunmaktadır.

Bebek yatak odalarını bunun gibi çok işlevli açılır kapanır beşikler ile döşemenin avantajları arasında, çok yönlülüğü nedeniyle mobilyaların dayanıklılığını vurgulamakta fayda var.

Satın alacağımız açılır kapanır beşik türüne bağlı olarak, aşağıda göreceğimiz gibi farklı modelleri olduğundan, bu parçalar bebeğin doğumundan itibaren veya minikot veya beşikten beşiğe geçtiğimiz andan itibaren kullanışlı ve işlevsel olabilir. En çok hazırlanan modelleri satın alırsak yaklaşık 12 veya 13 yaşına gelene kadar.

Cabrio beşik

Yukarıdaki dönüştürülebilir beşik modeli; yatak, komodin, çalışma masası, raf ve şifonyer ile birlikte pratik bir odaya dönüştürüldü.

Neyse ki, bugün, bebeklikten neredeyse ergenlik dönemine kadar çocukların yaşlarına uyum sağlayan tasarımlara sahip, açılır kapanır beşikli bebek yatak odaları bulabiliriz.

Aynı şekilde, bu orta vadeli mobilyalar ekonomik bir tasarruftur, çünkü en eksiksiz modelleri seçerek, çocuk büyüdüğünde ve başka mobilyalara ihtiyaç duyduğunda bile yatak, komodin, yatak başı veya masa satın almak zorunda kalmayacağız.

Cabrio beşik

Mobilya kaliteli ise ve iyi kullanılırsa, ilk yatırım buna değer. Bunu elbette söylüyorum çünkü, dönüştürülebilir beşik yataklarının fiyatı geleneksel beşiğe göre daha yüksek, ancak dönüştürülebilir beşik birkaç delik, bebek için değişen bir masa ve geleneksel bir beşiğin sahip olmadığı diğer işlevsel alanlarla birlikte geliyor.

Ancak anahtar sadece model değil, tüm bu yıllar boyunca iyi durumda kalması ve odanın olması gerektiği gibi görünmesi. Bir diğer önemli faktör ise, mobilyaların ve yüzeylerin ahşabın kalitesidir, böylece kendilerine karşılık gelen yıllar boyunca mükemmel durumda kalabilirler.

Bu özelliklere sahip bir mobilyanın yer tasarrufu ve bize sunduğu konfor da daha az önemli değil.

Cabrio beşik

Çok işlevli dönüştürülebilir beşikler, alanı daha iyi kullanmak ve böylece yatak odasını en iyi şekilde optimize etmek için tasarlanmıştır. Bebek beşikten yatağa gittiğinde bile, küçük için yeni mobilyanın başka bir işlevsel unsuru olduğu için beşiği saklamak için yer ihtiyacımız yoktur.

Ve alanı optimize etmek için tasarlandıklarından, gelecekteki farklı parçalarının hiçbiri bize alan sorunlarına neden olmayacak, çünkü ne masa ne komodin ne de tabii ki yatak büyük ya da orantısız olmayacak.

Doğal olarak, satın almadan önce tüm bu detayları göz önünde bulundurmalı ve birkaç yıl içinde yatağın bir masa haline geleceğini ve bunun için bir alana ihtiyaç duyulduğunu bilmeliyiz, bu nedenle beşikleri oluşturan tüm unsurların ölçümlerini bilmek gerekir. çocuğun büyümesi sırasında yaratıcılığını geliştirebileceği rahat bir ortama sahip olması için dönüştürülebilir ürünler.

Daha önce de söylediğim gibi, dönüştürülebilir beşiklerin farklı modelleri var. Beşiğin sadece yatak ve masaya dönüştüğü en temel modellere sahibiz. Daha ucuz modeller ama bize sadece yatak sunuyorlar, bu yüzden geri kalanı, komodin, başlık ve raf satın almamız gerekecek. Hedefimiz buysa, ihtiyacımız olan basit bir üstü açılır beşik.

Cabrio beşik

İkizlerin doğması durumunda, mobilyaların başlangıçta iki beşik olduğu, daha sonra bir yatak ve çift kişilik masa haline gelmesi durumunda, iki bebek için dönüştürülebilir beşik modelleri de vardır. Menamobel’in bu ikiz beşik modeli gibi bize beşik, yatak ve çalışma masası sağlayan basit bir model.

Ancak bebeğin yatak odasını büyümesine uyum sağlamak için tamamen birleştirmek istiyorsak, aşağıda gördüğümüz gibi daha eksiksiz bir açılır kapanır beşik modeline ihtiyacımız var.

Cabrio beşik

Bu, Menamobel’in piyasadaki en eksiksiz modellerinden biridir. Birkaç çekmeceli bir beşik ve saklama alanı, değişen masa ve raf ile donatılmıştır. Bebek için çok eksiksiz.

Cabrio beşik

Beşiği terk ettiğinde, dönüştürülür ve gerekli tüm mobilyalarla eksiksiz bir yatak odası elde ederiz.

Cabrio beşik

Pratik çekmeceli tekerlekli karyola, komodin, çalışma masası ve şifonyer. Çocuğun ihtiyaç duyacağı ve gelecekte ihtiyaç duyacağı tüm mobilyalar, elbette giysi dolabını saymaz.

Bu videoda, üstü açılır bir beşiğin nasıl eksiksiz bir yatak odası haline geldiğini görebiliriz.

İlk başta, dönüştürülebilir beşikler tüm avantajlardır. Orta vadede çok yönlülüğü, işlevselliği, konforu ve ekonomik tasarrufu ile yatak odalarını fetheden çok şık bir mobilya parçası. Cabrio beşikler hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda seni okudum.

Bakınız: Tripp Trapp mama sandalyesi. Yaşam için bir mobilya parçası