Çağdaş ve İlginç Salon Tasarımları

Oturma odası evin kalbidir. Hülsta’nın bu çağdaş ve ilginç oturma odası tasarımlarına göz atın.

geniş tasarım seçenekleriyle öne çıkıyor. Artık daha da fazlasını sunuyor: bir ünite içinde farklı kaplamalar mı karıştırıyorsunuz? Sorun değil! Ahşap, lake ve cam cepheleri birleştirmek ister misiniz? Elbette! Artı cepheler için şeffaf cam kesme bölümleri? Tüm bunlar mümkündür ve sadece çarpıcı görünüyor!

çok çeşitli yüzeyler ve ön versiyonlar sunan çağdaş bir oturma odası serisidir. Esnek açık raflar, ahşabın tane yönünü vurgulamak için kabartma planlı ve dokunmak için güzel olan cephelerle birleştirilebilir.

Zorlu, katı yaşam kombinasyonları yerine , mevcut fikirlerinize uyacak şekilde birleştirilebilen hafif, taze bir his sunar. Fonksiyonlar ve cepheler zevkinize göre birleştirilebilir ve konseptinizi değiştirmek isterseniz daha sonraki bir tarihte ek birimler eklenebilir. yaşam tarzınıza uyum sağlar. Tekrar ve tekrar.

Çok yönlü yalnız üniteler, evinizdeki her odaya sonsuza kadar genç kalacak yeni bir görünüm verir – oturma odasında, çalışma odasında veya yemek odasında. Alüminyum, lake, kaplama ve cam gibi malzemeler sayesinde planlama yaparken hayal gücünüzün sınırı yoktur. Oturma odanızda hayata yeni bir yaklaşım başlatın.Mobilyalı bir odada neden masaya ilgi duyuyoruz? Bir kamp ateşinin karşı konulmaz cazibesine benzer. Masalar sizi etraflarında oturmaya davet eder. Kahve masaları daha da fazla, boş zaman vaat ettiğiniz gibi, iyi konuşmalar ya da sadece rahatlama. Günlük rutin geride kalıyor, hiçbir iş yapılmadan zamanımızı alabiliriz. Yeni bir sehpa seçerken zaman ayırmak için iyi bir neden.

Bir cevap yazın